تالار گفتمان مانشت
مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield - ana9940 - 23 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ

سلام دوستان.

به یه مشکلی برخوردم که از هر کسی می پرسم ، نمی تونه کمکم کنه. خیلی هم سرچ کردم اما به جوابی نمی رسم.

با installshield 2010 میخوایم set up ی ایجاد کنم که یکی از پیش نیازهای نصب نرم افزارم ، sql 2008 r2 هست. مگه نباید در قسمت Redistributables رفته و گزینه های مربوط به sql را (۳۲ و ۶۴ بیتی) فعال کنیم؟؟ با این راه sql رو نصب نمی کنه. گویا باید در قسمت Application to Run کامندی بنویسیم تا sql رو نصب کنه ولی با اضافه کردن کامند زیر به نتیجه ای نمی رسم.

SQLEXPR32_x86_ENU.exe /qs /ACTION=Install /FEATURES=SQLENGINE /INSTANCENAME=MSSQLSERVER
/SQLSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\SYSTEM" /SQLSVCPASSWORD="YesYes"
/SQLSYSADMINACCOUNTS="Builtin\Administrators"
/AGTSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\Network Service" /IACCEPTSQLSERVERLICENSETERMS=true

باید فایل .exe مربوط به sql رو دستی خودم بذارم؟؟؟ راهم کلا اشتباهه؟؟

ممنون میشم کمکم کنی یا یه منبع معرفی کنیم که خودم برم دنبالش، توی سایت های خود اینستال و یه سری ebook گشتم چیزی پیدا نکردم که کمکم کنه.

RE: مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield - tictacto - 11 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ

(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

به یه مشکلی برخوردم که از هر کسی می پرسم ، نمی تونه کمکم کنه. خیلی هم سرچ کردم اما به جوابی نمی رسم.

با installshield 2010 میخوایم set up ی ایجاد کنم که یکی از پیش نیازهای نصب نرم افزارم ، sql 2008 r2 هست. مگه نباید در قسمت Redistributables رفته و گزینه های مربوط به sql را (۳۲ و ۶۴ بیتی) فعال کنیم؟؟ با این راه sql رو نصب نمی کنه. گویا باید در قسمت Application to Run کامندی بنویسیم تا sql رو نصب کنه ولی با اضافه کردن کامند زیر به نتیجه ای نمی رسم.

SQLEXPR32_x86_ENU.exe /qs /ACTION=Install /FEATURES=SQLENGINE /INSTANCENAME=MSSQLSERVER
/AGTSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\Network Service" /IACCEPTSQLSERVERLICENSETERMS=true

ممنون میشم کمکم کنی یا یه منبع معرفی کنیم که خودم برم دنبالش، توی سایت های خود اینستال و یه سری ebook گشتم چیزی پیدا نکردم که کمکم کنه.

RE: مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield - amirhosein71 - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

تازگی ها من ابزار سئو رایگان که فارسی است آشنا شدم و کار می کنم ,کار کرد اون شبه به google analityc است لینک قرار دادم تا شما استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.