تالار گفتمان مانشت
مشکلات پردیس های علوم تحقیقات - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات پردیس های علوم تحقیقات - navid-p - 22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ

سلام دوستان.حتما خودتون اطلاع دارین که با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مشکلات زیادی برای واحدهای علوم تحقیقات بی کیفیت ایجاد شده.میخواستم توصیه کنم برای انتخاب شهر و واحد دقت کنید که به مشکل نخورید.ولی یه چیز خیلی جالب شنیدم و اون اینکه پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی نیشابور حتی بدون داشتن مجوز و بطور غیر قانونی دانشجو پذیرش کرده و خیلی قشنگ تا الان ۱۴۰۰ دانشجو گرفته و داره فعالیت می کنه(توجه کنید بدون هیچگونه مجوز رسمی دانشجوی ارشد و دکتری گرفته،واقعا جالبه!)
البته الان مجوز پردیس داره ولی جالبه که الانم اساتیدش اکثرا دانشجوی دکتری هستن و یکی از دوستان من که خیلی هزینه کرد و رفت الان بعد از یک و سال ونیم وکلی بد بختی استادی که بخواد باهاش پایان نامه ورداره پیدا نمی کنه و کلاس های عملی هم که برگزار نمیشه ولی پولشو کامل می گیرن.اینو که شنیدم نمی دونستم بخندم به اوضاع باحال آموزش عالی در ایران یا گریه کنم به حال خودم و بقیه هم سن و سالام.در هر صورت دقت کنید

RE: مشکلات پردیس های علوم تحقیقات - olom tahghighat - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  سلام دوستان.حتما خودتون اطلاع دارین که با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مشکلات زیادی برای واحدهای علوم تحقیقات بی کیفیت ایجاد شده.میخواستم توصیه کنم برای انتخاب شهر و واحد دقت کنید که به مشکل نخورید.ولی یه چیز خیلی جالب شنیدم و اون اینکه پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی نیشابور حتی بدون داشتن مجوز و بطور غیر قانونی دانشجو پذیرش کرده و خیلی قشنگ تا الان ۱۴۰۰ دانشجو گرفته و داره فعالیت می کنه(توجه کنید بدون هیچگونه مجوز رسمی دانشجوی ارشد و دکتری گرفته،واقعا جالبه!)
البته الان مجوز پردیس داره ولی جالبه که الانم اساتیدش اکثرا دانشجوی دکتری هستن و یکی از دوستان من که خیلی هزینه کرد و رفت الان بعد از یک و سال ونیم وکلی بد بختی استادی که بخواد باهاش پایان نامه ورداره پیدا نمی کنه و کلاس های عملی هم که برگزار نمیشه ولی پولشو کامل می گیرن.اینو که شنیدم نمی دونستم بخندم به اوضاع باحال آموزش عالی در ایران یا گریه کنم به حال خودم و بقیه هم سن و سالام.در هر صورت دقت کنید

واقعا من نمدونستم حالا خراسانم انتخاب کردم البته اخرین انتخابمه و ازادم که ویرایش نداره چیکارکنم