تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

جک و طنز - nanajoon - 12 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ

ﮔﻮﺷﻲ دختر عموم ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﺍﺳﻤﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ " "۲۰۰۰۹۰۲۲ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺩﺍﺩﻡ . ﺑﻌﺪ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﻲ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﭘﻴﺎﻣﮏ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﺵ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ : " ﻣﺸﺘﺮﮎ ﮔﺮﺍﻣﻲ، ﺑﻪ ﻋﺮﺽ ﻣﻴﺮﺳﺎﻧﺪ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻗﺮﻋﻪ ﮐﺸﻲ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ، ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻳﮏ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺧﻮﺩﺭﻭﻱ mazda 3 ﺷﺪﻩ ﺍﻳﺪ . ﺿﻤﻦ ﻋﺮﺽ ﺗﺒﺮﻳﮏ ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻬﺖ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺟﺎﻳﺰﻩ ﮐﺪ ﻣﻠﯿﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﻔﺮﺳﺘﻴﺪ . ﻫﻴﭽﮑﺲ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﻴﺴﺖ . ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ " ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﻇﻬﺮ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﺎﻻﯼ ﺑﯿﺴﺖ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻥ ﮐﺪ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﯿﻔﺮﺳﺘﻪ ﻭ ﻣﻦ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻬﺶ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻡ : " ﻣﺸﺘﺮﮎ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﮐﺪ ﺍﺭﺳﺎﻟﯽ ﺷﻤﺎ ﺻﺤﯿﺢ ﻧﻤﯿﺒﺎﺷﺪ . ﻟﻄﻔﺎ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻓﺮﻣﺎﺋﯿﺪ " ﺍﻻﻥ ﺍﺱ ﺩﺍﺩﻩ : ﺑﺮﯾﺪ ﮔﻢ شید ﮐﺼﺎﻓﺘﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ !! ﻣﻨﻢ ﺍﺱ ﺩﺍﺩﻡ : ﻣﺸﺘﺮﮎ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﻓﺤﺶ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﻣﺰﺩﺍ ﮐﻪ ﺳﻬﻞ ﺍﺳﺖ کوفت هم ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻧﻤﯿﺪهیم
دوباره اس داد: غلط کردم غلط کردم !!

ساعت ٥ صبح صداى مسیج گوشیم اومد..... با سختى از لحاف اومدم بیرون دیدم نوشته : قالیشویى شربت اوغلى شعبه دیگرى ندارد. انقدر خوشحال شدم که نگو. همش فکر میکردم اینا چند تا شعبه دیگه هم دارن

یه بادمجون با یه هلو ازدواج میکنه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
لابد اومدی ببینی بچشون چی درمیاد نه؟!
آخه مگه بادمجون هم ازدواج میکنه؟!
گیرم که بادمجون ازدواج هم بکنه،بنظرت هلو به این قشنگی قبول میکنه زن این سیاه نکبت بشه؟؟_

جک و طنز - mehdi.m2 - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ

روش تعمیر کردن سیستم‌عامل‌های مختلف

[تصویر:  345593_fix-any-copmuter-narenji-ir-2.png]

جک و طنز - abji22 - 17 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ

دیگه اصلا براتون جک نمیزارم

RE: جک و طنز - nanajoon - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  روش تعمیر کردن سیستم‌عامل‌های مختلف

من یکی از بزرگترین سوالات ذهنیم اینه چرا لینوکس که انقد سخته انقد هم مورد توجه هست اصلا چرا؟نکنه چون پیشنیاز سولاریسه؟کسی میدونه فلسفه یاد گیری لینوکس چیه؟؟

RE: جک و طنز - moein7tl - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  روش تعمیر کردن سیستم‌عامل‌های مختلف

من یکی از بزرگترین سوالات ذهنیم اینه چرا لینوکس که انقد سخته انقد هم مورد توجه هست اصلا چرا؟نکنه چون پیشنیاز سولاریسه؟کسی میدونه فلسفه یاد گیری لینوکس چیه؟؟

