تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

جک و طنز - maryami - 19 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ

داشتم خواب میدیدم یهو موبایلم آلارم داد.
قطعش کردم باز خوابیدم.
یارو تو خواب گفت کی بود؟
گفتم هیچکی بابا آلارم بود! Tongue
---------------------------------------------------------------------------------------------------
تا حالا دقت کردی اگه بالا سر کتری واستی آبش دیرتر جوش میاد؟ [تصویر:  148028_1_1379087281.gif]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پلیسه با موتور اومد از کنارم رد بشه، کلاه کاسکتشو گذاشته بود رو کیلومتر موتور….
به من نیگا کرد با اشاره گفت:
کمربند؟؟
منم یه نگاه بهش کردم و با اشاره گفتم:
کلاه….
هنگ کرد کلا.... اصن یه وضعی [تصویر:  148028_2_1379087281.gif]
----------------------------------------------------------------------------------------------------
ﺗﺎ ﺣـﺎﻻ ﺑﻪ ﺑﭽـﻪ ﯼ ۲ , ۳ ﺳـﺎﻟﻪ ﺁﺩﺍﻣـﺲ ﺍُﮐﺎﻟﯿـﭙـﺘﻮﺱ ﺍﻭﺭﺑـﯿﺖ ﺩﺍﺩﯾـﻦ؟؟
ﺑﻌـﺪ ۲۰ ﺛﺎﻧﯿـﻪ ﻫﻤـﻪ ﯼ ﺷﮑـﻠـﮏ ﻫـﺎﯼ ﯾﺎﻫـﻮ ﺭﻭ ﺗـﻮ ﺻـﻮﺭﺗـﺶ ﻣﯿﺘـﻮﻧﯿـﻦﺑﺒﯿـﻨـﯿﻦ!!! RolleyesTongue
----------------------------------------------------------------------------------------------------
با یکی از دوستام داشتم بحث می کردم یهو اومد ضرب المثل بیاد برگشت گفت فلانی اگه بیل زن بود کلاه خودشو می دوخت.
من :|
فلانی :|
ایران باستان :|
یادتون هست دبستان که بودیم وقتی معلممون میگفت “یه خودکار بدید به من” ؛
زیر دست و پا همدیگه رو له و لورده میکردیم تا زودتر برسیم و معلم خودکار ما رو بگیره … [تصویر:  148028_3_1379087281.gif]
---------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی لحظه ی تلخیه وقتی داری تو اتاقت میرقصی و آواز میخونی،
یه دفه میفهمی یکی از اعضای خانواده داشته تمام مدت نگات میکرده … BlushBig Grin
به مونالیزا بگید اگه چیزی هست بگه ماهم بخندیم :|
مَــــــــــــــــــــــــــــــــــله…؟!!
اسمایلى تلفن جواب دادن منشى های ایرانی ! [تصویر:  148028_4_1379087281.gif]
امید به زندگى در بین افرادى که تو یخچالشون الویه دارن دو برابر افراد عادیه ،
اونایى که نوشابه هم داشته باشن که اصلا میل به جاودانگى پیدا میکنن … TongueBig Grin
امیدوارم یه روزی فرهنگسازی بشه که وقتی یه نفر میره برای خودش چایی بریزه،
همه نگن برا منم بریز ! [تصویر:  148028_5_1379087281.gif]

جک و طنز - ana_12345 - 23 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ

Google Earth
ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﺭﻭ ﻣﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺑﺒﯿﻨﯽ، ﻭﻟﯽ ﺷﻤﺎ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟
ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺮﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ

جک و طنز - maryami - 28 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ

شخصیتی که در دوران تحصیل هیچ وقت چهره‌اش دیده نشد:
.
.
.
.
الان میخواد "بازرس" از آموزش پرورش بیاد! =)))))
------------------------------------------------------------------------------------------------
خبر فوری فوری
وقوع یک اتفاق بزرگ در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲
این اتفاق صد در صد اتفاق می افتد
تمامی بزرگان نجوم این خبر راتایید کردند
در غروب ۲۱ دسامبر کم کم هوا رو به تاریکی خواهد رفت ، دانشمندان نام این پدیده را شب گذاشتند ! [تصویر:  149697_1_1379087042.gif]
-------------------------------------------------------------------------------------------------
احساسی که راننده ها موقع سبز شدن چراغ قرمز دارند
فضانوردان موقع پرتاب موشک ندارند !
والاااااا RolleyesBig Grin
-------------------------------------------------------------------------------------------------
روزى به لقمان هیچ نگفتند
همینطورى ساکت نگاهش کردند
آخر خودش خسته شد و گفت: از بى ادبان ! [تصویر:  149697_2_1379087042.gif]
ما که خیالمون از بابت راست یا دروغ بودن آخر دنیا توی ۲۱ دسامبر راحته
آخه عربستان همیشه یه روز زودتر از ماست ، وایمیسم ببینیم چی میشه ! WinkTongue
به غضنفر میگن اینجا چیکار میکنی؟!
میگه:پس کجا چیکار کنم. ..؟!! [تصویر:  149697_3_1379087042.gif]
من متوجه شدم تازگیا به لطف کیبورد یه زبان جدید یاد گرفتم !
مثلا میدونم : ‌سشمشئ ناخذه‌ میشه سلام خوبی ؟
‌خن‌ میشه اوکی !
ذغث‌ میشه بای ! TongueBig Grin
------------------------------------------------------------------------------------------------
پسر کوچولو بعد از رفتن به رختخواب: بابااااااا
پدر: بله؟
پسر کوچولو: میشه برام یه لیوان آب بیاری؟
پدر: نخیر نمیشه. قبل از اینکه بخوابی گفتم آب می خوری؟ گفتی نه.
۳ دقیقه بعد، پسر کوچولو: بابااااا تشنه امه، یه لیوان آب میاری؟
پدر: نخیرررر، اگه یه بار دیگه آب بخوای، میام یکی میزنم توی گوشت تا بخوابی.
۵ دقیقه بعد، پسر کوچولو: بابا‌. میشه وقتی میای منو بزنی، یه لیوان آبم بیاری ! [تصویر:  149697_4_1379087042.gif]
هروقت دلم میگیره میرم سر پیانوم...
بعدش میبینم عههه پیانو ندارم و برمیگردم رو میز ضرب می زنم Big GrinBig Grin

RE: جک و طنز - انرژی مثبت - ۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  .....

ما که خیالمون از بابت راست یا دروغ بودن آخر دنیا توی ۲۱ دسامبر راحته
آخه عربستان همیشه یه روز زودتر از ماست ، وایمیسم ببینیم چی میشه ! WinkTongue
به غضنفر میگن اینجا چیکار میکنی؟!
میگه:پس کجا چیکار کنم. ..؟!! [تصویر:  149714_1_1379087042.gif]
..

پسر کوچولو بعد از رفتن به رختخواب: بابااااااا
پدر: بله؟
پسر کوچولو: میشه برام یه لیوان آب بیاری؟
پدر: نخیر نمیشه. قبل از اینکه بخوابی گفتم آب می خوری؟ گفتی نه.
۳ دقیقه بعد، پسر کوچولو: بابااااا تشنه امه، یه لیوان آب میاری؟
پدر: نخیرررر، اگه یه بار دیگه آب بخوای، میام یکی میزنم توی گوشت تا بخوابی.
۵ دقیقه بعد، پسر کوچولو: بابا‌. میشه وقتی میای منو بزنی، یه لیوان آبم بیاری ! [تصویر:  149714_2_1379087042.gif]
خیلی باحال بودن Big Grin مخصوصا این چند تا . ممنون از این که همیشه دوستان رو شاد می کنید با جک های واقعا خوبتون Smile
در مورد جک اخری : اینجاس که میگن مامانا یه چیز دیگه ان Big GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - esisonic - 29 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  الان میخواد "بازرس" از آموزش پرورش بیاد! =)))))
ولی من یادمه یه بار سر امتحان های ثلث سوم بازرس اومد!!!
بچه ها همچین دست به سینه نشسته بودن که اگه برزنت بین دستشان بود خم میشد..Big Grin

جک و طنز - تینا - ۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

هر وقت دیدی زندگی داره روی خوش بهت نشون میده

بدون یه کاسه ای زیر نیم کاسَش هست…!

ثابت شدس !
------------------------------------------------
مدرسه: ۳ سیب داریم ، ۲ تای دیگر از علی میگیریم، حالا چنتا سیب داریم ؟

مشق شب: اگر یک هندوانه ۳ کیلویی را بین ۵ نفر تقسیم کنیم به هر یک چه مقدار میرسد؟

امتحان: علی ۱۲ موز دارد. قطار او ۷ دقیقه تاخیر دارد. وزن خورشید را حساب کنید!

