تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

جک و طنز - Breeze - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ق.ظ

طرف میره خونۀ دوستش مهمونی، ناهار بهش کرفس میدن؛شام کنگر،صبونۀ روز بعد اسفناج!
بعد از صبونه طرف میگه: تورو خدا واسه ناهار دیگه زحمت نکشینا... خودم میرم پارکِ پشتِ خونه میچَـــــــرم ..!
Big Grin

جک و طنز - tabassomesayna - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

ﯾﻪ ﺗﯽ ﺷﺮﺕ ﺧﺮﯾﺪﻡ ﺭﻓﺘﻢ ﺍﯾﻦ ﭼﺎﭖ ﻓﻠﮑﺴﯽ ﻫﺎ ﺩﺍﺩﻡ ﺭﻭﺵ ﺑﻨﻮﯾﺴﻦ:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
«ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﭙﺮﺳﯿﺪ ﮐِﯽ ﺩﺭﺳﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﻪ»
ﺗﻮ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﯽ ﻣﯽ ﭘﻮﺷﻢ ﺍﻋﺼﺎﺑﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺁﺭﻭﻡ ﺷﺪﻩ !
**
لامصب امتحان نیستن که جام حذفیه !!!
هرکیو میبینیم داره حذف میکنه !
اعتراف میکنن سوم دبیرستان بودم امتحان عربی داشتیم هیچی نخونده بودم
آخر امتحان تو شلوغی ها برگمو گذاشتم تو کیفم هفته بعدش معلممون اومد با کلی عذر خواهی
گفت :شرمنده برگه تو رو گم کردم میگردم برات میارمش!Big Grin

جک و طنز - diligent - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اعتراف میکنن سوم دبیرستان بودم امتحان عربی داشتیم هیچی نخونده بودم
آخر امتحان تو شلوغی ها برگمو گذاشتم تو کیفم هفته بعدش معلممون اومد با کلی عذر خواهی
گفت :شرمنده برگه تو رو گم کردم میگردم برات میارمش!Big Grin
من دوم دبیرستان سر امتحان ریاضی آخر سال یه همچین خبطی کردم، ناظممون فهمید برگه رو ازم گرفت و دبیر ریاضی هم لج کرد نمره مو صفر رد کرد :|

RE: جک و طنز - hoomanab - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

دقت کردید که مرغ خروس نیست، خروس هم مرغ نیست...؟!
در عین ناباوری خروس خروسه و مرغم مرغه...!
اما جالب اینجاست که فقط مرغ تخم میذاره...!
"خلاصه هوش مصنوعی"

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

جک و طنز - esisonic - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

صف نوﻧﻮﺍﯾﯽ ﺑﻮﺩﻡ, ﯾﺎﺭﻭ ﺍﻭﻣﺪ ﮔﻔﺖ: ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺻﻔﻪ ؟!
ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ: ﻧﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺩﻓﺎﻋﯽ ﺑﺴﺘﯿﻢ ﺷﺎﻃﺮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﺎﺷﺘﻪ ﺑﺰﻧﻪ!

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  ...
"خلاصه هوش مصنوعی"
Syntax Error ... KB have a Problem ... Abort,Retry,Cancel

جک و طنز - tabassomesayna - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ

اﺯ ﺍﻻﻥ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﻭﺑﻮﺳﯽ ﻋﯿﺪ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﮔﺮﻓﺘﻢ |:
.
.
.
.
.
.
.
ﮐﻪ ۲ ﺑﺎﺭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻮﺱ ﮐﻨﻢ ﯾﺎ ۳ ﺑﺎﺭ
ﻻﻣﺼﺐ ﺧﯿﻠﯽ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺳﺨﺘﯿﻪ ﯾﻬﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺳﻪ ﺗﺎ ﺑﻮﺱ ﮐﻨﯽ ﻃﺮﻓﻮ ، ﺍﻭﻥ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﻮﺱ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺟﺎ ﺧﺎلی ﻣﯿﺪﻩ
ﻭﺳﻂ ﺟﻤﻊ ضایع ﻣﯿﺸﯽ
این پسرایی که میگن با سربازی رفتن ۲ سال عمرمونو تلف می کنیم ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
انگار تا قبل سربازی در کتابخانه کنگره آمریکا مشغول پژوهش بودن !!!
همشو یا خواب بودید یا بازم خواب بودید دیگه :|
شیرین ترین ساعت خوابیدن اگه گفتین چه زمانیه؟
.

.

.

