تالار گفتمان مانشت
اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - pooyaa - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

سلام به همه ی مانشتیهای عزیز

دوستان من از هفته آینده میخوام کم کم شروع کنم برای ارشد خوندن سال دیگه اما نمیدونم چه درسایی رو باید اول بخونم و کدومارو دیرتر

اگر در این مورد مشاوره بدید ممنون میشم

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - soniasa - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

من باشم مشترکها رو اول شروع می کنم.... ضریب ۴ خیلی تعیین کننده هست

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - sir_ams - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

خب رشته اتون چنده؟

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - fateme66 - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ

به نظرم همه رو با هم پیش ببرید یا اینکه از ریاضی و مشترک و تخصصی هر کدوم یکی رو انتخاب کنید بخونید.
میتونید از هر درسی که به نظرتون ضعیف ترین شروع کنید.
اینکه یه درس رو بخونید و بذارید کنار چون فراموش میشه یه مقدار آزار دهنده هست.

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - soniasa - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ

دو یا سه تا مشترک رو با هم شروع کنید...... البته اونایی که یه ارتباط منطقی بینشون وجود داره. مثل منطقی + معماری

موفق باشید

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - pooyaa - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

هوش میخوام امتحان بدم

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  من باشم تخصصی ها رو اول شروع می کنم.... ضریب ۴ خیلی تعیین کننده هست

خب دروس مشترک که ضریب ۴ هستن!

RE: اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - soniasa - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  هوش میخوام امتحان بدم

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  من باشم تخصصی ها رو اول شروع می کنم.... ضریب ۴ خیلی تعیین کننده هست

خب دروس مشترک که ضریب ۴ هستن!

منظورم همون مشترکا بود که نوشته ام رو اصلاح می کنم

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - nomad:D - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ

گسسته و ساختمان داده
منطقی و معماری
سیستم عامل
ریاضی مهندسی
و یک یا دو درس از دروس تخصصیتون که نیاز به زمان بیشتری برای فهم داره.

RE: اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - Masoud05 - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ

درسایی که باهاشون مشکل داری خصوصا اونایی که تا حالا نخوندی . درس های حجیم هم در اولیت بعدی قرار دارن

معمولا این ترکیب خوبه برای تا اخر تابستان

۱- ریاضی مهندسی / یا آمار ؟(اگه وقت دارید هر دو )
۲- معماری کامپیوتر
۳- نظریه زبان ها
۴- مدارالکتریکی یا کامپایلر
۵- زبان خصوصا لغت

البته خیلی هم خودتون رو اذیت نکنید که ۱-۲ ماه اخر دیگه انرژی نداشته باشید Smile

RE: اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - fateme66 - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  \
۴- مدارالکتریکی

همونطور که جناب Masoud05 گفتن اگه برای هوش میخونید این درس رو زودتر شروع کنید که مجبور نشید مهرماه حذفش کنید.

اولویت بندی:چه درس هایی رو زودتر باید شروع کرد؟ - fatima1537 - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ

چون فرمولهای آمار فراره باید چند دور خونده بشه.آمار رو هم اگر از الان کم کم کار کنید خوبه و میتونید چند دور مرور کنید