تالار گفتمان مانشت
[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - IT86 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ق.ظ

دوست عزیزز برای من همین بود!

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - zeinab - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ق.ظ

چه دلی دارین شما که جواب سوالا رو میدین و میپرسین!!

من اصلا جراتشو ندارم!!!! یه چیز جالب من وقت کم آوردم!! با اینکه مدیریت و زبان و معماری رو نزدم!!!

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - Helmaa - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این دفترچه خیلی مشکوک می‌زنه. به نظرم از لحاظ حقوقی بررسی کنیم بد نباشه. چه‌طور می‌شه تنها چند ساعت بعد این سوالات در دسترس باشه. خیلی خیلی مشکوکه.

هیچ آثاری از اینکه قبلا دفترچه شخصی بوده که کنکور داده و جای نوشته هاش پاک شده روش نیست!
از طرفی هیچ حوزه ای حق نداره دفترچه رو در اختیار کسی بذاره چون فرداش مثل امروز بچه های مهندسی کامپیوتر هم امتحان دارن و هر ساله یکی دو تا سوال یکسان وجود داره.

احتمال زیاد همون فایل ورد هست که شما فرمودید.

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - Amir V - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام.

تاپیک بچه های ۹۲:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - anita_66 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)adel28 نوشته شده توسط:  یه چیز جالب که نشون میده این سوال از سوالات امروز صبح نیست. (شاید قبل اش!!!)
۱- سوال ۵۷ شبکه:
تو کنکور امروز صبح دقت کنید جای گزینه ۲ و ۳ جابجا بود.
۲- سوال ۶۰ شبکه:
تو کنکور امروز صبح گزینه ۱ اش بود ۴ این سوال.

خیلی واسم جالب بود.

نتیجه اخلاقی:
این نمونه سوال کنکور ۹۲ کپی امروز نیست.

به کد دفترچه توجه کن. دفترچه من ۳۵۰D بود و همین گزینه ها دقیقا بود.

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - گنجشک - ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mina_nk نوشته شده توسط:  سلام.میگم سوال ۳۷ گزینه ی چند میشه ؟چند تاش مرتبه اش logn هست ؟
دوست عزیز اون چیزی که من یادم بود و زدم گزینه ۴
اگه به صورت سوال دقت کنید این درخت یه heap هستش و تویه heap حذف و درج که logn هستش و کاهش یک مقدار دوباره باید درخت اپدیت بشه که اونم logn میشه
دوستان وارد اگه اشتباه زدم بگن

-------
فکر کنم همون AVL بود .
منم تحقیق کردم توی اینترنت حذف و درج و تغییر کلید با عملیات چرخش و balance (متعادل سازی) میشه o(1)*o(lgn=o(lgn

دوستان اگه دقت کنید تو صورت سوال نوشته a1...an در "برگها" ذخیره شده, پس تعداد گره ها بیشتر از n در حدود ۲n-1 میشه..
من با توجه به دفترچه D سوال ۳۷ گزینه ۱ رو زدم..خدا کنه این دقت بیش از اندازه کار دستم نده, آخه اونجوری می دونستم برای heap معمولی با n تا گره هر سه گزاره درسته..Sad

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - Helmaa - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

دوستان عزیز لطفا بحث هاتون درباره سوالات رو تو تاپیکهای این بخش ادامه بدید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - bernoosi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ

منم ۴۱ رو ۲ زدم
بچه ها نظرتون در باره ازمون کامپیوتر چیه سخت بوود یا اسون؟

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - mohammadjavadkho - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mohsen.srn نوشته شده توسط:  برای سوال ۴۸ این گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید.

یال با اندازه ی ۵ گلوگاهی هستش. (اون جور که من از سوال برداشت میکنم.)
ولی در درخت فراگیر نه کمینه هستش و نه بیشینه. ضمناً همون طور که ملاحظه میشه کوچکترین یال هم نیست.

پس گزینه ی چهار میمونه که اونم باز نمیشه. چون اگه همه ی یالها با هم برابر باشند، عددگلوگاهی میتونه برابر بیشترین وزن یالها باشه.

خلاصه اینکه طراح، نا مردی کرده...

دوست عزیز شما داری سوال رو اشتباه میخونی.درخت فراگیر کمینه یعنی MST .ولی شما برداشت کردید که اندازه باید کمینه باشه.( درختِ فراگیرِ کمینه) باید خونده بشه!

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - rezaei.m - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ

Thank you !!!

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - mahdiii - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

۴۰-۲
۴۱-۳
۴۲-۲

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - mohsen.srn - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

[attachment=9443]
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mohsen.srn نوشته شده توسط:  برای سوال ۴۸ این گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید.

یال با اندازه ی ۵ گلوگاهی هستش. (اون جور که من از سوال برداشت میکنم.)
ولی در درخت فراگیر نه کمینه هستش و نه بیشینه. ضمناً همون طور که ملاحظه میشه کوچکترین یال هم نیست.

پس گزینه ی چهار میمونه که اونم باز نمیشه. چون اگه همه ی یالها با هم برابر باشند، عددگلوگاهی میتونه برابر بیشترین وزن یالها باشه.

خلاصه اینکه طراح، نا مردی کرده...

دوست عزیز شما داری سوال رو اشتباه میخونی.درخت فراگیر کمینه یعنی MST .ولی شما برداشت کردید که اندازه باید کمینه باشه.( درختِ فراگیرِ کمینه) باید خونده بشه!

عِه ؟!!!!!!!!!!!!
یعنی واقعاً باید ( درختِ فراگیرِ کمینه)خونده بشه؟!
عجب!

ولی باز هم اگه اون گرافی رو که گذاشتم در نظر بگیرید، هم گزینه ی ۳ و هم ۲ درست میشه. یعنی هم توی درختِ فراگیرِ کمینه هست و هم توی بیشینه.

البته من برای اولین بار بود که اصطلاح گلوگاهی رو میشنیدم و خودم پیش خودم دقیقاً همین گرافی رو که گذاشتم روی کاغذ کشیدم و یکی یکی حالت ها رو بررسی کردم.
بنظرم اصلا سوال غلطه. چه برداشتِ من درست باشه، چه برداشت شما، باز هم گزینه ها درست نیستند. اون یالِ با وزنِ ۵ در تمام درخت های فراگیر حضور داره!

البته این احتمال هم هست که من درست سوال رو متوجه نشده باشم. مثل اینکه دوستان میگند قبلاً نکتش رو خونده بودند. ولی اگه میشه روی همین گرافی که گذاشتم بررسی کنید ببینید باز هم نظرتون درسته یا نه.

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - csharpisatechnology - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

اشتباه نکنید دوستان
سوالات ارشد۹۲ کلیه رشته ها ۲۴ ساعت بعد برگزاری هر ازمون منتشر می گردد
----

[دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - IT86 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ

دوستان پاسخ اولیه کی میاد؟!!!

RE: [دانلود] دفترچه کنکور آی تی سال ۹۲ - individual - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  دوستان پاسخ اولیه کی میاد؟!!!
قراره تا ۲۹ بیاد