زمستون کنار بخاری روز امتحان!Big Grin
مورد داشتیم دختر با قیافه بدون آرایش رفته پلیس + ۱۰ برای گواهینامش ، بردنش سربازی !!!Big Grin
یکی از تفریحات دوران طفولیت ما این بود که کف حموم رو شامپو میریختیم و روش لیز میخوردیم!!:|Big Grin
سوال دخترا:حالا چی بپوشم؟ سوال پسرا:حالا چی بخورم؟ Big Grin

RE: جک و طنز - tabassomesayna - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

ماجراهای جالب آقوی همساده:

“داستان زندگی در کتاب فارسی !”
[تصویر:  239251_1292369884.jpg]
آقو دو روز پیش آموزش و پرورش تصمیم گرفت داستان زندگی مارو بذاره تو کتاب فارسی!ما هم با داستانهای ای کتاب قاطی شدیم…همو روز اول گفتیم بریم خونه کوکب خانوم بخور بخور…آقو ای کوکب خانوم همه پولاشو داده بود پرادو دو در خریده بود هیچی غذا تو خونه نداشت!مهمونا هم گرسنگی بهشون فشار آورد ریختن سر ما مارو تا حد مرگ زدن!ها ها ها…از زدن ما که خسته شدن گفتن باید بری تو جنگل دنبال حسنک بگردی…وسط جنگل که بودیم دیدیم گله چوپان دروغگو اوجاس… پیر چشمی گرفته بود تا ما رو دید داد زد:گرگ!گرگ!گفتیم خدارو شکر سابقش خرابه هیشکی به حرفاش گوش نمیده نگو دو سال بود توبه کرده بود شده بود معتمد روستا!آقو یهو ۲۰۰۰نفر با چوب و چماق ریختن سر ما…بعد از نیم ساعت به زور خودمونو نجات دادیم داشتیم بر میگشتیم دیدیم کوه ریزش کرده رو ریل قطار قطارم داره میاد خبری هم از دهقان فداکار نیس گفتیم ها الآن ای لباسو رو آتیش میزنیم نجاتشون میدیم معروف میشیم…آقو لباسمونو آتیش زدیم راننده مارو دید قطارو وایسوند…ای مسافرا پیاده شدن داشتن میومدن از ما تشکر کنن که نوک آتیش گرفت به ساک یکی از ای مسافرا…از شانس ما طرف قاچاقچی دینامیت بود!آقو کل ناحیه منفجر شد ۸۰۰تا کشته و زخمی داشت ای حادثه…۴۰۰میلیون دیه باید بدیم!ها ها ها…تازه فردا قراره بریم پیش”آن مرد که داس دارد!!!”واسم دعا کنین !

“شرکت در مجلس ختم !”
[تصویر:  239251_4292369884.jpg]
آقو ما دیروز تو قبرستون بودیم دیدیم یه مراسم ختم واس یه بابایی گرفتن گفتیم مام شرکت کنیم ثواب داره…همه نشسته بودیم ناراحت یهو خونواده زن دوم مرحوم پیداشون شد!…آقو دوتا خونواده افتادن رو سر هم کتک و کتک کاری…مام رفتیم جداشون کنیم انقد مشت و لگد خورد تو پوزمون فکمون از ۳۶جا شیکست! آخرشم دو طرف از شدت ناراحتی اشتباهی مارو جای مرحوم دفن کردن! ها ها ها…رفتیم اون دنیا موقع سوال جواب کردن هل شدیم همو اول سر نام و نام خانوادگی گند زدیم مارو فرستادن شوفاژخونه جهنم! اوجا فقط ما بودیم و هیتلر!…تا مارو دید گفت ساده یه دقیقه ای نامه اعمال منو نگه دار بند کفشمو ببندم…دقیقا همو موقع دوتا فرشته اومدن واس بررسی نامه اعمال!…هیچی دیگه جنگ جهانی افتاد گردن ما هیتلرم بهشتی شد!ها ها ها…الآن نیم ساعته دارن به خاطر قتل عام تو فرانسه عذابم میدن!

