تالار گفتمان مانشت
جک و طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: جک و طنز - summer_66 - 14 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ

مشنگه کنکور داشته میره سر جلسه
سوالها رو که پخش می کنند
اول یک پنج دقیقه‌ای مبهوت به سؤالا خیره میشه !
بعد یک بیست پنج تومنی از جیبش درمیاره
شروع می کنه تند تند شیر یا خط کردن و پاسخ برگه رو پر کردن…
بعد ۴۰-۵۰ دقیقه مراقب می بینه غضنفر خیس عرق شده !
هی داره یک سکه رو میندازه بالا …
میره جلو می پرسه‌: داری چیکار میکنی ؟
میگه‌: همه سوالا رو جواب دادم‌، دارم جوابامو چک میکنم !!! Exclamation

جک و طنز - SarahArshad - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  اومدم دیدم پستم پاک شده !!
مدیر اینجا دیگه زحمت توضیح هم به خودش نداده‌، کلا هر پستی رو که خوشش نیاد پاک میکنه !!
پست شما به دلیل غیر اخلاقی بودن پاک شده دوست عزیز .لطفا قبل از هر پستی ابتدا همه چیز را در نظر بگیرید .

RE: جک و طنز - ملیکا - ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  لطفا قبل از هر پستی ابتدا همه چیز را در نظر بگیرید .

حتما از این به بعد سلیقه شما رو در نظر میگیرم‌، بعد پست میزنم !!

RE: جک و طنز - SarahArshad - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

کاربر گرامی نیازی نیست سلیقه من را در نظر بگیرید ادب ونزاکت را در نظر بگیرید .در ضورت تکرار شدن این موضوع برخورد جدی تری با شما خواهد شد .

RE: جک و طنز - ملیکا - ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  کاربر گرامی نیازی نیست سلیقه من را در نظر بگیرید ادب ونزاکت را در نظر بگیرید .در ضورت تکرار شدن این موضوع برخورد جدی تری با شما خواهد شد .

اتفاقا تشخیصتون کاملا سلیقه ایه ..
کسی چیز غیر مودبانه ای تو مطلب من ندید ..و اتفاقا من مطلبمو از سایت هایی که فیلتر نبودند کپی کردم ...

RE: جک و طنز - summer_66 - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ

به غضنفر میگن سحر صدات کنیم؟

میگه نه همون غضنفر صدام کنید بیشتر بهم میاد! Big Grin

RE: جک و طنز - summer_66 - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  کسی چیز غیر مودبانه ای تو مطلب من ندید ..و اتفاقا من مطلبمو از سایت هایی که فیلتر نبودند کپی کردم ...
ببخشید میون کلامتون شکرBig Grin من اصلا کاری به طنزی که فرستادید ندارم و نه میگم بد و نه میگم خوب .اما این استناد شما واقعا غیر منطقیه. این روزا سایتای علمی و مفید فیلتر هستن و سایتای غیر اخلاقی آزاد آزادن. بالا رفتن سطح دانش گاهی اوقات جرمه نه انحطاط اخلاقیExclamation

RE: جک و طنز - summer_66 - 15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ

یه پیرزن خودشو تو آینه نگاه می کنه
میگه آینه هم آینه های قدیم !Big Grin

اوقات خودتونو تلخ نکنین این تاپیک ایجاد شده که مغز بچه های کنکوری استراحت کنه نه اینکه متشنج بشه. پس بیاید دیگه به این بحثا ادامه ندیم.

RE: جک و طنز - Fardad-A - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)barca_bg نوشته شده توسط:  م.
(۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  کاربر گرامی نیازی نیست سلیقه من را در نظر بگیرید ادب ونزاکت را در نظر بگیرید .در ضورت تکرار شدن این موضوع برخورد جدی تری با شما خواهد شد .
اتفاقا تشخیصتون کاملا سلیقه ایه ..
کسی چیز غیر مودبانه ای تو مطلب من ندید ..و اتفاقا من مطلبمو از سایت هایی که فیلتر نبودند کپی کردم ...

