تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: جک و طنز - summer_66 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  از یه نفر میپرسن اولین کسی که رفت مکه حاجی شد کی بود؟ میگه حاج زنبور عسل Big Grin

مدیریت بخش سرگرمی به عهده کی هست؟
لطیفه قبلی من موردی داشت که حذفش کردید؟
واقعا که! از شما با این رتبتون بعیده!Tongue
کدوم قسمتش بعیده؟؟ حاج رو میگید؟Big Grin از من که نپرسیدن از یه بیسوادی پرسیدن Tongue

جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ

اون جکی که حذف شده بعیده Wink

جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ

من باب مزاح گفتم. آخه چند وقته هر چی میگم بقیه میگن از شما با این رتبت بعیده!

جک و طنز - nimaaa - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

سلام.
من جک شما رو ندیدم‌! اما بعید می دونم مشکل از جک باشه‌! فک کنم مشکل از انتقال سرور سایت باشه که باعث شده بعضی از پست هایی که تو فاصله زمانی خاص ارسال شده بودند ناپدید شدند !!

RE: جک و طنز - summer_66 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من باب مزاح گفتم. آخه چند وقته هر چی میگم بقیه میگن از شما با این رتبت بعیده!
قلبم اومد تو دهنم. فکر کنم شما اصلا جوکه رو ندیدید نه؟؟ از شما بعیده با این رتبتون سر به سر مردم میذارید !!!!Big GrinTongue

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام.
من جک شما رو ندیدم‌! اما بعید می دونم مشکل از جک باشه‌! فک کنم مشکل از انتقال سرور سایت باشه که باعث شده بعضی از پست هایی که تو فاصله زمانی خاص ارسال شده بودند ناپدید شدند !!
خب پس من یه بار دیگه جوک رو مینویسم. دو حالت ممکنه: یا مشکل از سرور بوده که خب شکر خدا یا مورد داره و بنده رو از مانشت اخراج میکنن که بازم شکر مخصوص خداوند بی همتاست Big Grin

و اما:

پشت کنکوریه نذر میکنه اگه قبول بشه مادر پیرش رو پای پیاده بفرسته کربلا Big Grin

RE: جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من باب مزاح گفتم. آخه چند وقته هر چی میگم بقیه میگن از شما با این رتبت بعیده!
قلبم اومد تو دهنم. فکر کنم شما اصلا جوکه رو ندیدید نه؟؟ از شما بعیده با این رتبتون سر به سر مردم میذارید !!!!Big GrinTongue
چرا جوک رو دیدم اتفاقا.
این چه جکی بود با این رتبه؟TongueWink

جک و طنز - nimaaa - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ

summer_66 امیدوارم نارحت نشی( من خیلی شوخم ):

باور کن این سوال تو ذهن من ایجاد شد( با این رتبه ....) .
آخه یه بار تو یه تایپیکی من پست دادم با این مضمون که دانشگاه علم و صنعت از لحاظ رتبه بندی از هاروارد و MIT بالاتره !!
شما اومدید این استباط رو کردید که علم و صنعت از MIT هم بهتره مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یک سال باید فکر کنم که شما چه جور با این رتبه و دانشگاه کارشناسیتون این چنین استنباطی کردید ؟؟!!!!!! از ۱۰ کیلومتری هم می شد فهمید که من با طنز گفتم‌! جالب در مورد دانشگاه شیراز هم گفتم همین استنباط رو کردید !!!!!!

فکر کنم بحث تایپیک داره منحرف میشه !!( البته این ترفند blackhalo1989 هست تو بحثاش که سریع میگه بحث تایپیک داره منحرف میشه و دست و پای طرفی که باهاش داره بحث میکنه رو می بنده Big Grin )

RE: جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من باب مزاح گفتم. آخه چند وقته هر چی میگم بقیه میگن از شما با این رتبت بعیده!
بقیه اذیتتون میکنن اونوقت منه بنده خدا که رتبه خوبی هم ندارم باید تقاصش رو پس بدمHuh تقاص رو درست نوشتم یا نه؟ املام ضعیف شده در حد اکابر!Big Grin
ناراحت نشید. شوخی بود.
تقاص رو درست نوشتید.
بعدم شما کجا رتبه خوبی ندارید؟

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  فکر کنم بحث تایپیک داره منحرف میشه !!( البته این ترفند blackhalo1989 هست تو بحثاش که سریع میگه بحث تایپیک داره منحرف میشه و دست و پای طرفی که باهاش داره بحث میکنه رو می بنده Big Grin )
میبینم که ترفندام داره کشف میشهTongue

جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ب.ظ

شکسته نفسی نکنید. شما شاگرد اول بودید تو دانشگاه شیراز.

جک و طنز - blackhalo1989 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ

یه چیزایی یادمه گفتید. مگه نبودید؟

RE: جک و طنز - summer_66 - 02 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه چیزایی یادمه گفتید. مگه نبودید؟
نه گفتم دانشجوی بدی نبودم.

جک و طنز - uniquegirl - 03 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ

طرف کیس کامپیوترش رو می بره تعمیر، تعمیرکاره میگه: چشه؟
میگه: نمیدونم، چند وقته جالیوانیش بیرون نمیاد...

RE: جک و طنز - summer_66 - 04 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ

یارو سوار آسانسور میشه، میبینه نوشته‌: ظرفیت ۱۲ نفر. میگه: عجب بدبختیه‌ها! حالا ۱۱ نفر دیگه از کجا بیارم؟ Big Grin

جک و طنز - alime - 06 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ

غضنفر زمین میخوره، برای اینکه تابلو نشه تا خونه سینه خیز میره!

جک و طنز - uniquegirl - 06 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ

غضنفر داشته آبجوش میریخته توی باغچه، بهش میگن: چرا آبجوش میریزی توی باغچه؟ میگه: آخه چای کاشتم D: