تالار گفتمان مانشت
[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - mostafa8026 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

به نظر من خیلی خوب میشه! بچه ها تو تاپیک های دیگه بر اساس همین دفترچه، موضوعات مختلف و سوالات رو مطرح کنن! مثلا من فقط از ریاضی یه دونه سوال زدم و اونم سوال ۳۸ بود، میشه گزینه ۳؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - prosperous - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ

من دانلود کردم اما باز نمیشه!!!

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - admin - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ

هر دو تا لینک بدون مشکل هستند.

RE: [دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - nkhdiscovery - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ

رمز داره دوست عزیز که باز نمی‌شه، لینک سالمه Smile
و رمزش؟؟ :دی

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - SaMiRa.e - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  و رمزش؟؟

بدون رمز باز میشه .

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - maryam.raz - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

بچه ها باز نمیشه که

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - lvlina_r - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ

چرا بابا....، باز می شه، خوشبختانه دفترچه کد B هم هست

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - maryam.raz - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ

بچه هایی که نمیتونید باز کنید مشکل از adob reader هستش
اونو آپدیت کنید باز میشه

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - mina_nk - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ

من adob reader رو ، آپدیت هم کردم ولی باز ، نمیدونم چرا باز نمیشه !!همش خطای باز شده میده !!

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - msn_issue - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ

من از لینک مدیافایر دانلود کردم، بدون مشکل باز شد!

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - bagherok - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

اینجا آپلود کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - mina_nk - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

عجب ماجراییه .با یه چیزی به غیر از adob reader بازش کردم.این دفعه رمز عبور میخواد !!کلاً اومده با ما نسازه !!!

حل شد.من با Google chromeبازش کردم.نشون داد .مرسی.

RE: [دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - individual - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)mina_nk نوشته شده توسط:  عجب ماجراییه .با یه چیزی به غیر از adob reader بازش کردم.این دفعه رمز عبور میخواد !!کلاً اومده با ما نسازه !!!

حل شد.من با Google chromeبازش کردم.نشون داد .مرسی.
دوستان اگه نمیتونین از دراپ‌باکس خود سایت بگیرین، از لینک مدیافایر که بالاش گذاشتم استفاده کنید

RE: [دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - rezaei.m - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)individual نوشته شده توسط:  بچه های مهندسی همگی خسته نباشید...
اینم دفترچه مهندسی کامپیوتر سال ۹۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
!!Thanks a Lot

RE: [دانلود] دفترچه کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ - ariazad - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه هایی که نمیتونید باز کنید مشکل از adob reader هستش
اونو آپدیت کنید باز میشه

بچه ها من با لینوکسم آدوب ندارم یکی این فایل کانورت کنه که رمز نخواد.