تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - azad_ahmadi - 15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خدا شاهده من تنها انگیزه ای ...

انشالله که بتونید دل اعضای خونواده تون رو شاد کنید.
قطعا هیچ کاری نشد نداره و قطعا هم هیچ کاری بدون تلاش و کوشش انجام پذیر نیست.
اگر ارشد گرفتن و ادامه تحصیل حق شما باشه، بهش خواهید رسید.
امید همه ما در درجه اول به خدا و بعد به تلاش خودمونه.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - sadeghpc - 15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

من که خودم را آماده کرده یا ارشد یا آش خور(سربازی)SleepySleepy

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - atenaa - 15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

انگیزتون قابل تحسینه.واقعا از خوندن متنتون خوشحال شدم ک اینقدر مادرتون رو دوست داریدHeart
ایشالله با موفقیتتون خانوادتون رو شاد کنید

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - zarei1991 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

دوستان برای کسانی که زحمت کشیدن آرزوی سرافرازی دارم.به هر حال خدایی هم اون بالا هستو میدونه کی زحمت کشیده و نتیجشو بهش میده.خدایی من خودم خیلی خوندم درسای ترممو و درسای ارشدو یه ماه فقط تابستون خوندم که اونم فایده نداشت.من زحمتمو واسه درسای ترم کشیدمو نتیجشم دیدم.شما هم واسه کنکور خوندید بدونید هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه.موفق باشید.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - boy.unique1366 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ق.ظ

ولی دیروز عجب بازی جالبی دیدیم.سپاهان بدون جام از لیگ خداحافظی نمیکنه.
اشتباه اومدم.ببخشید.Big Grin
خوب حالا که تا اینجا اومدیم یه بحثی هم در مورد کنکور میکنیم.اولا همتون میدونین که کنکور سراسر بی عدالتیه.هزاران عوامل در کسب موفقیت در کنکور دخیل هستن که این نشان دهنده اینه که کنکور معیار خوبی برای سنجش دانش نیست.
بهترین کاری که میشه توی این چند روزه باقی مونده انجام داد اینه که سطح توقع خودتون رو پایین بیارین.بجای اینکه خوش بین باشین و منتظر رتبه خوبی باشین چه بهتر که نیمه خالی لیوان رو ببینین و اگه خدایی نکرده رتبه دلخواهتون رو کسب نکردین دلخور نشین.بنده از بس توی درسام بر خلاف انتظارم نتیجه گرفتم دیگه حوصله شکست بعدی رو ندارم.اینقدر انتظارم رو پایین اوردم که در عین حال که از اول شهریور شروع کرده بودم و روزی کمتر از ۷ ساعت درس نمیخوندم و خیلی زحمت کشیدم و ازمونم خوب دادم اما حتی اگه مجاز هم نشم واسم مهم نیست.مهم اون تلاشی بود که انجام دادم.پس سعی نکنین خودتون رو اذیت کنین.یاد بگیرین که در تمام مراحل زندگیتون قناعت رو در نظر بگیرین.توقع بالا همیشه مفید نیست.خودتون هم میدونین که الان مدرک فوق ارزش چندانی نداره.تا همینجاش هم رسیدیم باید خدا رو شکر کرد.حالا دیگه موقع تجربه و کاره.۲۵ سال درس خوندیم از این به بعد باید وارد بازار کار شیم
با ارزوی موفقیت برای همه شما مسافرانی که از جاده کنکور گذشتین

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - mehrdad372 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ

پرسپولیس Sad
دیشب بسیار تلخی بود که پرسپولیس ...

بچه ها من الان فقط توکل کردم به خدا و همه چیزو سپردم دست خدا

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - gh elham - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

لطفا اینقدر کلیشه ای صحبت نکنید دوستان زیادی هستند که واقعا تلاش کردن ولی اصلا راضی نیستند Confused

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - ana_12345 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ

دوستان اینجا یه سر بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - samaneh_aftab - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  دوم اینکه ، خدا شاهده من تنها انگیزه ای که برای درس خوندن دارم فقط و فقط "مادرم" هست

منم دقیقا مثل شما هستم
و ۱ طرفشم خودمم

الان من ۱ جای خوب خدا را شکر میرم سر کار و درآمدم بد نیست. پروژه برنامه نویسی و طراحی وب سایت هم خارج از شرکت انجام میدم. حتی تو دانشگاه آزاد هم به کاردانیها درس دادم
ولی وقتی میبینم بیشتر همکلاسیهام یا دوستام که درسشون خیلی بدتر از من بوده ، همشون فوق لیسانس دارن، از خودم خجالت میکشم. که چرا درسو ول کردم چسبیدم به کار و زندگی

میدونم که مامانم هم خیلی دلش میخواد من فوق داشته باشم. دقیقا از روی حرفاش مثل مامان شما، معلومه.
همسرم هم همینطور. وقتی پا به پای من وقتی برای ارشد میخوندم، باهام همراهی کرد، خیلی وقتا شامو اون پخت که من به درسم برسم،خونه را تمیز میکرد، رفت و آمد ها را کم کرد که من راحت باشم و ....
وقتی این از خودگذشتگی ها و آرزوها را میدیدم ، انگیزم ۱۰۰برابر میشد که بیشتر درس بخونم

فقط حیف که کنکورمو خراب کردم Sad

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - farhadhma - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  لطفا اینقدر کلیشه ای صحبت نکنید دوستان زیادی هستند که واقعا تلاش کردن ولی اصلا راضی نیستند Confused

Huh اینجوری که شما می گید واسه من که امسال می خوام بخونم که انگیزه ای نمیمونه اخه!!!

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - unique.boy - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ

توکل بر خدااااااا.....امیدوارم همه دوستان بعد اومدن نتایج کنکور به اندازه تلاشی که داشتن راضی باشن و برا هممون دعا میکنم.
هیچ موقع امیدتونو از دست ندید Smile

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - SaMiRa.e - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  اینجوری که شما می گید واسه من که امسال می خوام بخونم که انگیزه ای نمیمونه اخه!!!

شما نیایید تو این تاپیک Big Grin
هنوز که نتایج نیومده ، باید صبرو توکل کرد .

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - somaye_tex - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ

منم خیلی منتظر جوابا هستم. بیشتر می خوام بدونم اگه رتبم به جاهایی که می خوام نمیرسه شروع کنم واسه سال دیگه خوندن. پارسال خیلی بد خوندم. اصلاً شبیه کنکوریها نبودم. بیشتر انگار اداشون رو در میوردم!
اگه نشد سال دیگه هم مثل یه دختر خوب میشینم می خونم. امسال چون همه تلاشمو نکردم وجدانم ناراحته. ولی سال دیگه همه تلاشمو می کنم دیگه هر چی شد. آدم وقتی همه تلاششو کرده باشه دیگه خیالش راحته. می دونه بهترین نتیجه ای که می تونسته رو گرفته. اگرم نشد که دیگه می رم بقیه زندگیمو می کنم! Smile

ولی با همه این حرفها استرس گرفته منو! D:
امیدوارم نتایج خوب و منصفانه باشه.

RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - Marcel - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ

دیشب خواب دیدم ۳ شبکه و امنیت شدم، لعنتی خیلی واقعی بود، چه حالی میکردم واسه خودم تو خواب...بعد یهو چشامو باز کردم دیدم زارت...پسر عمم بالا سرم ایستاده، بش میگم اهه، تو از کجا اومدی!؟ میخنده!!

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲ - TnT - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ

کو تا نتایج!!! ایامو بکامتون تلخ نکنید هنوز ۶ روز مونده