تالار گفتمان مانشت
بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - unique_as14 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - narges_r - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ

سوالها همه شکل داشت چجوری بررسی کنیم؟ Big Grin
فکر کنم یه تاپیک برا بررسی سوالات انتقال داده میزدید بهتر از الکترونیک دیجیتال و VLSI بود

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - narges_r - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ

اها یکی از سوالهای VLSI که شکل نداشت این بود که:
برای ساخت nMOS افزایشی با چاه n-well+ با دولایه فلز به ۶تا ماسک نیاز داریم برای ساخت pMOS با ۸لایه فلز با با چاه n-well+ به چند ماسک نیاز داریم؟
گزینه هاهم:
۱۳
۱۸
۲۰
چهارمی هم یادم نیست

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Sadegh_Yazdan_Shenas نوشته شده توسط:  من رتبه یک معماری ارشد ۹۲ هستم

۹۲ یا ۹۱؟!!!!

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - shahbazi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ

چه با اطمینان تبریک میگم

RE: بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - shahbazi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اها یکی از سوالهای VLSI که شکل نداشت این بود که:
برای ساخت nMOS افزایشی با چاه n-well+ با دولایه فلز به ۶تا ماسک نیاز داریم برای ساخت pMOS با ۸لایه فلز با با چاه n-well+ به چند ماسک نیاز داریم؟
گزینه هاهم:
۱۳
۱۸
۲۰
چهارمی هم یادم نیست

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Sadegh_Yazdan_Shenas نوشته شده توسط:  من رتبه یک معماری ارشد ۹۲ هستم

۹۲ یا ۹۱؟!!!!

یه چیزی رو جا انداختید( برای ساخت pmos ازنوع تخلیه
ایی )این بودnmod افزایشی بود

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)Sadegh_Yazdan_Shenas نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Sadegh_Yazdan_Shenas نوشته شده توسط:  من رتبه یک معماری ارشد ۹۱ هستم

۹۲ یا ۹۱؟!!!!

منظورم ۹۱ بود
[/quote]

تورو خدا راست میگید؟واقعا باعث افتخاره
تبریک میگم بهتون

RE: بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - narges_r - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ

[undefined=undefined]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا اینجوری شد؟
کلی حجم عکسارو کم کرده بودم
نمیشه هم حذف کرد ارسال

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - shahbazi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ

سوالارو از کجا اوردین؟

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - ساشار - ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ق.ظ

سلام
لطفا هر کی زده جوابا رو بده؟

من سوال ۸۱ رو گزینه ۳ زدم

۸۲ رو باید گزینه ها رو چک میکردیم یادم نیست کدوم رو زدم
۸۳ رو گزینه دو مطمئن نیستم درست باشه

۷۸ گزینه چهار میشه

۷۹ گزینه یک

RE: بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - bagherok - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
چرا اینجوری شد؟
کلی حجم عکسارو کم کرده بودم
نمیشه هم حذف کرد ارسال
سایزش بزرگه

[تصویر:  160952_1_1379085841.png]
[تصویر:  160952_2_1379085841.png]

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - fum_com - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ

من اینا رو زدم:

۷۴-->1
۷۸-->3
۸۰-->4
۸۲-->3
۸۴-->2
۸۹-->2

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - mehdi3254 - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ

۷۸=۳
۷۹=۲
۸۰=۱
۸۱=۳
۸۲=۳
۸۴=۲

بررسی سوالات الکترونیک دیجیتال و VLSI کنکور ۹۲ - ukh-ac - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

جوابای ۸۳-۸۷ رو کلا بذاره یکی.حالا انتقال داده ام توش هست ولی اشکالی نداره .