تالار گفتمان مانشت
کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - انرژی مثبت - ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

با سلام

ممنون می شم دوستانی که این گرایش رو امتحان دادند کارنامه هاشون رو اینجا قرار بدند. در صورت عدم تمایل به گذاشتن کارنامه، لطفا علاوه بر درصد دروس ، معدل موثر را هم اعلام بفرمایید.

پیشاپیش سپاسگزارم.
از سایر دوستان هم تقاضا دارم برای تبریک، از دکمه سپاس استفاده کنند.

کد ۲۳۵۵ :
تعداد حاضرین در جلسه ازمون در این رشته امتحانی :۶۰۵
اخرین رتبه مجاز دوره روزانه :۶۹
اخرین رتبه دوره نوبت دوم، پیام نور و ...:۱۴۹

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - farhad02 - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

سلام

گرایش معماری
زبان: ۵۴
استعداد تحصیلی: ۲۸
تخصصی: ۲۸
معدل موثر: ۱۶/۵

رتبه: ۳۱

کسی از دوستان نمیدونه با این رتبه مصاحبه کجاها رو ممکنه بیارم؟ شبانه تهران شریف رو نمیدونین پارسال با چه رتبه هایی آوردن؟

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - انرژی مثبت - ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ

فکر می کردم تخصصی بهتر زده باشم ولی اشتباه می کردم. از نظر نمره کل مشابه سال قبل هست فقط معدلم متفاوته.

زبان :۴۲/۸۶
استعداد:۱۷/۵۰
تخصصی :۳۷/۷۸
معدل موثر:۱۸/۰۸
نمره کل :۷۴۰۰

رتبه :۲۳

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - reza_memari_sharif - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ

زبان ۱۴/۲۷
استعداد ۳۳/۲۸
تخصصی ۳۷/۳۰
معدل موثر ۵/۱۷
رتبه ۸۴

من گردنم رو می دم اگه تخصصیم زیر ۴۰ بوده باشه..........باید در این مملکت رو گل گرفت....تخصصی این طوری شده هر کی زبانشو خوب زده شده رتبه تک رقمی......واقعا که

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - mkiani - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ

سلام

گرایش معماری
زبان: ۵۸
استعداد تحصیلی: ۱۹
تخصصی: ۳۱/۸
معدل موثر: ۱۶/۷

رتبه: ۲۰

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - digital - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

پارسال وقت نکردم بخونم و درصدام پایین تر بود ولی مجاز شدم. امسال بازم وقت نکردم بخونم جز ۱ هفته آخر،درصدام بیشتره ولی مجاز نشدم Huh اصلاً باورم نمیشه این درصد اختصاصیم باشه .

زبان : ۴۴/۲۹
استعداد : ۳۷/۵۰
اختصاصی : ۲۰
معدل : ۱۷/۸۲

نمره کل : ۶۳۱۳
رتبه : ۷۵

Confused Confused Confused Confused

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - ssss777 - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ

۲۵/۷۱ زبان انگلیسی
۲۲/۵۰ استعدادتحصیلی
۲۷/۴۱ مجموعه دروس تخصصی کارشناسی وکارشناسی ارشد
معدل موثر ۱۶/۷۵
رتبه ۱۳۱

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - baran - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ

زبان :۴۸
استعداد:۱۰
تخصصی :۳۳
معدل موثر:۱۷/۲۳

رتبه :۳۵

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - reza_memari_sharif - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ

نکته اولی که درباره تخصصی هستش اینه که هیچ سوالی حذف نشده....
من ۳۵ تا زده بودم که ۱۹ تاش درست شده و ۱۶ تاش غلط!!!!!!!!!!
از ۳۵ تا سوال ۲۴ تاشو ۱۰۰۰۰۰۰۰% مطمئنم که درست زدم ۵ تا شم همین قدر مطمئنم که غلط زدم......از ۶ تا سوال باقی مانده که اکثرا بین دو گزینه مونده بودیم در بدترین حالت ۲ تاش برای من درست می شده دیگه یعنی حداقل ۶ ۷ تا سوال کلیدش اشتباه بوده.... دیگه لازم نیست توضیح بدم که ۶ ۷ تا تست آدم اگه از غلط بشه درست چقدر فرق می کنه!!!!!

