تالار گفتمان مانشت
[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - نسخه‌ی قابل چاپ

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - ssss777 - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

سلام وقت بخیر
از دوستان کسی جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی (عضو هیئت علمی دانشگاه شهیدبهشتی تهران) رو داره؟

جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - reza_memari_sharif - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

با سلام

جزوه معماری پیشرفته ایشون خیلی مهم نیست جزوه VLSI ایشون مهمه که ندارم

RE: جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - ssss777 - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  با سلام

سلام
چرا ؟ مهمه !!جزوه VLSI ایشون رو دارم. البته جزوه چاپی.

RE: جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - reza_memari_sharif - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)ssss777 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  با سلام

سلام

حتما حالشو ندارین اسکن کنین بعضی قسمت های مهمش رو بزارین دیگه
یک سوال VLSI : وقتی توی Pullup خازن میزارن چه اتفاقی می افته؟؟؟ اینا نیست توی جزوش؟؟؟

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - mostafa7 - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام این انحرافیه زیاد کاربردی نیست وقتی خازن می ذاری قابلیت فن اوت صفر می شه چون خازن جریان نداره مصرف توانم حیلی میاد پایین می توانی با اسپایس شبیه سازی کنی

RE: [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - reza_memari_sharif - 13 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mostafa7 نوشته شده توسط:  سلام این انحرافیه زیاد کاربردی نیست وقتی خازن می ذاری قابلیت فن اوت صفر می شه چون خازن جریان نداره مصرف توانم حیلی میاد پایین می توانی با اسپایس شبیه سازی کنی

از نظر منطقی یا logical چه اتفاقی می‏افته؟؟؟ یعنی مدار کار نمی کنه؟؟

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - انرژی مثبت - ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ

دوستان سوالات خودتون رو در بخش های جداگانه بپرسید. الان سوال vlsi با جزوه معماری قاطی شده!!!!

ارسالهای نامرتبط بزدوی حذف یا از دید عموم خارج می شه. لطفا هر سوال رو در بخش و جای خودش مطرح کنید

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - mostafa7 - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ق.ظ

کار که می کنه فن اوتش ضعیفه خازن فرقش با مقاومت همین عدم جریان دهیش می باشه

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - maedekaviani - 15 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

ببخشید شما مطمئنید دکتر ناوی جزوه معماری پیشرفته دارند؟
من فقط جزوه VLSI ایشون را شنیدم.

RE: [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - gilasss - 29 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ

[attachment=19528]سلام دوستان جزوه دکتر ناوی رو دارم اگه کسی خواست در خدمتم با این ایمیل مکاتبه کنید gilass_f@yahoo.com

(۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ)ssss777 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  با سلام

سلام

حتما حالشو ندارین اسکن کنین بعضی قسمت های مهمش رو بزارین دیگه
یک سوال VLSI : وقتی توی Pullup خازن میزارن چه اتفاقی می افته؟؟؟ اینا نیست توی جزوش؟؟؟

[درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی - bhzbbs_32 - 20 آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ

با سلام
از دوستان کسی جزوه معماری پیشرفته را داره لطفا به اشتراک بزاره.