تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Marcel - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

ایییی...الکی الکی داره جوابه کنکور میادا !!
انگار همین دیروز بود ، بعد از اعلام نتایج پارسال، یه پست همینجا گذاشته بودم که : "ما که رفتیم سال دیگه بیایم!" ، به همین زودی سال دیگه شد...

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Mohammad-A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  در فازهای: قبل از کنکور، بعد از کنکور تا اومدن رتبه ها، بعد از اومدن رتبه ها تا اومدن نتایج انتخاب رشته!
مخصوصاً برای کنکور ارشد که یک اصل خیلی خیلی مهم رو سازمان سنجش در اولویت گذاشته: اصل غافل‌گیری!!

امسال هم که ما رو کلاً شرمنده کرد با این اصل. از تغییر ضرایب و بیشتر کردن سوالات آی‌تی تا ثابت گذاشتن وقت جلسه آی‌تی و جلوانداختن یک هفته‌ای کنکور و طراحی متفاوت سوالات.

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - hosseini2012 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ق.ظ

من هر وقتی که میام مانشت ناخواسته یه مقداری به التهاب و استرسم اضافه میشه...
این روزا که فکر میکنم با خودم نوع فکرهام دو حالت داره: حالت اول که حالت منطقیه و رو حساب کتاب، که میگم با اینکه در حد توانم زحمت کشیدم اما امتحان خیلی ایده آل نبود و اونجوری که باید میشد نشد و بعضی وقت ها اینقدر دیگه زیادی منطقی فکر میکنم که میگم آقا ما بریم از همین الان دفترچه رو پست کنیم بهتره!!!
حالت دوم نمیگم خیال پردازی، خوشبین بودن زیادی و یا حالت عارفانه! ولی میگم خدایا (حالا به هر قدرتی و وجودی که اعتقاد داری!) من هرچی به گذشته نگاه میکنم میبینم که هر اتفاقی که برام افتاده یه حکمتی درش بوده. میگم تو که همیشه هوای منو داشتی و تو کوچکترین اتفاقات حواست به من بوده (حالا دوستان بحث رو فلسفی نکنن بگن که آقا تقدیر و حکمت و اینجور مسائل کشکه! میگم هر چی که میخوای اسمشو بزاری بزار، هر جوری که راحتی، من برای به چالش کشیدن اعتقادات شخصی کسی اظهار نظر نمیکنم!) شاید برای شما هم همینطور بوده، با این حساب میگم که میدونم هر چی که اتفاق بیوفته یه بخشی از زندگی و یه قسمت از اون راهی هست که باید برم. اینجوری یه خورده ازین استرس کذایی رها میشم!

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - alamdar_761 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ق.ظ

دیگه هر چی بود داره نتایج ها میاد اون چیزی که بنظرم مهمه اینه که دیگه باید بهم کمک کنیم توی انتخاب دانشگاه ها در گرایش های مختلف ...
(این جمله را جدی بگیرید!!!)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - ati314 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ق.ظ

این روزا ۳تا سوال ذهنمو مشغول کرده,که اگه بقوله دوستان امسال نتیجه زحمت ها رو ندیدم...
۱-این نتیجه کجا میره؟
۲-جواب خودمو چی بدم؟
۳-بقیه که این تلاش رو ندیدن یا دیدن و در بارم, قضاوت میکنن و نظر میدن,چجوری توضیح بدم؟

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - cpt.mazi - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ق.ظ)ati314 نوشته شده توسط:  این روزا ۳تا سوال ذهنمو مشغول کرده,که اگه بقوله دوستان امسال نتیجه زحمت ها رو ندیدم...
۱-این نتیجه کجا میره؟
۲-جواب خودمو چی بدم؟
۳-بقیه که این تلاش رو ندیدن یا دیدن و در بارم, قضاوت میکنن و نظر میدن,چجوری توضیح بدم؟

دقیقا منم همینجوری ام

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - mojimbn - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ

بابا بی خیال هرچی شد شد Big Grin
اگه میخواین دعا کنید یه دعا کنید که واقعا ارزش دعا کردنو داشته باشه
شاید خالی از لطف نباشه این ترانه معین که میگه :
خودش میدونه داره هر کسی ارزویی "این باشه ارزومون نریزه ابرویی"
با هم بیایم دعا کنیم خدا رو باز صدا کنیم خدامونو صدا کنیم .....
باز هم میگم بابا بی خیال هرچی شد شد . به فکر نون باشید که خربزه ابه
فکر نکنم چیز خاصی تو ارشد باشه که تو مهندسی نبوده ، پس تا همین اندازه دانش هم میتونید دست به کارهایی بزنید که مخ اطرافیانتون سوت بکشه
یه خواهش از اونایی که قبول نمیشن ( مثل خودم) برید دنبال یه پروژه هایی که مغزتون رو به چالش بکشونه به خدا موقعی که اون پروژه رو انجام دادین شیرینیش مثل اینه که تو ازون ارشد و دکتری قبول شدین
مگین نه امتحان کنید:DDD

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - neda_Network - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ق.ظ

نا امیدی چقد بده انرجی منفی ندید پلیز ساعت ۲۰ یکشنبه دیگه میشه نزدیک دوشنبه کلا خجالتم بکشن بد نیست واقعا اول ۱۵ بعد شد۲۰ بعد ۲۲ حالام شد شب دیگه آخر دنیا نزدیکه چون قیامتم مث نتایج ما تاریخ دقیقش معلوم نشده کسی آمادگی نداشته باشه

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - hesamvazirii - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ

دیشب که نمیدانستم برای کدام درد خود گریه کنم ، خنده ام گرفت...

