تالار گفتمان مانشت
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نفس - ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان.
منم دلم خیلی گرفته. چه لحظاتی رو که تنها نبودم،همه دلخوشیم به این کنکور بود با آمادگی که داشتم فکر میکردم کنکورم عالی شه ولی...
میدونید از چی غصه میخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از اینکه همش با خودم میگم ایییییییی کاششششششششش کنکور سخت بود اونموقع به خودم میگفتم خب تلاشم کم بوده نه اینکه سوالا چررررررررررررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتت باشه ،چیزایی باشه که اصلا ارزش سوال نداشته باشه از اون گذشته پر غلط...
واقعا اینقد ماها بی ارزشیم که باهامون اینجوری میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای خدااااااااااااااااا حرفامون به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کو گوش شنواااااا؟؟؟؟؟

جالب اینجاست وقتی قبول نشی کسی چه میدونه کنکور چطور بوده فکر میکنن خنگ بودی که قبول نشدی.

حالا اونایی که باز میخوان بخونن که هیچ ولی منی که دیگه شرایطش ندارم چی بگم.
خدایا...............................

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - samaneh_aftab - 25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)risman نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  ای خدااااااااااااااااا

درصدای من که افتضاحه. با این پاسخنامه مدرسان، مشترکم شده ۲۰ و تخصصیم ۲۹/۱۶

تخمین رتبه ام هم ۹۹۸/ یعنی هیچی قبول نمیشم.
منی که تو کنکور آزمایشیام، پایینترین رتبه ام ۱۱۲ بود

داغون شدم اساسی
با این رتبه یعنی غیر انتفاعی شیخ بهایی هم نمیارم؟
با همین رتبه غیرانتفاعی قبول میشین البته تو گرایش ۱و ۴ من کسی سراغ دارم که با رتبه ۱۶۰۰ ۲سال پیش غیرانتفاعی قبول شده بود برا گرایش ۴

خود مدرسان هم زده غیر انتفاعی امام رضا مشهد
ولی بدشانسی من اصفهان سر کار میرم. فقط اصفهان میخوام. قبلا روزانه دانشگاه اصفهان میخواستم.حالا به غیرانتفاعی شیخ بهایی هم راضیم

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Amir V - 25 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ

دوستان، خیلی واضحه که این تخمین رتبه‌ها به درد امسال نمی‌خوره.

پارسال سوالات آسون تر بود و مثلا کسی که ۴۵% زده برابره با کسی که امسال ۳۰% زده!

اما این کجا و آن کجا!

بنابراین نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد... پس بیخودی فاز غم نگیرید و برین فیلم ببینین و خوش بگذرونید توی این ایام الله ولنتاین.
(قسمت فیلم دیدن واسه افرادی مثل من بود، ولنتاین واسه بقیه) Sad Tongue

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - fatemenp - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ

بچه ها واسه آزاد چی کار کردید ؟
من هنوز انتخاب نکردم واسه آزاد !
واسه آزاد امسال کسی پست زده ؟!

دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم - Bahar-AI - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

امسال که درصداتون خیلی خوبه..
بیش تر آدم مشتاق میشه پشت کنکور بمونه

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - mohammadali1990 - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ

بچه ها واسه مجموعه سوالات آزاد آیتی ۱۰سال اخیر کدوم انتشارات مناسب تره؟

هم کیفیت پاسخ هاش و هم قیمت

RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم - alagh - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
.........................
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
سال اول ریاضی ۰
زبان ۳۰
مشترک ۲۸
تخصصی ۲۰

سال دوم
زبان -۳
ریاضی ۲۸
مشترک ۵
تخصصی ۳۰

فقط خدا امسال رو بخیر کنه...! Huh

جدا من به امسالتون امیدوارم...لطفا بعد قبولیتون هم درصداتونو بذارید
منتظر شیرینی هستیمSmile

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
.........................
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
سال اول ریاضی ۰
زبان ۳۰
مشترک ۲۸
تخصصی ۲۰

سال دوم
زبان -۳
ریاضی ۲۸
مشترک ۵
تخصصی ۳۰

فقط خدا امسال رو بخیر کنه...! Huh

جدا من به امسالتون امیدوارم...لطفا بعد قبولیتون هم درصداتونو بذارید
منتظر شیرینی هستیمSmile

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Amir V - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ق.ظ

ماشالله دانش وسیع شما از امضای شما پیداست.
من خیلی خیلی دوست دارم از تجربیات و علم شما استفاده کنم.
مسلما یادگیری این همه مطلب خیلی بیشتر از ۵ ۶ ماه زمان نیاز داره.
اما من دوست دارم در مورد DataCenter ها اطلاعات کسب کنم. چون توی کار خیلی به دردم میخوره...
درضمن میشه بپرسم شما ساکن کدوم شهرید؟

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Breeze - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