جالبه نه تنها تو دنیای واقعی تحمل سلیقه های مختلف رو نداریم اینجا هم که یه محیط مجازیه و عنوانش هم طنز هست انقدر دفعی برخورد می کنیم.
بهتره یه خورده تمرین کنیم که تحمل سلایق مختلف رو داشته باشیم، حذف و برخورد با یه کاربر آخرین راه حل هست نه اولین! اونم کاربرایی که سابقه طولانی تری نسبت به بقیه دارن
من نمیخوام وارد موضوع بشم ولی حفظ شان سایت لازمه و باز بودن فضا هم همینطور. ولی اولی اولویتش بالاتره. در بعضی موارد دیگه نمیشه به سلیقه‌ها احترام گذاشت.من مطلب ایشان را نخواندم ولی مدیر بخش بر اساس گزارشی که شده بود آنرا حذف کرده اند. آخه غرض شخصی که با کسی نداریم که مطلبش را حذف کنیم. ایشان کاربر قدیمی هستند و اتفاقا" ارسالهای متعددی هم داشته اند خب اگه غرض ورزی بود یا سلیقه ای در آنموارد هم حذف انجام میشد.
اینهمه طنز و جوک میگذارید کسی گیر نمیده.

جک و طنز - blackhalo1989 - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ

دیگه بفرمایید به غضنفر هم گیر بدید!!!

جک و طنز - nimaaa - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ

من جکش رو خوندم . در مورد سربازی دخترها بود . همیشه دوست دارم طرفدار حق باشم .
اما من حق رو کاملا به مدیر تایپیک میدم! جکش واقعا بد بود .

البته امیدوارم اون کاربر از دستم ناراحت نشه‌، مطمئنم خوشون هم این جک رو خوب نخونده بودن واگرنه تو تایپیک هرگز نمی ذاشتند !

جک و طنز - مورتن - ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ

وقتی تو مملکتمون مسولین بی ضابطه برای کاری که صلاحیتشو ندارن انتخاب میشن دیگه چه انتظاری دارید از یک سایت که معلوم نیست براساس چه معیاری غلاف حذف و طرد رو به بعضی افراد میده اونهم به خاطر یک دلیل . سایت خودمه دلم میخواد اینجوری باشه و این ادمین باشه.

RE: جک و طنز - nimaaa - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  وقتی تو مملکتمون مسولین بی ضابطه برای کاری که صلاحیتشو ندارن انتخاب میشن دیگه چه انتظاری دارید از یک سایت که معلوم نیست براساس چه معیاری غلاف حذف و طرد رو به بعضی افراد میده اونهم به خاطر یک دلیل . سایت خودمه دلم میخواد اینجوری باشه و این ادمین باشه.

بچه‌ها خواهشا زود قضاوت نکنید . اول ببینیم موضوع چیه بعد قضاوت کنیم !

RE: جک و طنز - Fardad-A - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  وقتی تو مملکتمون مسولین بی ضابطه برای کاری که صلاحیتشو ندارن انتخاب میشن دیگه چه انتظاری دارید از یک سایت که معلوم نیست براساس چه معیاری غلاف حذف و طرد رو به بعضی افراد میده اونهم به خاطر یک دلیل . سایت خودمه دلم میخواد اینجوری باشه و این ادمین باشه.
اینکه در کنار هر بحثی سعی میکنیم یک تفسیر بذاریم و یک جوری بچسبونیمش به یک جای دیگه کار جالبی نیست. آخه مدیر بخش سرگرمی یک سایت علمی چه ربطی به مسئولین مملکتی داره.
از طرفی اینجا اینجوری که شما میگید اداره نمیشه و قیاس شما از نوع مع الفارق هست. چون اولا" این سایت مال کسی که حذف کرده نیست. دوما" اینجا حقوق و مزایا که نمیگیریم . سوما" برای هر حذفی یک تعدادی از اعضاء موافق و یک تعدادی مخالفند.
منطقی حرف بزنید حتما" جواب داده میشه بهر حال اینجا همه خدا را شکر تحصیل کرده هستند ولی الکی حرف زدن خب کاری آسونی است.

RE: جک و طنز - nimaaa - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  " ترول" جک شما هم خیلی بامزه هست.

واقعااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! فکر می کنم واسه این سایت مناسب نیست!