رسما اینقد آدم دستش از این سنجش و کاراش خورد میشه که فقط میتونه بخنده..
اون از جلسه ی کنکورشون.نشستی سر جلسه.سوالاتو نیگاه میکنی میبینی اِ ، تعداد سوالات زیاد شده ولی زمان تغییری نکرده.(آخه با کدوم منطق آقای سنجش؟؟؟؟؟؟؟)
بعد استرس میگیری که کدوم درسا تعدادش زیاد شده...
از یه طرف دیگه ، این مراقب روانی مدام داره در مورد کاهش ارزش پول امریکا توی خاور میانه با اون دوست روانی ترش حرف میزنه.یکی نیست بش بگه تو تا حالا پاتو اون ورِ تهرون گذاشتی که در مورد ارزش پول آمریکا توی خاور میانه اظهار نظر میکنی؟؟
از این ور سوالای داغون.
این از سولای تخیلی ی گسسته که نمیدونم طراح نامحترم از کجای هستی این سوالاتو گیر آورده؟
این از سولای مزخرف و دو گزینه ایِ طراحی و ساختمان
این از سوالای خارج از محدوده و مبهم شبکه
این از سوالای غلط هوش و سیستم
این همه میشینی هوش میخونی بعد طراح میاد از یه بخش مسخره ۲ تا تست طرح میکنه.
این همه میشینی فصل بن بست سیستم رو میخونی ، بعد سر جلسه میبینی سوال اشتباس.............
از این ور پاسخنامه ی مسخره.
از این ور زمان اعلام نتایج که متناسب با زادروز یکی از بستگان اقای سنجشه.
هر سری که این تولد میوفته عقب متناسب با اون زمان اعلام نتایج هم میوفته عقب...
رسما دهن ما رو سرویس کردن
اینجاست که آدم از این همه درد خنده‌اش میگیره........

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - svk7 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ

هیجان - استرس در مک کلاسیکو ایران -------> (( ما - کارنامه ها )) <<یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۲۰ >>

به امید پیروزی ما

خوش باشید

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - rata - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ

واقعا چه لحضات سختیه مثل عالم برزخ میمونه,گاهی اوقات به این فک میکنم که واسه چی به دنیا اومدم؟ اینکه همش نگران باشمو استرس داشته باشم؟!!! و هرچیم بزرگتر میشم این علامت سوأل بزرگتر و بزرگتر میشه به جای اینکه محو بشه... ولی در نهایت میگم:"خدایا شکرت,هرچی خودت صلاح میدونی منو به همون سمت راهنمایی کن"
همیشه این سد (کنکور) مانع رسیدن به استعدادهای بعضیا شده,ایشاا... دیگه هیچ سدی (جزء این که بشه با تلاش شکوندش) تو زندگیا نباشه.. به امید روزهای پر از شادی و موفقیت برای همه

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - deh-ab - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ

منم رسما رفتم تو فاز استرس دیشب را کلا تو فکر نتایج بودم با این که از ازمون اصلا راضی نبودم ولی ته دلم خیلی خیلی امید قبولی دارم ولی خودم که حساب و کتاب میکنم می بینم با این ازمونی که من دادم نه نمیشه حالا نمیدونم مشکل از کجاست .به قول اکثر دوستان جواب پدر ،مادر و به خصوص دوستانم را چی بگم؟؟یادمه اونوقت که میخوندم برای کنکور بعضی دوستانم کلی منو مسخره میکردن میگفتن بی خیال قبول نمیشی منم از حرص و لج اونا می خوندم تا بهشون اثبات کنم که میتونم و حتما قبول میشم ولی الان نمیدونم چی بگم.(فقط امیدم به خداست که اون همه تلاش منو (حدودا ۷ ماه) را به ثمر بشونه ).

خوندن اینم خالی از لطف نیست هر چند اکثرا خوندینش:

گنجشکی محزون با خدای خود شکوه کرد که :
پروردگارا صبحگاهان طوفانی فرستادی که آشیانم را به زیر افکند. من با تو چه کرده بودم و کدام گوشه سلطنتت را تنگ کرده بودم که مستوجب چنین عقوبتی شدم ؟
خدای فرمود:
ماری بزرگ در کمین تو و جوجه هایت بود در حالیکه تو در خواب خوش بودی . بادی در راه بود فرستادمش تا لانه ات را به آرامی واژگون کند تا از نیستی برهی !
«چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید حال آنکه خیر شما در آن است» بقرة آیه ۲۱۶

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - swensen - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ

همه پست ها رو خوندم و مشکل همه تقریبا یکی هست .

یه چیزی رو همه فراموش کرده بودند . که یه امام حی و حاظر و زنده داریم که حواسش به همه ما هست . دوستان مشکلاتتون رو باهاش در میون بزارید . انشاءالله نتیجه میگیرید .

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - MSZ - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ

مثل اینکه صنعتی اصفهان امسال برای اولین بار تو ارشد، آی تی هم میگیره.
به این تاپیک یه سری بزنین و اگر اطلاعات بیشتری دارین Share کنین لطفا.
مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - rahhil - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

[تصویر:  176301_1_1379083813.gif]
خیلی دوست دارم آخر این فیلم که قراره بعد از این شمارش معکوس پخش بشه بالیوودی باشه، هندیه هندی. همه بعداز سختی های بسیار خوشبخت بشن به هر چی میخوان برسن. دوست ندارم یه دفه هالیوودی بشه، آخر فیلم قهرمان فیلم ناکار بشه، بعضی وقتا هم همون اول فیلم.
امیدوارم همه همون رتبه ای که برای دانشگاه مورد نظرشون لازم هستش رو بیارن.