تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - pouri_sb - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ

اینایی که تریپ عقل کل برداشتن و میگن استرس برای کسایی هستش که کنکور لیسانس می دن و تو ارشد معنایی نداره و دیگه بزرگ شدین اینا... همونایی هستن که هنوز فکر می کنن موقع دست دادن باید بزرگتر دستشو جلو ببره و اگه این عمل زشت توسط یک سیاه پوست تکرار شه می شه آدم خوار!

*امیدوارم ناراحت نشده باشین Big Grin اگه به کسی برخورد شرمنده Smile

*استرس برای همه سنین هستش و رابطه عکس با زیاد شدن سن نداره. وقتی یک موضوعی برات خیلی مهمه باعث می شه استرس بگیری!

* استرس اینم مثل استرس هفته آخر مونده به کنکوره

* کسایی هم که الآن استرس ندارن بیشتر بخاطر مشغله کاری و ایناست مثل خودم!!! ( خودم استرس ندارم)

*ایشالا هرکسی به اندازه زحمتی که کشیده نتیجه بگیره

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - x86 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ

به نظر من اگه ما یکشنبه و دوشنبه شب بخوابیم و سه شنبه صبح بیدار شیم و بعد رتبه رو نگاه کنیم بهتره، فکر میکنم که این طرز فکر یه مقداری از استرس رو کم میکنه ، البته واسه اینکه یک دفعه بهمون (منظورم من و امثال منه که فکر میکنن اگه کنکور رو خراب کنن دنیا رو سرشون خراب میشه) شوک وارد نشه میتونیم یکشنبه رو بی خیال بشیم و دوشنبه بیاییم مانشت و کارنامه ی اونهایی قبول شدن یا نشدن یا خوب دادن یا بد دادن رو ببینیم و نسبت به درصد های اونها یه حدس هایی در مورد رتبه ی خودمون بدیم و باز سه شنبه بیاییم رتبه رو نگاه کنیم ببینیم چی کار کردیم. بهترین راهه ، الان که به این روش فکر میکنم خیلی آروم میشمRolleyes

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - hesamvazirii - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  اینایی که تریپ عقل کل برداشتن و میگن استرس برای کسایی هستش که کنکور لیسانس می دن و تو ارشد معنایی نداره و دیگه بزرگ شدین اینا... همونایی هستن که هنوز فکر می کنن موقع دست دادن باید بزرگتر دستشو جلو ببره و اگه این عمل زشت توسط یک سیاه پوست تکرار شه می شه آدم خوار!

*امیدوارم ناراحت نشده باشین Big Grin اگه به کسی برخورد شرمنده Smile

*استرس برای همه سنین هستش و رابطه عکس با زیاد شدن سن نداره. وقتی یک موضوعی برات خیلی مهمه باعث می شه استرس بگیری!

* استرس اینم مثل استرس هفته آخر مونده به کنکوره

* کسایی هم که الآن استرس ندارن بیشتر بخاطر مشغله کاری و ایناست مثل خودم!!! ( خودم استرس ندارم)

*ایشالا هرکسی به اندازه زحمتی که کشیده نتیجه بگیره

BIG LIKE

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - MSZ - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

دیشب با یکی از استادام حرف میزدم و می گفتم که خیلی نگرانم
می گفت الان باید نگرانی بکشی و اضطراب داشته باشی. چون تلاش کردی و حالا برات مهمه که نتیجه تلاشت چی میشه. اگر بیخیال بودی باید تعجب می کردی!
می گفت ایشالا جواب زحمت هات رو میگیری و بعدا به این اضطراب هایی که کشیدی نگاه که می کنی، حس خوبی بهت دست میده.

امیدوارم همه مون هفته آینده از نتایجمون راضی باشیم و به اندازه زحمتمون پاداشش رو بگیریم.
الان فقط باید گفت «توکل به خدا»

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - boy.unique1366 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ

این طبیعیه که هرچقدر سن بالاتر بره تجربه هم بالاتر میره.استرسی که موقع کنکور لیسانس داشتیم با الان باید کمی فرق کنه.چون الان حداقل مدرک لیسانس رو داریم.اما اون موقع مدرک دیپلم داشتیم.اینکه انشان تحمل یه شکست رو داشته باشه خیلی بهتر از اینه که روز شماری کنه که اون خبر کی میرسه.امیدوارم همتون توی زندگیتون موفق شین ولی همه زندگی که درس نیست و هر کی که مدرک تحصیلیش بهتره موفق تر نیست.منم شاید سرکار میرم و سرم گرمه استرس ندارم.اما در کل دارم یاد میگیرم تا پایان زندگیم هیچ وقت حتی به اندازه تلاشم توقع نداشته باشم.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - atti joon - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  امیدوارم همه مون هفته آینده از نتایجمون راضی باشیم و به اندازه زحمتمون پاداشش رو بگیریم.
درسته باید گفت توکل به خدا.اما من با این حرفتون ک میگید هر کس به اندازه تلاشش نتیجه بگیره موافق نیستم.گاهی اوقات ادم خیلی هم تلاش میکنه اما نمیشه ک بشه....ب قول شما توکل ب خدا و ایشالله هر چی اون میخاد و ما میخایم بشه.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - fa_karoon - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان
جناب arcsin این روشی که شما گفتی قربونت از خودکشی تدریجی هم بدتره که
من که خیالم راحته بچه ها زحمت استرس داشتن رو می کشن دیگه نیاز نیست من استرس داشته باشمWinkBig Grin
من فقط می خوام دیگه کاملا مطمئن بشم که قبول نمی شم که دیگه مثل آدم بشینم درس بخونم، نه مثل الان با بیم وامید
توکل برخدا امیدوارم همه موفق باشن