این اتفاق هم خیلی شایع هستش........من با توجه به شرایط کاریم هر سال سوالات ارشد رو کامل بررسی می کنم و کلید رو هم چک می کنم.....هر سال در ارشد که حداقل ۱۵ ساله داره برگزار میشه این همه اشتباه میشه که خیلیشام توی اصلاحیه رفع نمیشه......حالا کنکور دکتری که سال دومشه جوابا رو هم بعد از ۱ ماه و ۷ روز میدن تازه توی این مدت هم ۲۰ تا ۲۵ روز مملکت تعطیله دیگه....پس خیلی تابلوه که اشتباه میشه....

وقتی تخصصی این طوری شده استعداد هم که هیچی و همه چیز شده زبان....رتبه های برتر گرایش معماری همشون زبانشون رو بالای ۵۰ زدن

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - mahdiii - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  نکته اولی که درباره تخصصی هستش اینه که هیچ سوالی حذف نشده....
از ۳۵ تا سوال ۲۴ تاشو ۱۰۰۰۰۰۰۰% مطمئنم که درست زدم ۵ تا شم همین قدر مطمئنم که غلط زدم......از ۶ تا سوال باقی مانده که اکثرا بین دو گزینه مونده بودیم در بدترین حالت ۲ تاش برای من درست می شده دیگه یعنی حداقل ۶ ۷ تا سوال کلیدش اشتباه بوده.... دیگه لازم نیست توضیح بدم که ۶ ۷ تا تست آدم اگه از غلط بشه درست چقدر فرق می کنه!!!!!

این اتفاق هم خیلی شایع هستش........من با توجه به شرایط کاریم هر سال سوالات ارشد رو کامل بررسی می کنم و کلید رو هم چک می کنم.....هر سال در ارشد که حداقل ۱۵ ساله داره برگزار میشه این همه اشتباه میشه که خیلیشام توی اصلاحیه رفع نمیشه......حالا کنکور دکتری که سال دومشه جوابا رو هم بعد از ۱ ماه و ۷ روز میدن تازه توی این مدت هم ۲۰ تا ۲۵ روز مملکت تعطیله دیگه....پس خیلی تابلوه که اشتباه میشه....

وقتی تخصصی این طوری شده استعداد هم که هیچی و همه چیز شده زبان....رتبه های برتر گرایش معماری همشون زبانشون رو بالای ۵۰ زدن

ببینید من حرفتونو کاملا قبول دارم. من کاملا سوالاتو چک کردم و با بچه ها هم بحث کردیم . مطمئنم حداقل سه چهار تا سوال غلطه و یا اینکه مبهمه یعنی چندجوابست بعد هیچ کدوم که حذف نشده هیچ بعد انتظارم داریم استاد بیاد رتبه یک رو بر ۷ ترجیح بده؟ با این سوالای غیراستاندارد. به نظر من کنکور دکترا واقعا با این شرایط باید حذف بشه
من به عینه دیدم دوستانی که زبانشون ۷۰ ۶۰ زدن رتبه زیر ۳۰ شدن!!!!!!!!!!! تخصصی که هیچی
من یه پیشنهادی دارم به دوستان گرایش و رشته زبان بیان تو همه رشته ها شرکت کنن به همشون قول میدم رتبشون بهتر از بچه های همون رشته میشهSmile)))))))))))
یه گله دیگه ای هم داشتم . جایی رو پیدا نکردم جز اینجا. همیشه به بچه های شهرستانی ظلم میشه. همه قبول دارن که سوالای کنکور دکترا از جزوه و امتحان کدوم استاداست. فقط یکی دو استاد که مشخصه دانشجوهاشون رتبه های تاپ میشن. کسی قبول نداره مدرک میارم که چه سوالایی از کنکور از چه کوییزایی بوده(امتحان میان ترم و پایان ترم)
واقعا از کنکور زده شدم همون یه ماهی که خوندم اشتباه کردم.