-------------------------------------------------------------------------------
اگر تو آمریکا هم قوانین نام‌گذاری شرکتها مثل ایران بود

اسم شرکت اپل می‌شد :

سیب‌پردازان سیستم‌گستر غرب !
-----------------------------------------------------------------------
اینکه با این همه تورم هنوز «رنگارنگ» صد تومنه

نشون میده نامردا قبلا چقد گرون می فروختنش!
--------------------------------------------------------------
ه سوالی ذهنمو مشغول کرده، بچه هایی که از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۹ به دنیا میان

دهه چندی حساب می شن؟

باید چطوری خطابشون کرد؟

دهه صفری؟ دهه جدید؟ شروعی دوباره؟

دهه ناشناخته؟ تغییر را احساس کنید !؟

----------------------------------------------------
ﯾﺎﺩﺵ ﺑﺨﯿﺮ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺎﻣﺎﻧﻤﻮﻥ ﺳﺒﺰﯼ ﻣﯽ ﺧﺮﯾﺪ ﺗﻮﺵ ﺣﻠﺰﻭﻥ ﻭ

ﮐﻔﺸﺪﻭﺯﮎ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ !

ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺗﻔﺮﯾﺤﺎﺕ ﺳﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﻣﺎ دهه شصتیها…….

--------------------------------------------------------

جک و طنز - esisonic - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ

من عاشق آخر والیبال نشسته ام که اینا یهو بلند میشن باهم دست میدن انگار دسته جمعی شفا گرفتن

(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)تینا نوشته شده توسط:  ﯾﺎﺩﺵ ﺑﺨﯿﺮ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺎﻣﺎﻧﻤﻮﻥ ﺳﺒﺰﯼ ﻣﯽ ﺧﺮﯾﺪ ﺗﻮﺵ ﺣﻠﺰﻭﻥ ﻭ ﮐﻔﺸﺪﻭﺯﮎ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ !
ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺗﻔﺮﯾﺤﺎﺕ ﺳﺎﻟﻤﯽ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﻣﺎ دهه شصتیها…….

واقعا ً هم یادش بخیر...تازه بعضی بعضی وقتا از تو گل و لایش کرم خاکی هم پیدا میشد!!!...انقده ذوق میکردددددددددددم!!! Big Grin

جک و طنز - هاتف - ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

دانشمندان شهر حیف نون اینا کشق کردند
“انسان هایی که بیشتر عمر می کنند دیرتر می میرند” !

یه دونه پشه الان رو دیوار خابیده برم دم گوشش وز وز کنم؟؟؟ Big Grin

ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻡ ﺍﻳﻨﻪ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﻢ ؛ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺪﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺨﺘﻪ …

سلطان غم ، لو باتری ! ( Low Battery )

تو رو خدا دیگه تکنولوژی بیشتر از این پیشرفت نکنه! ما نمی‌تونیم بخریم فقط حسرت می‌خوریم!

پسرا ۱۸ ماه میرن خدمت,اندازه ۱۸ سال خاطره تعریف میکنن!
لامصبا همشونم قهرمان پادگان بودن... Big Grin (البته مای بیچاره باید ۲۴ ماه بریم انگار!)

خدایا میشه مسیر سرنوشتو تغییر بدی؟قسمت آسفالتش دقیقا افتاده تو دهن ما... Smile))))

دیــکتــاتــور کیــست؟
دیــکتــاتــور اون بچّه ی دو سالـــست که بیست نــفــر مجبورند به خاطــر اون کــارتون نــگاه کنــنــد

از مزخرف ترین اتفاقات نصفه شبا، این صدای شکسته شدن قولنج وسایل خونه ست. مخصوصا تلویزیون و وسایل چوبی هی شبا قولنج شون می شکنه، آدم لوزالمعده اش میاد تو حلقش!

این یکی رو هیچ وقت نفهمیدم واسه چی یاد گرفتم. می خوام بدونم کسی هست (ب.م.م)و (ک.م.م)(ریاضی) در طول زندگیش به دردش خورده باشه؟

RE: جک و طنز - azad_ahmadi - 02 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  این یکی رو هیچ وقت نفهمیدم واسه چی یاد گرفتم. می خوام بدونم کسی هست (ب.م.م)و (ک.م.م)(ریاضی) در طول زندگیش به دردش خورده باشه؟

باورت میشه من هنوزم فلسفه این دوتارو نمی دونمBig GrinBig Grin
۹۰% اوقات ایننارو باهم قاطی می کنم.

