تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

جک و طنز - mohammad_13690 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ

قال الحکیم الیونانی أرغطیزؤنتبضان:
تعلموا قراءة إسمی أولا قبل أن تتعلموا حکمی

RE: جک و طنز - Mansoureh - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  قال الحکیم الیونانی أرغطیزؤنتبضان:
تعلموا قراءة إسمی أولا قبل أن تتعلموا حکمی

خیییییییییییلیییی باحال بود!!! دقیقا کاری که من کردم...

جک و طنز - p.parsaee - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

به نقل از یکی از دوستام:
رفته بودم آمپول بزنم. طرف اومد که آمپولمو بزنه. معلوم بود تازه کاره. گفت بسم الله الرحمن الرحیم. منم گفتم اشهد ان لا اله الا الله. هیچی دیگه اینقدر خندید که رفت به یکی دیگه گفت اومد آمپولمو زد.

RE: جک و طنز - firouzi.s - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ق.ظ

*جاتون خالی دیشب رفته بودم شهر بازی و فقط به یه نتیجه رسیدم: توی شهر بازی تو بعضی از این وسایل بازیش باید یه دکمه ی "غلط کردم" هم بزارن...!!!

!!...
*تا حالا دقت کردی وقتی کباب با برنج میخوریم ۹۰% حواسمون به اینه که هردوتاش باهم تموم شه..!!!

*تا حالا دقت کردین لذتی که در پرت کردن شلوار گوشه اتاق هست، تو زدنش به چوب لباسی‎ ‎نیست ...!!!

RE: جک و طنز - nasogh - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ

بزرگترین حرف های کینه توزانه با این جمله توجیه میشه : ” به خاطر خودت میگم “

آیا میدانستید گونه ای از عنکبوت های ماده بعد از جفت گیری
نر های خود را میخورند !؟
آنها تنها موجوداتی هستند که فهمیده اند ، شوهر به هیچ دردی نمیخورد !

همتون تنهایین … همراه اول دروغ میگه !
“ایـرانسـل

تحقیقات نشان داده اند :
فقط ۲۰% مردان عقل دارند ، ۸۰% مردان زن دارند .

RE: جک و طنز - mamani - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ)nasogh نوشته شده توسط:  بزرگترین حرف های کینه توزانه با این جمله توجیه میشه : ” به خاطر خودت میگم “

آیا میدانستید گونه ای از عنکبوت های ماده بعد از جفت گیری
نر های خود را میخورند !؟
آنها تنها موجوداتی هستند که فهمیده اند ، شوهر به هیچ دردی نمیخورد !

همتون تنهایین … همراه اول دروغ میگه !
“ایـرانسـل

تحقیقات نشان داده اند :
فقط ۲۰% مردان عقل دارند ، ۸۰% مردان زن دارند .

اولین باره میبینم یکی از آقایون تو جمع اعتراف میکنهBig Grin

RE: جک و طنز - SaMiRa.e - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

طی یک نظرسنجی از یک دانشجوی ورودی جدید و یک دانشجوی ترم آخری خواسته شد که با دیدن هر کدام از کلمات زیر ذهنیت و تصور خود را در مورد آن کلمه در یک جمله کوتاه بنویسند.

جمله اول مربوط به دانشجوی ورودی جدید و جمله دوم مربوط به دانشجوی ترم آخری…

رییس دانشگاه
۱)مردی فرهیخته و خوشتیپ

۲)به دلیل اینکه در طی این چهار پنج سال یک بار هم ایشونو نتونستم ببینم، هیچ ذهنیتی ندارم

یک وعده غذای سلف
۱)بیفستراگانوف با سس کچاپ با نوشیدنی خنک

۲)چلو لاستیک به همراه افزودنی های غیر مجاز

کارت دانشجویی
۱)کارت شناسایی و هویت دانشجو

۲)تنها استفاده از این کارت گرفتن فیلم از ویدئو کلوب است

تقلب
۱)یک روش غیر اصولی و ناجوانمردانه برای نتیجه گرفتن در امتحان

۲)تنها روش اصولی و مبتنی بر عقل برای نتیجه گرفتن در امتحان

مشروط شدن
۱)عمراٌ، من تو دبیرستان معدل کمتر از ۱۸ نداشتم

۲)نمک تحصیل در دانشگاه

وام دانشجویی
۱)کمک هزینه برای دانشجو

۲)مثل مهریه میمونه کی داده کی گرفته

ازدواج دانشجویی
۱)حرفش رو نزن من قصد ادامه تحصیل دارم

۲)کو؟ کجاس؟کسی رو سراغ داری برام؟

دانشجو
۱)فردی که به دنبال علم آموزی و تولید علم است

۲)ها ایی دانشجو که وگفتی یعنی چه؟؟؟!!!!

TongueTongue

جک و طنز - esisonic - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

دختر دایی بنده رفته دندونپزشکی عصب کشی کنه! طی ۳ جلسه از درد دو بار با پا کوبیده به دکتر بدبختش، ۴ بار زده تو سرش، دو بار دست دکتر رو چنگ زده خلاصه زده یارو رو لت و پار کرده! امروز همون دکتره اومد خواستگاریش: ایشالله همه جوونا خوشبخت شن!
آخه فک و فامیله که داریم؟

داداشم زندگیشو داده یه آیپد خریده اونوقت بابام به آیپدش میگه:پاره آجر!

