تالار گفتمان مانشت
معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - hadidoost - 18 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ق.ظ

سلامWink
دوستان من از وبلاگ من که درباره ترویج فرهنگ ازدواج است و از سال ۱۳۸۹ فعالیت دارد دیدن کنید و نظراتتون رو بدید.Blush
این وبلاگ رو فقط با هدف ترویج ازدواج راه اندازی کردم و همه مطالب آن رایگان است.Big Grin
آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Angel
خداحافظHeart

مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - hadidoost - 18 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ

کسی نمی خواد سری بزنه و یا جوابی بده؟

مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - Maryam-X - 18 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

یکی از داستانهاش رو خوندم جالب بود.
مرسی...

RE: مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - hadidoost - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  یکی از داستانهاش رو خوندم جالب بود.
مرسی...

ممنون
موفق باشید.Big Grin

مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - nirvana123 - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ

میینی اینجا خلوته علتش اینه که کسی ........... نداره توی این اوضاع گرونی پاشه بره یه .... برای خودش بیاره دلش خوش باشه ازدواج کرده مثل یکی از فامیل ها که پدر بیچارش داره خرج زندگیشو میده اقا هم دلش خوشه ازدواج کرده

RE: مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - شاپری - ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ

خیلی بد جواب دادینUndecided
لحن گفتارتون اصلا درست نبود

RE: مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - hadidoost - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  میینی اینجا خلوته علتش اینه که کسی ........... نداره توی این اوضاع گرونی پاشه بره یه .... برای خودش بیاره دلش خوش باشه ازدواج کرده مثل یکی از فامیل ها که پدر بیچارش داره خرج زندگیشو میده اقا هم دلش خوشه ازدواج کرده

نه پستش رو حذف نکنید. بذارید اونم حرفشو بزنه.
به نظر من که اگه ازدواج کنی خدا خیلی کمک می کنه.
باید توکل هم داشته باشی و البته کمی هم جنم و توانایی اداره زندگی.Big Grin

معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده - blx - 23 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ

خیلی وقتا که یاد عباسعلی میفتم یاد تویم میفتم؛ اون تصادف! اون سال! که عباسعلی تازه ازدواج کرده بود Sad
هی ی ی ی ی روزگار؛ یاد عباسعلی بخیر. چه عشق پاک و قشنگی داشت به خانومش! مث دو تا مرغ عشق بودن.
یادته عباسعلی همیشه یه لبخند رو لباش بود؟ یادته همیشه آخر شب قبل خواب شعارش چی بود؟ یادته اون میز و قاب عکس و دیس خرمای توی دانشگاهو؟
چه زود میگذره عمرا! چه زود از هم جدا میکنه ما رو از هم دست روزگار! چه زود دیر می‌شود گاهی!
بعد سه سال اومدم اینجا رد پاتو دیدم یاد قدیما افتادم. دوس دارم بیام سراغت، پیدات میکنم پس بزودی. یا علی