هر سیستم عاملی یه فلسفه ای داره،مثلا ویندوز سعی کرده خیلی transparent باشه که کاربر اذیت نشه،لینوکس فلسفه اش اینکه کسی که داره کار می کنه میدونه قراره چی کار کنه،برای همین دست کاربر توی سیستم عامل خیلی بازه و می تونه بر اساس نیازهای خودش اون رو tune کنه.
دلیل محبوبیت لینوکس هم همینه،یعنی شما دقیقا کاری رو که می خوای میتونی توش انجام بدی،می تونی فایل سیستم خودت رو بر اساس نیازت داشته باشی(مثلا اوراکل وقتی روی لینوکس نصب میشه می پرسه که از فایل سیستم خودم استفاده کنم؟یه فایل سیستمی که برای سرور اوراکل بهترین حالته،در صورتی که توی ویندوز چنین امکانی نیست)،می تونی از نسخه کرنلی که برات مناسبه استفاده کنی و خیلی چیزهای دیگه.

جک و طنز - Densike - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  روش تعمیر کردن سیستم‌عامل‌های مختلف

و در جواب شما من میگم در بعضی شرایط کار کردن با لینوکس میتونه بسیار بسیار راحت باشه ...
برای مثال chrome os یکی از توزیع های لینوکس هست که گوگل عرضه کرده و کار کردن باهاش بسیار راحت هست
حتی کار کردن با توزیع هایی مثل mint و ubuntu سختی آنچنانی ای نداره واقعا و نیاز به دانش کامپیوتری نداره .. تنها دلیلی که به نظر سخت میاد عادت هست

RE: جک و طنز - mehdi.m2 - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  من یکی از بزرگترین سوالات ذهنیم اینه چرا لینوکس که انقد سخته انقد هم مورد توجه هست اصلا چرا؟نکنه چون پیشنیاز سولاریسه؟کسی میدونه فلسفه یاد گیری لینوکس چیه؟؟
برای من که استفاده از ویندوز بیشتر اذیتم می‌کن
تو گنو/لینوکس خیلی راحتتر هستم
دوما گنو/لینوکس اصلا سخت نیست من برای خواهرام نصب کردم استفاده کنن برای اونا از ویندوزم راحتتر شده چون دیگه نگران ویروس و ابدیت انتی ویروس و کراک برنامه ها نیستن
گنو/لینوکس یه سیستم‌عامل آزاده یکی از دلایل استفاده‌ش همین آزاد بودنش هست.
یکی دیگه هم این که به شدت قابل شخصی سازی هستش.
تازه کارهای تکراری ور می‌شه توش خودکار کرد مثلا من برای دانلود کردن لازم نیست تا ۱ یا ۲ شب بیدار بمونم هر وقت بخوام می‌خوابم سیستم sleep می کنم تا وقت دانلود که بشه خودش دوباره روشن می‌شه دانلود می‌کنه اگه لازم باشه برنامه نصب می‌کنم و در اخر خواموش می‌شه بدون اینکه لازم باشه من بالا سرش باشم.
در ضمن مثل ویندوز نیست هر کاری که خودش بخواد انجام بده هر کاری که کاربر بگه رو انجام می‌ده مثلا موقع خاموش کردن ویندوز می‌گه صبر کن ابدیت بشم خاموش نکنی صبر کن برنامه رو ببندم یا هزار چیز دیگه ولی تو گنولینوکس بگی خواموش شو خاموش می‌شه بدون حرف اضافه ای
خلاصه اون قدر خصوصیات خوب داره حالا حالاها لازم نیست به یک سیستم‌عامل دیگه فکر کنم

جک و طنز - miss msv66 - 18 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ

بهرام رادان اسم بچشو بذاره دارا

شبیه زنگ تلفن میشه^____^

دارارادان•____•
من برم سراغ اکتشافات بعدی جامعه به وجود من نیاز داره

جک و طنز - alirezaei - 19 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مورچه

حررررررف میزده؟؟؟!!!! یا للعجبــــــــــــBig GrinBig GrinBig GrinTongue

RE: جک و طنز - انرژی مثبت - ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تست هوش...
سه تا مورچه داشتند پشت سرهم راه میرفتند
از اولی میپرسند:چندتا مورچه پشت سرتند؟میگه دوتا
ازدومی میپرسند:چندتا مورچه پشت سرتند؟میگه یکی
از سومی میپرسند:چندتا مورچه پشت سرتند؟میگه دوتا
حالا بگو ببینم چطوری این اتفاق افتاده؟نرو پایین اول فکر کن ببین جوابش پیدا می کنی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.

.مورچه سومی دروغ گفته
بی تربیت !??

