تالار گفتمان مانشت
درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - Amir V - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ

سلام.

دوستان یه مقاله اس راجع به VoIP میخوام یه جای خوب چاپش کنم با کمترین هزینه.

میشه مجلات ISI ی که مد نظرتونه بگید؟

سپاس.

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - ehabibi - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ

اگر دقت داشته باشید می گویند رشد تولید مقالات ما بالاست
اما کسانی که در جریان اند می دانن که خیلی از این مقالات دبه مقولات جدید و نواورانه نمی پردازند دلیلش هم همین کپی برداری هاست که منظورم شما نیستید داریم می بینیم همه جا
شما سعی کنید ابتدا تمام توان خودتان را به کار بگیرید و برای کامل کردن مقاله به جاهای دیگر رجوع کنید تا حرفی برای گفتن در دنیا داشته باشیم

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - Amir V - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ

عزیزم یه بار دیگه با دقت بخون من چی نوشتم بعد واسه من نامه‌ی پندآموز بنویس!

نمیدونم اینایی که نوشتی چه ارتباطی به سوال من داشت.

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - rorschach - 09 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

این سوال من هم هست اما توروخدا مثل این یارو بخونین چی نوشته بعدا بیاین افاضه فضل کنین...

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - rascal1364 - 11 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ق.ظ

با سلام
اکثر مجلات ISI رایگان هستند
در زمینه کامپیوتر اونهایی که نمایه ieee یا اشپرینگر یا الزویر یا . . . هستند
اکثرا هم معتبر هستند و هم حوزه مقالاتشون داخل خودشون نوشته شده و اگه کار شما در حوزه اونا باشه ویتونید بفرستید ولی
اکثرا خیلی دیر جواب میدن
اما یه ژورنال هست ماله ترکیه هستش به اسم
TURKISH JOURNAL OF ELECTRICAL ENGINEERING
&
COMPUTER SCIENCES

که تا ۲ ماه جواب میده، رایگان هستش و ISI هم هست
البته IF خیلی بالایی نداره

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - Amir V - 11 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ق.ظ

ممنونم.

یه سر میزنم به سایتش ببینم چی داره.

یعنی واسه چاپش هم پول نمیگیره؟

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - -Ali- - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

دوستان می خواستم بدونم این ژورنال ها ISI هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - equilibrium - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  دوستان می خواستم بدونم این ژورنال ها ISI هست

هر سه ISI هستن (تو صفحه اول وبسایتشون IF رو نوشته)؛

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - -Ali- - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  هر سه ISI هستن (تو صفحه اول وبسایتشون IF رو نوشته)؛
ممنون دیده بودم
ولی به این IF ها نمیشه اطمینان کردم
مثلا این ژورنال IF داره ولی بعد فهمیدم جعلیه

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - equilibrium - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ممنون دیده بودم
ولی به این IF ها نمیشه اطمینان کردم
مثلا این ژورنال IF داره ولی بعد فهمیدم جعلیه

تا جاییکه میدونم اگه مجله ای IF داشته باشه صریحا در صفحه اول وبسایتش اونو مینویسه؛ IF هایی که در سایتهای دیگه ریپورت میشن به قول شما خیلی مطمئن نیستن؛ اینی که شما لینک دادید در وبسایت خود مجله اثری از IF نیست؛
اما از اون سه تای بالا دوتای اول دقیقا در صفحه اصلی وبسایت مجله IF رو نوشتن و قابل اطمینانه؛ اما آخری رو یه بار دیگه نگاه کردم مثل اینکه IF نداره (اونی که مال مالزیه)؛

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - -Ali- - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  تا جاییکه میدونم اگه مجله ای IF داشته باشه صریحا در صفحه اول وبسایتش اونو مینویسه؛ IF هایی که در سایتهای دیگه ریپورت میشن به قول شما خیلی مطمئن نیستن؛ اینی که شما لینک دادید در وبسایت خود مجله اثری از IF نیست؛
اما از اون سه تای بالا دوتای اول دقیقا در صفحه اصلی وبسایت مجله IF رو نوشتن و قابل اطمینانه؛ اما آخری رو یه بار دیگه نگاه کردم مثل اینکه IF نداره (اونی که مال مالزیه)؛

ممنون بابت راهنمایی شما
درباره اون ژورنال ، IF رو صفحه اول نگذاشته تا یه وقت ریا نشه Smile

یه سوال دیگه هم داشتم
از نظر وزارت علوم هر ژورنالی که IF خیلی پایینی داشته باشه، دارای اعتبار هست

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - majid_22 - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

دوست عزیز هر ۳ تا ISI هستند برای اینکه مطمئن بشی برو اینجا
کد ISSN ژورنال مورد نظر رو بزن.همچنین هر سه IF دارن
یک فایل اکسل قرار دادم اونجا براساس ISSN مورد نطر سرچ کنی IFشو متوجه میشی.این فایل JCR2011 است.اینم

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - equilibrium - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ممنون بابت راهنمایی شما
درباره اون ژورنال ، IF رو صفحه اول نگذاشته تا یه وقت ریا نشه Smile

یه سوال دیگه هم داشتم
از نظر وزارت علوم هر ژورنالی که IF خیلی پایینی داشته باشه، دارای اعتبار هست
خواهش میکنم (:

اگه منظورتون مثلا IF حدود ۰/۵ هست، تو رشته ما قابل قبوله؛ چون برترین ژورنالهای نرم افزار ایمپکتشون به زحمت به بالای ۵ میرسه (مثلا پزشکی ها برترین ژورنالهاشون ایمپکت بالای ۱۵ دارن !)؛
کافیه یه ژورنال IF داشته باشه تا بعنوان یه مقاله ISI محسوب بشه که امتیازش از علمی پژوهشی ها بیشتره؛ تا جاییکه میدونم توجهی به IF اونها نمیکنن؛

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - f.b - 17 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ

میشه در مورد if توضیح بدید.ممنون

RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم! - Amir V - 20 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  میشه در مورد if توضیح بدید.ممنون
سلام.
این دو تا رو بخون متوجه میشی: