تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: جک و طنز - yaser_ilam_com - 14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)hamashion نوشته شده توسط:  مشترک گرامی:بزودی یارانه شما قطع خواهد شد زیرا شما در قصابی دیده شده اید.
میشه بیشتر توضیح بدهید؟
آخه چند نفر به من این جک رو فرستادن ولی نمی گیرم قضیه روHuhBig Grin
آخه پشتکار جان قراره هر کی وضع مالیش خوبه در دور بعدی هدفمند سازی از گرفتن یارانه حذفش کنند حالا فکر کن فرضا شما رو ببینن اونم گوشت گرونه و گرون تر هم میشه دیدی یارانه تو ندادن آخه وضعت خوبه دیگهBig GrinBig Grin

RE: جک و طنز - پشتکار - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)hamashion نوشته شده توسط:  مشترک گرامی:بزودی یارانه شما قطع خواهد شد زیرا شما در قصابی دیده شده اید.
میشه بیشتر توضیح بدهید؟
آخه چند نفر به من این جک رو فرستادن ولی نمی گیرم قضیه روHuhBig Grin
آخه پشتکار جان قراره هر کی وضع مالیش خوبه در دور بعدی هدفمند سازی از گرفتن یارانه حذفش کنند حالا فکر کن فرضا شما رو ببینن اونم گوشت گرونه و گرون تر هم میشه دیدی یارانه تو ندادن آخه وضعت خوبه دیگهBig GrinBig Grin

Big GrinBig Grin
میدونید آخه من اصلا توی این فازها نیستم بخاطر همین این جکها واسم مجهولهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - Eternal - 14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ

پ ن پ .....

یه روز یه پسره میره مغازه میگه: آقا ببخشید نوشابه دارید؟
فروشنده میگه: مشکی؟
پسره میگه:پ....
فروشنده عصبانی میشه میگه: پسره بیشعور ، معلوم نیست این چه کلمه ایه انداختن دهنشون هی میگن، گمشو بیرون...
پسره میگه : آقا میخواستم بگم پنیر دارید؟
فروشنده شرمنده میشه و بعد از کلی عذر خواهی میگه: پنیر بسته ای میخوای؟
پسره میگه ؟ پ ن پ متری میخوام !!!؟ میگه و از مغازه فرار میکنه....

جک و طنز - esisonic - 14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

یه نفر از جوب می پره ازش فیلم می گیرن . دور آهسته میزارن میفته تو جوب. دور تند می زارن می خوره به دیوار

جک و طنز - farazin - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

مهندس کیست؟
در واقع “مهندس” به کسی میگن:
که تو کاری تخصص داره و کاری رو به خوبی انجام میده.
… همین کلمه ی “مهندس” با حفظ سِمت,
به کسایی که تو یه کاری گند میزنه هم گفته میشه.
بعد در جای دیگه ممکنه “مهندس” در قالب یک اسم اشاره,
به کسی که اسمشو نمی دونیم هم استفاده بشه.
همچنین اگه همین کلمه ی “مهندس” خوب ادا شه,
میتونه در حکم فحش هم باشه

جک و طنز - Xilinx - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ق.ظ

این عبد سیاست !!
ناکس نشد یه بار بره و دست پر بیاد، هروقت میره فقط یه کیلکا میگیره و میاد!!
این عکسو ازش گرفتم بش گفتم آبروتو میبرم تا دفعه ی بعد دست خالی نیای از صید !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه روز یه گجشک آبادانی با یک کامیون تصادف می‌کنه،،راننده کامیون نگران پیاده می‌شه و بدن نیمه جان گنجشک رو میبره خونه و اون رو پانسمان میکنه و میذاره توی قفس،،، بعد از یه مدتی‌ گجشک به هوش میاد و با تعجب دور و برشو نگاه میکنه و بلند می‌شه و میله‌های قفس رو میگیره و فریاد میزنه؛یعنی‌ مو راننده رو کشتوم؟ یعنی‌ مو توی زندانم؟Big GrinTongue

آبادانیه داشت واسه دوستش تعریف میکرد: آره، چند وقت پیش داشتم توی جنگل می رفتم، که یک دفعه یک شیر وحشی بهم حمله کرد، منم نتونستم فرار کنم اونم گرفت منو و خورد. دوستش میگه: آخه چطوری میشه؟ تو که الان زنده ای و داری زندگی می کنی!! آبادانیه میگه: ای بابا، چه زندگی؟ تو هم به این میگی زندگی!؟

جک و طنز - uniquegirl - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

به غضنفر می گن:چرا ماشینتو از پلاک شروع می کنی به شستن؟ می گه: والا یه بار از سقف شروع کردم به شستن، رسیدم به پلاک دیدم ماشین خودم نیست!!!!DodgyDodgy
Big GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - انرژی مثبت - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ

غضنفر از دوستش می پرسه توک چشم کجاست؟!!!
دوستش میگه: چشم که توک نداره؟!!
غضنفر میگه: پس چرا خواننده می گه توکه چشمات خیلی قشنگه ؟ Big Grin
---------------
غضنفر به دوستش میگه بیا تعطیلات بریم دور دنیا
دوستش میگه نه بریم یه جای دیگه!!!Tongue
-------------------------
غضنفر میره کربلا بهش میگن رفتی سر قبر مختار؟
میگه اره
میگن کجا بود؟ میگه قطعه هنرمندان!!
---------------------
گرگه در خونه بزبز قندی در می زنه
بچه ها می پرسن کیه؟
میگه منم اقا گرگه
بعد شنگول و منگول تحت تاثیر صداقتش قرار میگیرن درو باز می کنن Big Grin

منبع :۳jokes.com

جک و طنز - uniquegirl - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ

غضنفر رفته بوده تئاتر، دوستش ازش می پرسه: چطور بود؟
غضنفر میگه: خوب بود، ولی آخرش رو نفهمیدم چی شد.Huh قست اول که تموم شد یک پلاکارد نشون دادن که نوشته بود: “پرده دوم، دو سال بعد...”
منم دیگه حوصله نداشتم دو سال صبر کنم، اومدم بیرون!Sleepy
Big GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - maryami - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ق.ظ

دقت کردین !؟
احتمال اینکه جهتی که یو اس بی رو تو بار اول وصل میکنی درست باشه یک در میلیونه ! Huh
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رئیس چیست!؟
فردی که وقتی شما دیر به سر کار می‌روید خیلی زود می‌آید
و زمانی که شما زود به اداره می‌روید یا دیر می‌آید و یا مرخصی است …! Cool
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اَه … انقدر بدم میاد ظهر میخوابی ، بعد که بیدار میشی هیشکی نیست
همه ی چراغا هم خاموشه!
نمیفهمی شب خوابیدی الان صبحه یا ظهر خوابیدی الان شبه ...! [تصویر:  85812_1_1379093041.gif]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به دوستم گفتم سه بار پشت سر هم بگو
سه سیر سرشیر سه شیشه شیر !
نامبرده حدود یک ساعته لکنت زبون گرفته ! [تصویر:  85812_2_1379093041.gif]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینایی که وقتی میشینن تو ماشین حاضرن ۴۵ دقیقه کمربند ایمنی رو بگیرن تو دستشون
ولی این کمربند رو نبندن
کلا آدمای صبورین ! [تصویر:  85812_3_1379093041.gif]
اینقده بدم میاد وقتی دارم روی آهنگ میخونم خواننده اشتباه میخونه ! Big Grin
چه لحظه باشکوهی بود اون لحظه..!
وقتی معلم میبردمون پا تخته ازمون درس بپرسه وسطش زنگ می خورد..! Tongue

جک و طنز - esisonic - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ

بابامون تهدید کرده میخواد بره اداره آب، پرینت بگیره ببینه کدوم پدر سوخته‌ای زیاد میره دستشویی!!

جک و طنز - maryami - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ

تا حالا دقت کردین وقت خوردن چیپس و پفک ‌نمکی ، "کیبورد لپ تاپ" بیشتر از خودمون می‌خوره ؟ Tongue
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دقت کردین تو مدرسه و دانشگاه همیشه کلاسای دیگه زودتر از کلاسی که ما توشیم تعطیل میشن ؟ چرا ؟؟؟ [تصویر:  85874_1_1379093041.gif]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از کسانی که تو کامپیوترشون فایلها رو با اسمهایی مثل hjkhkjkh ذخیره میکنن توقع اتاق مرتب و جمع و جور نداشته باشید ! [تصویر:  85874_2_1379093041.gif]
یه آدمایی هستن که زنگ میزنن رو خط ثابت خونه بعد می پرسن کجایی ؟ به روح اعتقاد دارن اینااا ؟؟؟ Cool
باحال ترین لحظه دنیا خندوندن دوستاتون در حالی که دارن آب مینوشنه ! [تصویر:  85874_3_1379093041.gif]
رفتم تو رستوران زنگ میزو زدم که گارسون بیاد ، یارو اومده میگه می خواین سفارش بدین ؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ زنگه تفریحه گفتم خسته شدی یه استراحتی کنی ! Tongue
بچه ها میخوام با واقعیت زندگی آشناتون کنم :

بچه ها -----> واقعیت زندگی
واقعیت زندگی -----> بچه ها
Big GrinBig Grin

RE: جک و طنز - nikou - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  یه آدمایی هستن که زنگ میزنن رو خط ثابت خونه بعد می پرسن کجایی ؟ به روح اعتقاد دارن اینااا ؟؟؟ Big GrinBig Grin

دقیقا من اینجوری ام! کلا عادت دارم تا کسی گوشی رو برداشت بگم کجایی؟! فرقی هم نمیکنه موبایل باشه یا تل ثابتBig Grin

جک و طنز - uniquegirl - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

از غضنفر می پرسن: اسم کوچیک جومونگ چیه ؟
میگه افسانه !Cool
Big GrinBig GrinBig Grin
حیف نون می ره کتابخونه، داد می زنه: یه ساندویچ بدین با سس اضافه!Tongue
آقاهه بهش می گه: آقا! اینجا کتابخونه هست.Dodgy
حیف نون می گه: ببخشیدSleepy… بعد یواش در گوش آقاهه می گه: یه ساندویچ بدین با سس اضافه!Rolleyes
Big GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - maryami - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ

دقت کردین همه مجری های صدا و سیما دوست دارن بیشتر در خدمت مهمان برنامه باشن اما وقت برنامه این اجازه رو بهشون نمیده ؟ [تصویر:  85922_1_1379093041.gif]
------------------------------------------------------------------------------------
تو فرودگاه دارم با رفیقم حرف میزنم یارو داره رد میشه میپرسه : شما ایرانی هستین ؟
می گم : پَ نه پَ ما چینی هستیم فقط روی ما فارسی ساز نصب کردن ! Cool
------------------------------------------------------------------------------------
رو مانیتورم مگس نشسته، میخوام با موس بگیرم بندازمش تو ریسایکل بین !
سطح توهم رو داشته باشین فقط ! Tongue
-------------------------------------------------------------------------------------
من نمیدونم این درس خوندن چی داره که تا میری دو کلمه درس بخونی حتی خاطرات دوران مهد کودک اونم با وضوح HD یادِ آدم میاد ! [تصویر:  85922_2_1379093041.gif]
-------------------------------------------------------------------------------------
غضنفر میره خونه میبینه بوی گاز میاد به زن و بچه هاش میگه برق رو روشن نکنید من کبریت آوردم!!! [تصویر:  85922_3_1379093041.gif]
رفتم بانک به کارمنده می گم : ببخشید شما صندوقدار هستید ؟
میگه پَ نه پَ ! هاچ بکم ! [تصویر:  85922_4_1379093041.gif]
به غضنفر میگن : برو خبر مرگ حسن آقا رو به بستگانش بده
ولی یک دفعه نگو که هول کنن !
میره دره خونه حسن آقا زنگ میزنه میگه : منزل مرحوم حسن آقا ؟؟! Big Grin
رفتم ماشینو از پارکینگ بگیرم یارو میپرسه میرید داخل ؟
میگم پَ نه پَ دیگه مزاحمتون نمیشم فقط به ماشینم بگید من دم در منتظرشم ! [تصویر:  85922_5_1379093041.gif]
غضنفر دو، سه تا بلوک سیمانی رو گذاشته بوده رو دوشش،‌ داشته می‌برده بالای ساختمون. صاحب‌کارش بهش میگه: تو که فرغون داری،‌ چرا اینا رو میگذاری رو کولت؟!
میگه: ‌اون دفعه با فرغون بردم، چرخش پشتم رو اذیت می‌کرد! [تصویر:  85922_6_1379093041.gif]