تالار گفتمان مانشت
کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - yasermrz - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام به همه
دوستان دو تا سوال داشتم هر کی میتونه کمک کنه ؟
اولیش اینکه کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران مرکز و جنوب و شمال و علوم تحقیقات خوابگاه میدن ؟

دومیش اینکه من شنیدم تهران همه ی کلاسای ارشد شنبه و یکشنبه برگزار میشه آیا همه واحدهاش همین طوریه ؟
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چون من بچه ی کاشانم برا ثبت نام خیلی به دردم میخوره ؟

کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - eh3an2010 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

یعنی واقعا جواب این سوال دوستمون رقابت میاره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - eh3an2010 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

شما کل سایت رو زیرو رو کن یه خط در مورد دانشگاه علوم تحقیات تهران ننوشته!!!!!
بله رقابت هست!!
تا اونجایی که من تحقیق کردم علوم تحقیقات خابگاه داره تهران مرکز نداره!

RE: کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - yasermrz - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

شمال و جنوب چی کسی نمیدونه ؟
علوم تحقیقات اصفهان چطوره ؟
چون من بین دانشگاههای تهران و اصفهان شک دارم .

RE: کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - byb - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  سلام به همه
دوستان دو تا سوال داشتم هر کی میتونه کمک کنه ؟
اولیش اینکه کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران مرکز و جنوب و شمال و علوم تحقیقات خوابگاه میدن ؟

دومیش اینکه من شنیدم تهران همه ی کلاسای ارشد شنبه و یکشنبه برگزار میشه آیا همه واحدهاش همین طوریه ؟
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چون من بچه ی کاشانم برا ثبت نام خیلی به دردم میخوره ؟
سلام
دانشگاه ما که خوابگاه نداره
در مورد سوال دومتون هم اصلا اینطور نیست...درسا تو کل هفته پراکنده ان

کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - Bahar-AI - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ق.ظ

سلام
علوم تحقیقات تهرانم خوابگاه نداره
نه این طوری هم نیست..البته انتخاب واحد دست خودمون هست می تونیم برنامه رو طوری تنظیم کنیم که فقط ۲ روز باشه..
من یک شنبه-۳ شنبه-۴ شنبه کلاس دارم -۱۱ واحد دارم
هستن خیلی ها درسایی رو بر می دارن که فقط ۲ روز بیان دانشگاه

RE: کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - yasermrz - 25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ

از دوستانی که جواب دادن ممنونم .

RE: کدوم یکی از دانشگاههای آزاد تهران خوابگاه داره ؟ - adk1362 - 26 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ

اگه علوم تحقیقات تهران خوابگاه نداره پس شما کجا زندگی میکنین؟ راهنماییم کنین من امسال علوم تحقیقات تهران قبول شدم فکر میکردم خوابگاه میدن اما تازه فهمیدم خبری نیست .اما هنوز مطمئن نیستم این خبر درسته یا نه