سلام بچه ها .. امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید . من چند وقته پست ها تون رو دنبال می کنم .دیدم که همگی خیلی نگرانید . می خواستم به عنوان یک دوست یه مطلبی رو بهتون بگم که امیدوارم از استرستون کم کنه .
بچه ها اصلا به رتبه هایی که مؤسسات آموزشی ( من اسم نمیارم کدوم مؤسسه) بهتون می ده اهمیت ندید . چون قطعا و همینطور که می دونید این مؤسسات آموزشی ، مختص کنکورند و در واقع درامدشون از این طریقه که با وارد کردن استرس به داوطلبان بتونه باعث فروش بیشتر کتابها و یا ثبت نام بیشتر برای کلاسهاشون بشن .
و البته ۱ چیز دیگه هم بگم .. این مؤسسات یک کلک دیگه هم دارن که درصد ها و رتبه هاتون رو با این نقل که می خوان رتبه ی تخمینی تون رو بهتون بگن ، جمع آوری می کنند تا برای تخمین و برنامه ریزی برای سالهای آینده استفاده کنند و با این کارشون عوام فریبی کنن .
پس اصلا جای نگرانی نیست . همگی خواهید دید که رتبه ی واقعی تون خیلی بهتر ( کمتر) از این چیزی می شه که براتون تخمین زدند!
اصلا نگران نباشید ... برای همگی شما آرزوی موفقیت می کنمHeart

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Bahar_t - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)sufia_lido نوشته شده توسط:  من گند زدم Sad
این همه خووووندم Sad(((
مدرسان رتبه منو ۸۰۰ تخمین زد Sad((
چه بد Sad
حتما بدتره Sad(

منم گفت ۷۱۸Sad

سلام . میشه بگید چطوری وارد تخمین رتبه شدید؟ لینکش را میشه بفرستید؟Huh

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - good-wishes - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  سلام . میشه بگید چطوری وارد تخمین رتبه شدید؟ لینکش را میشه بفرستید؟Huh
سلام.این لینک بخش تخمین رتبه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط دقت داشته باشید اول باید ثبت نام کنید . و فقط تا سه بار میتونید درصدهاتون رو وارد کنید که تخمین بزنه.الان هم بگم دوستانی که امتحان کردن معتقدند تخمینش بدتر از حدی هست که فکر می کنند.پس مراقب باشید تو ذوقتون نخوره
توکل بر خدا
موفق باشید

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Mänu - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  پس اصلا جای نگرانی نیست . همگی خواهید دید که رتبه ی واقعی تون خیلی بیشتر از این چیزی می شه که براتون تخمین زدند!

خیلی جالبه شماکه همه رو نگرانتر کردید...خیلی بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟نگران نباشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این تخمینا خیلی زیادم هست،من درصدای پارسال یکی از بچه های مانشت رو دادم،رتبه اشو ۶برابر گفت،شمام میتونید امتحان کنید،درصدای بالا بدین ببینید چطور تخمین میزنه

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - kati - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  پس اصلا جای نگرانی نیست . همگی خواهید دید که رتبه ی واقعی تون خیلی بیشتر از این چیزی می شه که براتون تخمین زدند!

خیلی جالبه شماکه همه رو نگرانتر کردید...خیلی بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟نگران نباشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این تخمینا خیلی زیادم هست،من درصدای پارسال یکی از بچه های مانشت رو دادم،رتبه اشو ۶برابر گفت،شمام میتونید امتحان کنید،درصدای بالا بدین ببینید چطور تخمین میزنه

منظورشون این بود که رتبه اتون بهتر می شه حالا یه اشتباه لپی بود. با وجود حرف هایی که زدن صد در صد هدفشون نگران کردن بچه ها نبوداااااااااا !!!

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Breeze - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  خیلی جالبه شماکه همه رو نگرانتر کردید...خیلی بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟نگران نباشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اوووه ببخشید .. اشتباه شد .. منظورم این بود که رتبه تون کمتر از اونی میشه که براتون تخمین زدند

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  این تخمینا خیلی زیادم هست،من درصدای پارسال یکی از بچه های مانشت رو دادم،رتبه اشو ۶برابر گفت،شمام میتونید امتحان کنید،درصدای بالا بدین ببینید چطور تخمین میزنه

شما کلا مثل اینکه نگران بودن رو دوست دارید!!!!! Undecided

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Mänu - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  پس اصلا جای نگرانی نیست . همگی خواهید دید که رتبه ی واقعی تون خیلی بیشتر از این چیزی می شه که براتون تخمین زدند!

منظورشون این بود که رتبه اتون بهتر می شه حالا یه اشتباه لپی بود. با وجود حرف هایی که زدن صد در صد هدفشون نگران کردن بچه ها نبوداااااااااا !!!

معنی کاملا عوض شده تقصیر من نیست

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  

معنی کاملا عوض شده تقصیر من نیست

عزیزم من که باهوتون دعوا ندارم خوب اشتباه نوشتین من اینجوری متوجه شدم،حالا هی منفی بده،