“برنده قرعه کشی !”
[تصویر:  239251_7292369884.jpg]
آقو ما یه بار تو قرعه کشی بانک ۱۵۰میلیون تومن برنده شدیم! درحالی که جهان در پی این خوش شانسی ما در بهت فرو رفته بود یهو یه اتفاقی افتاد که همه چی رو به حالت عادی برگردوند…عکس ما به عنوان برنده بزرگ این قرعه کشی تو یکی از روزنامه ها چاپ شد،ملت حالشون از دیدن چهره ما بهم خورد روزنامه خوندنو بیخیال شدن،سرانه مطالعه در ایران اومد پایین،مسئولین مارو مقصر دونستن ۱۵۰میلیون جریمه مون کردن،البته این آخر ماجرا نبود…ظاهراٌ سردبیر روزنامه قرار بود اون روز پول ببره خونه تا زنش بره یه سرویس طلای جدید بخره که تو مهمونی فردا باهاش چشمای بیتا جونو در بیاره،بیچاره نتونست پول جور کنه خانومش با ماهیتابه کوبوند تو سرش طرف حافظه ش قاطی کرد از اونموقع تا حالا هر روز که از خواب پامیشه فکر میکنه همون روز اوله دوباره عکس مارو تو روزنامه ش چاپ میکنه! الآن ۱۸ساله من روزی ۱۵۰میلیون جریمه میشم! ها ها ها ها ها…من نمیفهمم ملتی که شام ندارن بخورن سرانه مطالعه به چه دردشون میخوره!؟ خانومای عزیز که وضعیت اقتصادی موجودو میبینن چرا از شوهراشون توقع بیجا دارن!؟ اصلاٌ آقو من چرا نمیمیرم از این زندگی خلاص شم!؟
“ازدواج اجباری !”
[تصویر:  239251_0192369884.jpg]
آقو ما یه بار رفتیم دخترمونو از همون کودکی با مسئله حجاب آشنا کنیم دیدیم روسری رو سرش نمیکنه برا اینکه تشویق بشه ما هم یه روسری سرمون کردیم،یهو پسر همسایه در زد ما هم با عجله رفتیم درو وا کنیم یادمون رفت روسری رو ورداریم پسر همسایه چشمش که به ما افتاد یه دل نه صد دل عاشقمون شد ازمون خواستگاری کرد مام تو این عصر بی شوهری از موقعیت پیش اومده نهایت استفاده رو کردیم جواب بله دادیم مارو برد خونه مادرش که عروسش رو بهش نشون بده…آقو مادرشوهرمون گفت برای اینکه عروس من شی باید این امتحانو بدی،این دوتا تخم مرغو بگیر باهاشون بیف استروگانوف درست کن! مام کم نیاوردیم ۳روز تمام رو تخم مرغا نشستیم جوجه شدن،جوجه هارو بزرگ کردیم مرغ شدن رفتیم فروختیمشون باهاش مواد بیف استروگانوف خریدیم درستش کردیم مادرشوهرمون اومد تست کرد دید نمکش کمه ۴امتیاز ازمون کم کرد گفت نمیتونی عروس من شی نامزدمون نتونست این شکست عشقی رو تحمل کنه خودشو کشت خونواده ش رفتن بخاطر بازی با احساسات بچه شون از ما شکایت کردن ۴۸سال رفتیم حبس…ها ها ها ها ها…راستی دخترمون هم ۲۰سالش که شد رفت آمریکا مدل لباس شد! ینی از هر نظر داغونما داغون!

“فرار از زندان !”
[تصویر:  239251_2192369884.jpg]
آقو ما یه بار تو یکی از زندان های آمریکا بودیم…یه پسریم اوجا بود بهش میگفتن مایکل…آقو ای پسرو نقشه زندانو رو تنش خالکوبی کرده بود میگفت من شمارو فراری میدم…گفتیم خب خدارو شکر بالاخره در میریم آقو از شانس ما شب قبل فرار ای پسرو آبله مرغون گرفت همه تنش پر جوش شد نقشه ی رو تنش قاطی پاطی شد از تو زندان تونل زدیم از وسط کاخ سفید سر در آوردیم!ها ها ها…ینی چنان ضایع شدیما…۴۰۰سال دیگه حبس واسمون بریدن…۳۶بارم به اعدام محکوم شدیم! کلاٌ دوستان هرچی کینه از مسئولین عزیز ایران تو دلشون بود رو تو سرنوشت ما پیاده کردن!