بابام کچله. یه بار تو حموم به جای شامپو اشتباهی به سرش کف شوی شوما زده! بهش میگیم پدر من روی قوطی رو نخوندی نوشته کف شوی شوما؟ میگه چرا خوندم, نوشته بود برای سطوح صاف!

چند سال پیش چادر مادرمو سرم کردم و واسه خنده یهو مادر تا منو دید جفت دستاشو رو به آسمون برد و از ته دل خدا رو شکر کرد و گفت خدا رو صد هزار مرتبه شکر که دختر نشدی وگرنه هیچ امام و امام زاده ای هم نمیتونست تو رو شوهر بده با این دماغت!

خواهرزادم کلاس اوله تکلیفشون اینه از ۱ تا ۹۰ بنویسن، حالا این خواهرزاده ما یه عدد مینویسه درازمیکشه یه غلت میزنه یه عدد دیگه یه کارتون می بینه یکی دیگه گرسنه میشه. میگم دایی اینجوری تا صبم تموم نمیشه میگه خسته ام میفهمی خسته!

با مامانم رفتیم مغازه تعمیرات تلفن که تلفن بی سیم خونرو بدیم درست کنن. یارو تلفن زده به پیریز بعد با موبایلش زنگ زد که ببینه زنگ میخوره یا نه. تلفن که زنگ خورد مامانم به من میگه این آقاهه شماره مارو از کجا داشت؟

به خالم که آمریکا زندگی میکنه با کلی ذوق و شوق گفتم: خاله من خیلی دوس دارم بیام اونجا زندگی کنم. برگشته میگه: خب اینجا کسی رو داری بری پیشش؟

تلویزیون داره یه برنامه درباره علائم اعتیاد نشون میده. هر علامتی که میگه مامانم زیر چشمی با شک منو نگا میکنه.

با دختر خالم رفته بودیم بیرون، دوست پسرش ما رو دید اومد جلو گفت: این پسره کیه؟ دختر خالم هم اومد تریپ شاخ و دفاع از من بیاد گفت: هر خری که هست به تو چه؟

پسر خالم کلاس دوم تو امتحانشون یه سوال داشتن که گفته بود: آیا میدانید رود هیرمند به کدام دریا میریزد؟ اینم نوشته بود: بله میدانم!
معلم خوشش اومده بود نمره کامل داده بود.

به خواهرزادم که دوم دبستانه میگم: خوشحالیا، همش تعطیلی؟ میگه: برو دایی واقعا تعطیلیا! اقتصاد کشور فلج شد رفت پی کارش، بعد بمن میگی خوشحالم؟ برو پلی استیشنتو بازی کن دایی!

پسرم شش سالشه اومده با دوربین از من عکس گرفته میگه: میخوام بزرگ شدم به پسرم نشونش بدم بگم این بابام بود! بهش میگم: پسرت خودش منو میبینه دیگه. میگه: معلوم نیست! مگه من باباتو دیدم؟ پسره من دارم؟!

دیشب نشستیم پای ماهواره سریال عاشقانه میبینیم. زن داداشم (که نوعروسم هست) برگشته با عشوه به داداشم میگه: مهرداد، اگه چی بشه تو منو میبری طلاق میدی؟ داداشم خیلی جدی برگشته میگه: اگه سکه برگرده به همون ۴۰۰تومن!

پسر داییم میگه خوش به حالت که تک فرزندی! میگم چرا؟ میگه: واسه اینکه برا خوردن ته دیگه مارکارونی کسی نیست شریکت شه! همچین منطقی دارن جوانانه فامیله ما!

نصفه شبی دارم درس میخونم مادر اومده تو اتاق میوه داد بهم. خواست بره بیرون گفت زبونتو ببینم! منم زبونمونو در آوردم یهو گفت سلام رکس. بعدم خوشحال و خندان رفت بیرون. نمیدونم خنده و شادی به چه قیمت آخه؟

نشسته بودم سر کلاس مامانم بهم اس ام اس داد: ۷۰۰ هزار تومن ترمی بابای بدبختت داره واسه دانشگاهت پول میده اونوقت تو سر کلاس گوشیتو چک میکنی ببینی کی اس ام اس داده الاغ؟

نصف شبی خواب بودم دختر خالم ۵ سالشه اومده بیدارم کرده میگه خواب دیدم شرک داره منو میخوره. بعد با گریه میگه: برو سی دیشو بیار بشکونیم!

خواب بودم، پسرداییم رفته سروقت گوشیم اسم خودشو به Irancell تغییر داده، روز و شب بهم SMS میده مشترک گرامی روز جهانی معلولین ذهنی بر شما مبارک!

با بابام حرفم شده، میگه: واس خاطر چهل تومن یارانه باید این الدنگ رو تحمل کنیم!