مورچه سومی پشت سر اون دو تا بوده ولی دنده عقب راه میرفتهBig GrinBig GrinBig Grin

RE: جک و طنز - zahra_ce87 - 20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ق.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بچه ها میدونید چی خیلی حال میده؟!

این لواشکای سیاه هست؛

خییلیی ترشه!

اینارو بگیری بعد روش یه عالمه رُب انار بریزی؛ بعد روش نمک بپاشی..

جوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه..

بعد لولش کنی؛ بذاری کنار لبت آروم آروم آب بشه...

مزه اش کم کم بره توی دهنت...

بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده را هم برداری یواش یواش گاز بزنی...

خوب دیگه آب دهنتونو قورت بدین... بلندشین که کارای عیدزیاده،همشم مونده??????Big GrinBig Grin

آفاق جان خیلی خندیدم یه وقت از مانشت نری ها همینجا باشBig Grin

جک و طنز - ehsansjs - 20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ

کریم میدونم اینجایی، چطور دلت اومد تک-دل یارورو ببری؟
کریم مسلمون نیستی تو ... به والله مسلمون نیستی تو...

جک و طنز - tabassomesayna - 20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ

من هر موقع تو تاکسی تنها باشم
جوری ملت رو نگاه میکنم که فک کنن دربست گرفتم !
یعنی عاشق این حرکاتمم
ﻫﺮ ﻛﺎﺭﻯ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ ﻛﻤﺒﻮﺩ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻧﻤﻴﺸﻪ
ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﺬﺍﺭﻡ ﺑﺮﻡ ﺗﻮ ﻛُﻤﺎ
سرعتـی کـه تـعطیلات تـو سپـری شدن داشت
مـرحـوم مـیگ مـیگ نـداشت!
یه اصل اساسی تو فیلم های هندی هست که میگه :
نقش اول هرگز در دعوا از بین نمیرود
بلکه از حالتی به حالتی دیگر تبدیل میشود!
آژانس بین المللی انرژی هسته ای
اگه نحوه استفاده صلح آمیز ملت از ترقه های چارشنبه سوری رو از نزدیک ببینه
دیگه اجازه غنی سازی گوگرد نوک کبریت هم بهمون نمیدن!
قشنگ معلومه دکتر مصدق واسه فرار از خونه تکونی رفته دنبال ملی کردن صنعت نفت
و الا کدوم آدمی ۲۹ اسفند میره دنبال کار به این مهمی...
به بابام میگم فرزاد فرزین کنسرت گذاشته میخوام برم
میگه مگه این دوتا خارج نبودن؟
کی مجوز گرفتن؟
.
.
.
هیچی دیگه رفتم بیلیط مجید خراطها گرفتم که وسط کنسرت رگمو بزنم
مورد داشتیم پا لپ تاپش نشسته بوده زلزله میاد
همه فرار می کنن،اون می مونه اول صفحه مرورگرو می بنده بعد فرار می کنه.
با تجربه ها میفهمن چی میگم
یکی از مزایای مامان بودن اینه که میتونی سیب زمینی سرخ کرده رو داغ داغ سر ماهیتابه بخوری ، هیشکی هم نمیزنه رو دستت بگه کمه ! روز مادر مبارک Smile

RE: جک و طنز - ehsansjs - 20 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  کریم میدونم اینجایی، چطور دلت اومد دل یارورو ببری؟

[تصویر:  346067_w20.gif]

مخاطب من کریم بودش و خودش درجریانهSleepy
حالا اگه واقعا میخواید بدونید این کلیپو ببینیدWink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی شمارو به هرچی اعتقاد دارید کاری نکنید کریم و دوستش مثل (اون پسره بیژن استرس ) پاسوربازی رو ول کنن و برن گچکاری و... Heart

جک و طنز - miss msv66 - 21 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  کریم میدونم اینجایی، چطور دلت اومد دل یارورو ببری؟

[تصویر:  346067_w20.gif]

مخاطب من کریم بودش و خودش درجریانهSleepy
حالا اگه واقعا میخواید بدونید این کلیپو ببینیدWink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی شمارو به هرچی اعتقاد دارید کاری نکنید کریم و دوستش مثل (اون پسره بیژن استرس ) پاسوربازی رو ول کنن و برن گچکاری و... Heart
عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــی بـــــــــــــــــــود