“ارباب حلقه ها !”
[تصویر:  239251_1192369884.jpg]
آقو ما یه بار یه حلقه ای تو خیابون پیدا کردیم،یه رفیقی داریم صداش میکنیم “گندولف”،ای حلقهو رو بردیم پیشش گفتیم کاکو ای چیه!؟ گفت ای ارباب حلقه هاس،بکنیش تو دستت غیب میشی!گفتیم کاکو ای خرافات چیه باور میکنی رفتیم بهش ثابت کنیم حلقه رو کردیم تو دستمون غیب شدیم! آقو تا ما غیب شدیم مسئولین رفتن اسم مارو از تو لیست آماری مملکت حذف کردن،نمودار رشد جمعیت سقوط کرد،بالانس عرضه و تقاضا تو بازار بهم خورد اقتصاد مملکت ۲۵۶% افت کرد!ها ها ها….ینی داغون شدا له له شد!گفتیم ها الآن ای حلقهو رو از تو دستمون در میاریم همه چی روبراه میشه ما میشیم قهرمان ملی،آقو ای حلقهو رو در آوردیم ظاهر نشدیم!روشو نیگا کردیم دیدیم نوشته MADE IN CHINA!ها ها ها….ما الآن ۳ساله نیستیم هیشکی اهمیت نمیده!

RE: جک و طنز - hoomanab - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ

کتابو باز میکنم درس بخونم، مخچه ام به مخم میگه "استاد خسته نباشی" Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

جک و طنز - egm1176 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ

اینایی که کنار تختشون پریز برق دارن، حتما از بندگان برگزیده خدا هستند!

RE: جک و طنز - nazanin_sh - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ

نمیدونم چرا تا میام کتابمو وا کنم زبون وا میکنه و میگه:

بیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااع دوری کنییم از هم
بییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااع تنها بشیم کم کم
بییییااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااع با من تو بدتر شوووووووو
بیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااع از من تو رد شووو ررررررررررررد شوووووو

جک و طنز - esisonic - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ق.ظ

خنده خیلی زیباست
.
.
.
.
مخصوصا اگه قبلش سبزی پلو خورده باشه ...!

RE: جک و طنز - neda_Network - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ

کبوتر با کبوتر
چیپس با ماست !Big GrinTongue

فکر کنم شهرام شب پره با همین شعر
این شبی که میگم شب نیست ، اگه شب مث اون شب نیست
امشب مث دیشب نیست ، هیچ شبی مث امشب نیست
معافیشو گرفته !Huh

حتی اگه دسته خرابو بدن به آرژانتین بازم ایران نمی تونه !Blush

دختره ۱۰ ساله کامنت زده وایییییییی من عاشق فیلمهای کلاسیکم مخصوصاً اونایی که مریلین مونرو توش بازی کرده!!
به جان بچه نداشتم، من تا همین نیم ساعت پیش فک میکردم کیم کارداشیان یکی از محصولات میهنه!! :|
Huh

یه نفرو محکوم به اعدام در اتاق گاز می کنن . وقتی می برنش می بینه اتاق سقف نداره .
میگه : این چه اتاق گازیه که سقف نداره ؟
می گن : کپسول گاز که خورد تو سرت می فهمی !!! Big GrinBig Grin

اگه دختر بودم به هیچ وجه دوس دختر مجید خراطها و آرمین ۲afm نمیشدم!
لامصبا فقط کافیه یه روز جوابشونو ندی … آبرو برات نمیذارن HuhConfused

RE: جک و طنز - AEM4949 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

میدونین فرق کلاغ با قناری چیه ؟!
هیچ فرقی ندارن ، فقط قناری سنتی میخونه کلاغ راک !
.
.
.
.
یارو مغازه ساندویچی باز کرده با دوتا کارگر
بعد کارت ویزیت چاپ کرده :
” ساندویچ فلان با مدیریت اصغر غلامی”
مدیرعامل اپل این قدر احساس مدیریت نداره !
.
.
.
.
فقط یه ﺍﻳﺮﺍﻧﻴﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻴﻨﻪ ﻳﻪ ﺩﻝ ﺳﻴﺮ ﻏﻴﺒﺖ ﻣﻴﻜﻨﻪ
ﻭ برای عالم و آدم ﺣﺮﻑ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﺭﻩ و آﺧﺮﺷﻢ ﻣﻴﮕﻪ :
ﺍﺻﻼ ﺑﻪ ﻣﺎ ﭼﻪ!ما به کسی کاری نداریم!
هر کی ﻭﺍﺳﻪ ﺧﻮﺩﺵ زندگی میکنه !
.
.
.
.
پسرخاله من خودشو کشته در حال ترکه ترک سیگاره
از صبح تا شب سیگار نمی کشه
شب به خاطر اراده خفنش به خودش ۲ نخ سیگار جایزه می ده
.
.
.
.
میخوای فیلم ببینی ، همش آشغاله
میخوای هاردو خالی کنی ، همش توپه !
.
.
.
.
امروز رفتم کافی شاپ دیدم همه با دوست دختراشون اومدن ولی خودم تنها هستم
هیچی دیگه گوشیم رو برداشتم و کنار گوشم گرفتم و با صدای بلند گفتم
هی بدبخت بیا که خواهرت با یه پسره تو کافی شاپ نشسته !
جاتون خالی همه دخترا فرار کردن ! Smile)
.
.
.
.
توی خونۀ مامان بزرگا سیر شدن معنایی نداره!
انقد باید بخوری تا موقعِ رفتن برسه
.
.
.
.
محتویات بیست دقیقه آهنگ سنتی:
ده دقیقه اهنگ خالی
پنج دقیقه صدای بلبل و قناری
چهاردقیقه سر تکون دادن
یه دقیقه هم هاهاهاها هی هی
بعد میگن چرا اصالتمونو حفظ نمیکنیم !
.
.
.
.
تصمیمات کوتاه‌مدتی که قبل از خوردن شام گرفته میشه
حتی یک درصد هم ضمانت نداره که بعد از خوردنِ شام
اجـــــــــــــــــرا بشه ..!