جک و طنز - انرژی مثبت - ۰۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

خدایا،پس کی این جوراب سوراخ مد میشه ما راحت شیم ! Big Grin

نصف کودکی من به کلنجار رفتن با مادربزرگم گذشت که آتاری تلوزیون رو نمیسوزونه Tongue

به نظرم می‌تونن دیوارای حموم رو از جنس لیف درست کنن که آدم راحت مثل خرس کمرشو بکشه به دیوار دیگه اینهمه مشقت برای لیف کشیدن کمر نکشه !

خانومای عزیز :
وقتی یه کاری رو به آقایون میدین که انجام بدن، حتما انجامش میدن..! نیازی نیست هر ۶ ماه یک بار یادآوریش کنین Big Grin

تو مترو یا اتوبوس از یه نفر آدرس بپرسین میبینین که پونزده نفر پونزده تا آدرس کاملا مختلف میدن … Smile

به سلامتــی همـۀ مامانا که لباس سفید میدی بهشون بشوره صورتـی ملایم تحویلت میـــدن (خدا همشون رو حفظ کنه)Smile

RE: جک و طنز - انرژی مثبت - ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

بدون VPN در فیس بوک کامنت بذارید و پیام ارسال کنید +کاملا تست شده!!!!

با سلام ..دوستان همون جور که می دونید دیگه کم کم اینترنت میخاد ملی بشه با این وضع شاید ایمیلهای شما به خارج از کشور هم ارسال نشه ..و مطمئناً بدون اینترنت هم نمیشه وارد فیس بوک شد ..فیس بوک هم که بزرگترین جامعه مجازی دنیا هست و لابد خیلیها هم الان افسردگی گرفتن که نمیتونن فیس بوک رو ببینن ..

اما راه حلی که یکی از بچه ها ارائه کرد و کاملا هم جواب میده رو براتون شرح میدم :

۱- شما به هرکسی هر پیام یا کامنتی که دارید را .. در یک فایل text مینویسید. با آدرس ایمیل اون شخصی که میخواهید ایمیل و پیامتون و یا کامنت براش ارسال بشه ..

۲- در مرحله بعد فایل خود را با برنامه winzip به حالت فشرده تبدیل کنید با فرمت zip و برای فایلتون هم میتونید از طریق همین برنامه پسوورد بزارید . که توصیه میکنیم پسوورد داشته باشه

۳- در مرحله سوم ، روی یک سی دی این فایل زیپ شده رو رایت کنید.

۴- الان باید ببینید از آشناها یا اقوام چه کسی قصد سفر به جنوب رو داره..سی دی رو مییدید به ایشون و سفارش میکنید که سی دی رو برسونه به دست جاسم عبدالکریم در بندر لنگه...
ایشون تمام سی دی هایی که از همه جای ایران میرسه رو نگه میداره و هر پنج شنبه میده به ناخدا شیخ عباس عبدالجاسم تحتانی و ایشون هم با لــــِنـج میبره اون ور آب ..

اونجا یکی هست که دونه دونه فایلهای شما رو برای ایمیلهایی که میخواهید ارسال میکنه و به جای شما در فیس بوک میشینه و کامنت میزاره ...[تصویر:  152488_1_1379086681.gif]

ممنون از شما که با دقت تا آخر این مطلب را خواندید [تصویر:  152488_2_1379086681.gif]

جک و طنز - diligent - 16 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ

خانم انرژی مثبت خیــــــــــــلی باحال بود Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

جک و طنز - m@hboobe - 17 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون از شما که با دقت تا آخر این مطلب را خواندید [تصویر:  152681_1_1379086621.gif]
انرژی جان مرسی از این مطلب جهت شاد کردن روح داوطلبای ارشد Big Grin هنوز غش خندم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: جک و طنز - masume_ml - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

[quote='تینا' pid='149844' dateline='1355941560']
اینکه با این همه تورم هنوز «رنگارنگ» صد تومنه

نشون میده نامردا قبلا چقد گرون می فروختنش!
--------------------------------------------------------------
رنگارنگم گرون کردن Wink

جک و طنز - esisonic - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ

یکی از قوانین نیوتون می گه: هر وسیله ای که مامانت جمع می کنه حتما گم می شه ....