تالار گفتمان مانشت
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های نرم خسته نباشید - bernoosi - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

خیلی متاسفم از این سوالاشون هیچ سالی بدتر از این نمیشد داد اخه محاسبات ۲ تااااااااااا من خیلی وقت کم اوردم ردینگ اخری رو نخوندم محاسبات روش حساب میکردم که نشد ساختمان بد بووود مدارم همش رراه حل طولانی فلیپ فلاپ بووود کلی وقت گرفت خلاصه اینکه....

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - barman - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ

سوالات مهندسی صنایع عمومی خیلی سخت بود من تخصصی خوب رو به بالا زدم امیدم به خداست......

RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش - fateme66 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  به ما هابای دادن، با یه آب معدنی....
:دی

خوشا به سعادتتون من بهد از سوالات ریاضی که حسابی مشعوف شده بودم کیکی که داده بودن باز کردم تا یه تیکه ازش خوردم گیر کرد ته گلوم نزدیک بود خفه بشم !!

فکر میکردم کم کاری از من بوده ولی الان میبنم نه ... اکثرا شبیه همیم ۶ ماه یعنی خوندم البته اینم بگم از آذر که باید سفت و سخت میخوندم همینطور روند کاهشی داشتم Sad یه ماه اخر باز کمی بهتر شدم ولی جبران نشد!

باز به شما کیک دادن،کیک ما رو که گذاشته بودن دم در ورودی ساختمون روی میز!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
کسی هم جلوی در به ما نگفت کیک بردارید،رفتیم سر جلسه مراقب کیک دستش بود فهمیدیم که سرمون کلاه رفتTongue
اینجوری شد که به ما نه کیک دادن نه آبمیوه

RE: بچه های نرم خسته نباشید - نفس - ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ

سلام دوستان. خسته نباشید.
من کنکور اصلیم آ تی بود. بنظرم سوالای امسال خیلی بی ارزش بودن .
اصلا سوالات ربطی به دروس نداشت. من با توجه به خودم و سطحی که خوندم و با مقایسه خودم نسبت به آزمون آی تی ۹۱ فکر میکردم اگه سوالات اینجوری باشه رتبم زیر ۵۰ بشه اما الان نمیدونم حتی مجاز میشم یا نه.
مخصوصا سوالای شبکه من واسه چه مباحثی آماده بودم و چیا اومد...

کنکور نرم به نظرم ساختمان ،محاسبات،مهندسی نسبت به ۹۱ سخت تر ولی بقیه آسون تر بود مخصوصا مدار و نظریه و طراحی و پایگاه و سیستم عامل.

الان دیگه کاری نمیشه کرد فقططططططططططططط " توکل به خدای مهربون "

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - avril22 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ

از ته قلبم دعا می کنم که همه به اون چیزی که می خوان برسن من فقط نتیجه ی زحمتامو میخوام فکر نمیکنم خواسته ی زیادی باشه... انقدر غصه خوردم که دیگه خسته شدم ..اینجوری که میبینم واسه همه این شرایط کنکور یکسان بوده یعنی همه ی امیدم به همینه،تو کف شانس خودمم که هم پارسال واسه آزاد طراحا عوض شدن و کلا سوالا عوض شد هم امسال واسه سراسری..تنها چیزی که اعصابمو داغون میکنه اینه که آخه چرا نباید ایران مثل همه کشورای دیگه کنکور نداشته باشه که ما اینقدر غصه نخوریم تو این سن کم که اول جوونیمونه این همه استرس و فشار بخدا انصاف نیست اونم از طرف ۴تا طراح عقده ای که همشون با هم کل دارن که این یکی نسبت به اون یکی سوالای سخت رو جدیدتری طرح کنه..ما هم که اصلا آدم نیستیم... من همه ی وسایلو کتابای کنکورو جمع کردم یکم استراحت می کنم تا بعد واسه آزاد بخونم...دیگه غصه خوردن نه چیزی رو تغییر میده نه فایده ای داره بهتره یکم خودمونو دوست داشته باشیم و سعی کنیم شاد باشیم هرچی مریضی و بدبختیه مال استرس و ناراحتیه قدر سلامتیتونو بدونید و دیگه به چیزی فکر نکنید هرچند سخته اما ما تلاشمونو کردیم ایشالا که آخرش خوشحالیه RolleyesHeart من هنوز انتخاب رشته نکردم کسی میدونه واسه آزاد کرمانشاه بهتره یا بوشهر؟غیر از قزوین

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - moha - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ

پایگاه و هوش نرم افزار مسخره بود از آسونی
اما آی تی نه
من برا آی تی خوندم اما امیدم به کامپیوتر بیشتره الان

بچه های نرم خسته نباشید - hosseini2012 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

بچه ها در مورد یکی از سوال های تخصصی نرم که نمودار داده بودن، به نطرتون آیا سوال نباید میگفت که نمودار Repeat-Until چی میشه؟ اگه اشتباه نکرده باشم تو دفترچه سوال نوشته شده بود Refeat-until کدام است. من تو دفترچه B اول گزینه ۱ رو زده بودم که اگه Repeat-until همون درست بود، اما لحظه آخر به خاطر اینکه واقعا یه لحظه شک کردم که Refeat دیگه چیه پاک کردم، اگه دوستان نظری در رابطه با این سوال دارن مطرح کنن لطفا
اگه واقعا اشتباه تو صورت سوال بوده باشه باید حذف کنن این سوال رو! اون از حافظه نانو و سیستم عامل! اینم از! و دیگر هیچ!