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - hesamvazirii - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ

اول توکل به خدای یگانه
دوم توکل به توکلی ِ بیگانه
: د ی

RE: نسل سوخته تر - gh elham - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

حرف دل منو زدید Huh

RE: نسل سوخته تر - nassim92 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Aso M نوشته شده توسط:  یادش بخیر ۶ آبان که شروع کردم، هیچ امیدی به قبولی نداشتم چون بعد دو سال تازه از نزدیک کتابامو دیده بودم، ۱ماه اول که گذشت داشتم کم کم امیدوار می شدم، روز به روز انرژیم بیشتر میشد.......
سرتونو درد نیارم ۲هفته آخر که تست کنکور سالهای قبلو میزدم، گفتم حداقل زیر ۱۰۰و......
اما موقه ای رفتم سر جلسه، اون سوالات مسخره و ..... و پره غلطو اشتباه دیدم.......

یکی بگه:
چرا همه جا، باید همش ماها قربانی افکار آدمای بی خرد باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم اون روزایی که میخوندم خودمو تو امیرکبیر میدیم سرجلسه با مخ اومدم زمینBig Grin

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Aso M نوشته شده توسط:  یادش بخیر ۶ آبان که شروع کردم، هیچ امیدی به قبولی نداشتم چون بعد دو سال تازه از نزدیک کتابامو دیده بودم، ۱ماه اول که گذشت داشتم کم کم امیدوار می شدم، روز به روز انرژیم بیشتر میشد.......
سرتونو درد نیارم ۲هفته آخر که تست کنکور سالهای قبلو میزدم، گفتم حداقل زیر ۱۰۰و......
اما موقه ای رفتم سر جلسه، اون سوالات مسخره و ..... و پره غلطو اشتباه دیدم.......

یکی بگه:
چرا همه جا، باید همش ماها قربانی افکار آدمای بی خرد باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم اون روزایی که میخوندم خودمو تو امیرکبیر میدیم سرجلسه با مخ اومدم زمینBig Grin

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Engineer - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

سلام به همگی
من که کنکورم رو خراب کردم، امیدوارم با قبولی شما و استفاده از تجاربتون بتونم سال آینده قبول بشمBlush
به نظرم زیاد روی ساعت ۲۰ روز یکشنبه هم حساب نکنید! آخه اصولا سایت سنجش در این مواقع بالا نمیادHuh
برای همتون آرزوی بهترینها رو دارم.
۷۶ ساعت تا اعلام نتایج!!!
شاد باشید

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Mohammad-A - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دیشب با یکی از استادام حرف میزدم و می گفتم که خیلی نگرانم
می گفت الان باید نگرانی بکشی و اضطراب داشته باشی. چون تلاش کردی و حالا برات مهمه که نتیجه تلاشت چی میشه. اگر بیخیال بودی باید تعجب می کردی!
می گفت ایشالا جواب زحمت هات رو میگیری و بعدا به این اضطراب هایی که کشیدی نگاه که می کنی، حس خوبی بهت دست میده.

امیدوارم همه مون هفته آینده از نتایجمون راضی باشیم و به اندازه زحمتمون پاداشش رو بگیریم.

من هم وقتی الآن رو با سال گذشته‌ی خودم مقایسه می‌کنیم به همین چیزی که گفتید می‌رسم. هر چند کنکور رو زیاد خوب ندادم اما امسال نسبت به سال گذشته که کمتر تلاش کرده بودم، واقعاً نگرانی بیشتری دارم.

معلوم نیست شاید ده سال دیگه به این روزها بخندیم یا خدایی‌نکرده آرزوی تکرارشون رو داشته باشیم.
انشالله که هر چیزی پیش میاد خیره.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - gh elham - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

از روزی که ما کنکور دادایم هر روز همه میگن ایشالا ارشد قبول شی عید هر جا میرفتم یا زنگ میزدم من تبریک عید میگفتم اونا میگفتن ایشالا ارشد قبول شی اینقدر حرصم میگرفت ، انگار هر کی قیافه منو میبینه یاد کنکور میفته Big GrinTongue ماشالا منم که گل کاشتم حالا اگه خرای بشه با چه رویی بگم قبول نشدم Undecided

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - mohammad568 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ

ماشاالله این یک دو هفته بازار مانشت گرم شده تو فروردین که خیلی سوت وکور بود هیچکی نبود چیزی بنویسه
ماهم کلآ بلا تکیف هستیم دلمون رو به جواب کنکور خوش کردیم قبلآ سر کلاس دانشگاه می رفتیم می گفتیم کی تموم بشه ولی الان بعد ۸ ماه از فارغ التحصیلی دلمون براش تنگ شده
چکار کنیم از بیکاری که بهتره
توکل به خدا جواب هرچی بشه

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - hesamvazirii - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  از روزی که ما کنکور دادایم هر روز همه میگن ایشالا ارشد قبول شی عید هر جا میرفتم یا زنگ میزدم من تبریک عید میگفتم اونا میگفتن ایشالا ارشد قبول شی اینقدر حرصم میگرفت ، انگار هر کی قیافه منو میبینه یاد کنکور میفته Big GrinTongue ماشالا منم که گل کاشتم حالا اگه خرای بشه با چه رویی بگم قبول نشدم Undecided

نه ایشالا که اینطور نمیشه و تبریک گفتنای زود هنگام ِ آشنایان و خانواده و ... به حقیقت مبدل شه.
خوش بین(شاید هم بهتره بگم واقع بین ) باش دوست عزیز