سر صبح از خواب بیدار شدم میگم: سلام بابای مهربونم. میگه: سلام گرگ بی طمع نیست باز پول میخوای؟ پولاتو چه کار میکنی؟ نکنه معتاد شدی؟ بدبخت ترک کن؟ بعد ۵ دقیقه تیکه انداختن میگه شوخی کردم میخواستم خواب از سرت بپره!

RE: جک و طنز - mamani - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

آقا اون فرستنده عکس اون جغد بامزه و غمگینه بود کجاست
میشه بگه اون عکس رو از کجا اورده
یک سری دوستان در به در دنبال اون جغدند
اگه عروسکه بخرن اگه واقعی مشکلاتشو حل کنندBig Grin
منتظریم

RE: جک و طنز - hamidkhl - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)mamani نوشته شده توسط:  آقا اون فرستنده عکس اون جغد بامزه و غمگینه بود کجاست
میشه بگه اون عکس رو از کجا اورده
یک سری دوستان در به در دنبال اون جغدند
اگه عروسکه بخرن اگه واقعی مشکلاتشو حل کنندBig Grin
منتظریم
این لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این عکس تو یه ایمیل برام اومده بود با عنوان: داغـــــــــــــــــــــــونما دااااااااغـــــــــــــــــــــــــــون!!!Big Grin

حالا نمیدونم این عرسکه یه واقعاً جغد چند روزه!!!

جک و طنز - diligent - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  این عکس تو یه ایمیل برام اومده بود با عنوان: داغـــــــــــــــــــــــونما دااااااااغـــــــــــــــــــــــــــون!!!Big Grin
چه بامزه Big GrinBig Grin

جک و طنز - انرژی مثبت - ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

مامانم داره به یه زنه آمریکایی هفت سینو توضیح میده:
It should start with “S”, like APPLE!!
----------------------
دیشب ساعته ۳ نصفه شب دختر خالم بعده یه سال اس داده…
دختر خالم : سلام ،میدونی جریان چیه؟؟
من : سلام نه بگو بینم چیه نصفه شبی؟
دختر خالم:به مقدار الکترسیته ای که از یک رسانا عبور میکند جریان میگویند [تصویر:  95510_1_1379092201.gif]
---------------------------------
یعنی اگه اسمت “میرزا پشم الدین خانِ گل کَلَمیان” هم باشه، وقتی میخوای ایمیل درست کنیمیگه قبلا یه ایمیل با این اسم ساخته شده ..!
---------------------------------------------
کاش میشد هر شب از خودمون ۱ سی سی خون بگیریم بریزیم تو یه نعلبکی بذاریم کنار تخت! که این پشه ها بشینن عین بچه آدم بخورن دست از سر ما بردارن [تصویر:  95510_2_1379092201.gif]
------------------------------------------
به دوستم میگم دارم واسه چند روز میرم آبادان. میگه واسه کار داری میری؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه دماسنج خریدم دارم میرم تو دمای بالای ۵۰ درجه تستش کنم
-------------------------------
رفتم الکتریکی می گم آقا سه راهی دارین؟ میگه سه راه برق؟!!!
پـَـَـ نــه پـَـَــــ سه راه آذری، دربست
-------------------------------------
تو رستوران پیشخدمتو صدا کردم. میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده! میگه مرده؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی![تصویر:  95510_3_1379092201.gif]
---------------------------
جلو عابر بانک تو صف وایسادم یارو می گه ببخشید شمام پول میخاین؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ خونه کامپیوتر نداریم میام اینجا فیس بوکم رو چک کنم

RE: جک و طنز - Mansoureh - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یعنی اگه اسمت “میرزا پشم الدین خانِ گل کَلَمیان” هم باشه، وقتی میخوای ایمیل درست کنیمیگه قبلا یه ایمیل با این اسم ساخته شده ..!

جک و طنز - mohammad_13690 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ

حیف نون به نامزدش میگه عصری میام دنبالت چند تا بوق میزنم بیا‎ ‎پایین که بریم بگردیم.
نامزدش میگه ماشین خریدی؟
میگه نه بوق خریدم!!!

غضنفر اینا از سال ها پیش با فناوری نانو اشنا بودن:
نانو ماست، نانو کره، نانو پنیر، نانو سبزی و……

جک و طنز - mamani - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

ایرانسل اس ام اس داده مشترک گرامی ۵۰۰کیلوبایت هدیه ما به شما استفاده اینترنت رایگان !
مدت اعتبار ۳۰ روز !!!!
یا ما خیلی اوسگولیم !
یا اونا خیلی اوسگلن !
یا میخواستن شوخی کنن !
یا نمیفهمن ۵۰۰ کیلوبایت ینی چی !
یا نمیفهمن اینترنت ینی چی !

فقط یه ایرانی میتونه بعد از شنیدن صدای پیغامگیرِ تلفن بگه “عِـه رفت رو پیغامگیرشون” و سریعاً تلفن رو قطع کنه !!

یه قانونی هست که میگه :
همیشه یه آهنگ توی پِلی لیستت هست که همیشه ازش رد میشی
اما هیچ وقت پاکش نمی کنی!