تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - هیچ کاک - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان
با رتبه ۴۳۳۹ آی تی گرایش تجارت الکترونیک و آی تی کجا میشه قبول شد ؟ لطفا راهنمایی کنید
یه سوال دیگه آیا انتخاب رشته سراسری هم مثل آزاده یعنی اول انتخاب اول همه داوطلبا رو بررسی می کنن بعد همینطور تا آخر یعنی ترتیب انتخابها تاثیر داره روی قبولی Blush

انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - atti joon - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ

راستش پارسال من همین حدود شد رتبم و قبول نشدم...این تجربه ی منه.

انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - piadeh - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام رتبه من ۳۵۳۷در گرایش ۱و۴خواهشا راهنمایی کنید کدوم شهر و چه رشته ای قبول میشم

RE: انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - m@h@n - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  راستش پارسال من همین حدود شد رتبم و قبول نشدم...این تجربه ی منه.

سلام دوست عزیز شما دقیقا رتبتون پارسال چند شد؟؟؟؟
غیرانتفاعی و مجازیم قبول نشدی؟؟؟
من تو امنیت رتبم ۱۹۰۰ شده و تو تجارت ۴۶۰۰
یعنی اصلا حتی امیدی به مجازیم نیست؟؟؟؟

انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - هیچ کاک - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ

حالا یه نفر سوال دومم رو جواب بده انتخاب رشته دولتی اولویتش بر اساس علاقه س یا مثل آزاد باید با توجه به تراز انتخاب رشته کرد؟

RE: انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - sohei.la - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ

مجازی همه قبولن Cool

RE: انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - white bird - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)هیچ کاک نوشته شده توسط:  حالا یه نفر سوال دومم رو جواب بده انتخاب رشته دولتی اولویتش بر اساس علاقه س یا مثل آزاد باید با توجه به تراز انتخاب رشته کرد؟

بر اساس تراز میشه بگید یعنی چطوری؟

انتخاب رشته ۴۳۳۹ آی تی و تجارت الکترونیک - software66 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

این سوال من هم بود که به این نتیجه رسیدم: انتخاب رشته دولتی مشابه آزاد نیست و دانشگاه هایی که انتخاب میکنید فقط اولویت علاقه شما را نشان میدن. وقتی سیستم به کارنامه شما میرسه از بالا شروع به پردازش میکنه و اولین دانشگاهی که با توجه به تراز شما قبول میشید را برای شما ثبت میکنه.