جک و طنز - sahar121 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

یاد اون روزها بخیر من وقتی بچه بودم مادرم ۱ تومن به من می داد و منو به فروشگاه میفرستاد و من با ۱ کیلو سیب،۳ کیلو سیب زمینی،۲ بسته نان،۳ پاکت شیر،۱ کیلو پنیر،۱ بسته چای و ۱۲ تا تخم مرغ به خانه بر میگشتم . اما الان دیگه از این خبرا نیست. آخه همه جا توی فروشگاه دوربین گذاشتند!

جک و طنز - tabassomesayna - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ

به بعضیا باید گفت :
عزیزم نصف آفریقا رو من سیاه کردم ، زغالتو بنداز اونور !
دقت کردین !؟
هرچی کنترلِ تلویزیون از دسترس دورتره
برنامۀ در حالِ پخش عذاب آورتره !
رایج ترین دلیل پسرا براى جمع نکردن رختخوابشون :
.
.
.
شب دوباره باید بیام بخوابم دیگه Smile)
پسرا به هم فوش میدن و واقعا منظوری ندارن
دخترا قربون صدقه هم میرن و اونا هم واقعا منظوری ندارن!
ﻫﺮ ﭼﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻓﺮﻭﺧﺘﻢ
ﺷﯿﺶ ﻣﺎﻩ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺎﯼ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﻣﯿﺨﺮﻡ که ﺗﻮﯾﻮﺗﺎ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺸﻢ
ﺗﺎﺯﻩ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﺗﻮﯾﻮﺗﺎ ﺟﺎﯾﺰۀ ﭼﺎﯼ ﻣﺤﺴﻨﻪ !
ﮐﻤﺮﻡ ﺷﮑﺴﺖ !
یه دختره هس تو دوران کودکی هم محله ایمون بود!
الان جوری خودشو میگیره انگار کیه…..
یادش رفته بچه بود هر وقت ماکارونی داشتن
می دوید تو کوچه میگفت : ما امشب برنج دراز داریم :|
تنــها دعوتــی که تــوی زندگیــم شــدم
از طــرف اسپانســر برنامــه ها بــرا دیــدن ادامــه برنامــه بــود و دیگــر هیــــــــچ !
صُب داشتم میرفتم جایی؛ رادیوی تاکسی روشن بود!
تو رادیو پرسید که :
شما برای حفظ امنیت توی فضای مجازی چیکار می‌کنید؟
یه پسره زنگ زد گفت :
من توی فضای مجازی سعی می‌کنم اصلا به اینترنت وصل نشم!
خوش بحالشون دیگه ! یه سریا که عقل ندارن ، راحت زندگی میکنن !
تو خونه ما همه اتفاق نظر دارن من مسلمون نیستم
با این حال هر وقت مادرم میگه یه مسلمون بره نون بخره همه با انگشت منو نشون میدن !
آرزو به دلمون موند یکی صب جمعه با این جمله بیدارمون کنه :
عزیزم پاشو شیر موزتو بخور، توش گردو ریختم !
یه بارم یه دختره ازم پرسید: فلان ساختمون کجاس؟
با دست نشون دادم و گفتم: اونه ، اونور خیابون
گفت : ینی الان باید برم اونور خیابون !؟!؟
فک کنم منتظر بود من هماهنگ کنم ساختمون بیاد اینور !