RE: بچه های نرم خسته نباشید - kaka22 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

منم خطای syntax رو زدم .

RE: بچه های نرم خسته نباشید - _narjes - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  بچه ها در مورد یکی از سوال های تخصصی نرم که نمودار داده بودن، به نطرتون آیا سوال نباید میگفت که نمودار Repeat-Until چی میشه؟ اگه اشتباه نکرده باشم تو دفترچه سوال نوشته شده بود Refeat-until کدام است. من تو دفترچه B اول گزینه ۱ رو زده بودم که اگه Repeat-until همون درست بود، اما لحظه آخر به خاطر اینکه واقعا یه لحظه شک کردم که Refeat دیگه چیه پاک کردم، اگه دوستان نظری در رابطه با این سوال دارن مطرح کنن لطفا
اگه واقعا اشتباه تو صورت سوال بوده باشه باید حذف کنن این سوال رو! اون از حافظه نانو و سیستم عامل! اینم از! و دیگر هیچ!

سلام
منم همین رو برداشت کردم ولی پاکش نکردم اما الان پشیمونم اگه یه چیز دیگه باشه چی؟

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Bahar_t - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  بچه ها در مورد یکی از سوال های تخصصی نرم که نمودار داده بودن، به نطرتون آیا سوال نباید میگفت که نمودار Repeat-Until چی میشه؟ اگه اشتباه نکرده باشم تو دفترچه سوال نوشته شده بود ردRefeat-until کدام است. من تو دفترچه B اول گزینه ۱ رو زده بودم که اگه Repeat-until همون درست بود، اما لحظه آخر به خاطر اینکه واقعا یه لحظهک کردم که Refeat دیگه چیه پاک کردم، اگه دوستان نظری در رابطه با این سوال دارن مطرح کنن لطفا
منم به مشکل شما برخوردم و چون این درس را کامل نخونده بودم فکر کردم شاید یه چیزه دیگه باشه...
خدا لعنتشون کنه...

بچه های نرم خسته نباشید - annmary - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

به نظر منکه سوال repeat until باید حذف شه !!! ابهام بر انگیز بود ، حداقل واسه کسایی که درست جواب دادند حساب بشه واسه بقیه حذف بشه! راستی اون سوال = یا == رو توی c++ نوشتم کامپایل شد گویا خطا منطقی باید باشه!!!!!

بچه های نرم خسته نباشید - grayhat - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ

سوال نانو رو که اینقدر ازش چند ساله سوال میاد تابلو بود منظورش صرفه جویی که میشد
۱۶۹۰۰۰ سوال اول سیستم عامل هم اگه سوالای سال پیش زده باشید منظور طراحو میتونید حدس بزنید Smile
که میشه نداشتن انحصار متقابل اون سوال جدول صفحه معکوس هم که تابلو بود هیچ ربطی به کاهش حجم حافظه فیزیکی نداره!
pl اون سوالاشم که تکراری بود فقط من یادم نیست ولی یه جا دیده بودم مثل اینکه ada m lisp میشد

کسی زبان وقت کرد کلا ترجمه کنه پاسخای صحیحو بزاره

RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش - Bahar_t - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ممنون از فنجون چای...
در کل سوالات نسبت به پارسال فکر میکنم بهتر بود...
فکر میکردم گسسته بهتر باشه...
ساختمان داده که فکر میکردم بیشترین نمره بیارم یه دونه تست هم نزدم...
ولی خب سوالات سختی و آسونی داره دیگه...امیدوارم همگی یه جای خوب قبول بشیم...تهران که از دستمون پرید خدایا شهرستان رو برامون رزرو کن...

چی فکر میکردیم و چی شد؟؟؟؟ روی محاسبات و ساختمان کلی حساب کرده بودم ولی اصلا نتونستم بزنم و یه تست از گسسته زدم که اگه اشتباه زده باشه منفی میگیرم ...
اون سوالی که درمورد کران بالا و پایین بود چی میشد؟

RE: بچه های نرم خسته نباشید - mortez28 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)_narjes نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  بچه ها در مورد یکی از سوال های تخصصی نرم که نمودار داده بودن، به نطرتون آیا سوال نباید میگفت که نمودار Repeat-Until چی میشه؟ اگه اشتباه نکرده باشم تو دفترچه سوال نوشته شده بود Refeat-until کدام است. من تو دفترچه B اول گزینه ۱ رو زده بودم که اگه Repeat-until همون درست بود، اما لحظه آخر به خاطر اینکه واقعا یه لحظه شک کردم که Refeat دیگه چیه پاک کردم، اگه دوستان نظری در رابطه با این سوال دارن مطرح کنن لطفا

سلام
منم همین رو برداشت کردم ولی پاکش نکردم اما الان پشیمونم اگه یه چیز دیگه باشه چی؟

سلام
تو دفترچه B جواب همون گزینه یک میشه، مطمئن باشید
اون دوستمون که پاک کرد ضرر کرده و اونی که پاک نکرده نگران نباشه، چون درست زده
دستوری به نام Refeat Until وجود نداره و اون Repeat بود!(اشتباه تایپیست بوده (البته به نظر من اشتباه عمدی!))

بچه های نرم خسته نباشید - SaMiRa.e - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  گویا خطا منطقی باید باشه!!!!!

درسته خطای منطقی بود . ( نه به این سوالات نه به سوالات محاسبات Huh )