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - ssss777 - 26 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  نکته اولی که درباره تخصصی هستش اینه که هیچ سوالی حذف نشده....

ببینید من حرفتونو کاملا قبول دارم. من کاملا سوالاتو چک کردم و با بچه ها هم بحث کردیم . مطمئنم حداقل سه چهار تا سوال غلطه و یا اینکه مبهمه یعنی چندجوابست بعد هیچ کدوم که حذف نشده هیچ بعد انتظارم داریم استاد بیاد رتبه یک رو بر ۷ ترجیح بده؟ با این سوالای غیراستاندارد. به نظر من کنکور دکترا واقعا با این شرایط باید حذف بشه
من به عینه دیدم دوستانی که زبانشون ۷۰ ۶۰ زدن رتبه زیر ۳۰ شدن!!!!!!!!!!! تخصصی که هیچی
من یه پیشنهادی دارم به دوستان گرایش و رشته زبان بیان تو همه رشته ها شرکت کنن به همشون قول میدم رتبشون بهتر از بچه های همون رشته میشهSmile)))))))))))
یه گله دیگه ای هم داشتم . جایی رو پیدا نکردم جز اینجا. همیشه به بچه های شهرستانی ظلم میشه. همه قبول دارن که سوالای کنکور دکترا از جزوه و امتحان کدوم استاداست. فقط یکی دو استاد که مشخصه دانشجوهاشون رتبه های تاپ میشن. کسی قبول نداره مدرک میارم که چه سوالایی از کنکور از چه کوییزایی بوده(امتحان میان ترم و پایان ترم)
واقعا از کنکور زده شدم همون یه ماهی که خوندم اشتباه کردم.
خیلی خیلی با حرفاتون موافقم!!! واقعابه بچه های شهرستانی ظلم میشه!SadAngry

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - Bache Mosbat - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ

خب من زبانو خیلی خوب زدم استعدادم نسبتا خوب زدم. ولی رتبم تک رقمی نشده که هیچ در مرز غیر مجازی هستم. البته تخصصی هارو کلا نخونده بودم. کارناممو نمی ذارم بد آموزی داره.

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - sina_bhh - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من زبانو خیلی خوب زدم استعدادم نسبتا خوب زدم. ولی رتبم تک رقمی نشده که هیچ در مرز غیر مجازی هستم. البته تخصصی هارو کلا نخونده بودم. کارناممو نمی ذارم بد آموزی داره.

فکر کنم تو رشته معماری در کل درصد تخصصی نسبتا خوب بوده.ولی تو رشته آی تی رتبه که کلا بر پایه نمره زبان بوده

RE: کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - reza_memari_sharif - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من زبانو خیلی خوب زدم استعدادم نسبتا خوب زدم. ولی رتبم تک رقمی نشده که هیچ در مرز غیر مجازی هستم. البته تخصصی هارو کلا نخونده بودم. کارناممو نمی ذارم بد آموزی داره.

خوب بزار دیگه......بزار تحلیل کنیم

کارنامه اولیه ازمون دکتری ۹۲- گرایش معماری (کد۲۳۵۵ ) - Fardad-A - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ

بهمه دوستانی که رتبه خوب آوردند تبریک میگم و همه اونهایی هم که رتبه شون خوب نشده انشاء ا... سال دیگه خوب میشه یا اپلای میکنن و سال دیگه در یک دانشگاه خیلی بالاتر از اونیکه الآن آرزوی قبولیش را داشتند مشغول تحصیل میشن.