تالار گفتمان مانشت
۱۵۸ شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
۱۵۸ شبکه - soasani - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ

سلام ببخشید کسی میدونه امیدی هست یا نه به روزانه شبکه یا امنیتHuh؟؟؟؟؟؟؟؟یا بشینم برا سال دیگه....راهنمایی کنید هر کس میدونه......ممنووووونHuh

۱۵۸ شبکه - soasani - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ

کسی نمیتونه کمک کنه...راهنمایی؟؟؟!!

۱۵۸ شبکه - soasani - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

یکی تورو خدااااااااااااااااااجواب منو بده؟خیلی خیلی ممنون میشم

۱۵۸ شبکه - se.va - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

این pdf رو براتون آپلود کردم یادم نیست از کجا گرفتم فکر کنم یکی از بچه های همین جا گذاشته بود توش کلی اطلاعات هست میتونید رتبه های نزدیک به خودتون رو ببینید که کجا قبول شدن ولی نظر من اینه که مشاوره ای که یک مشاور تخصصی میتونه بهتونه بده هیچ کس نمیتونه بده ما هم مثل شما هستیم اطلاعاتمون در حد مطالب تو اینترنت هست خیلی از آموزشگاه ها این اطلاعات رو پخش نمی کنند که مشتری هاشون رو بپرونند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: 158 شبکه - soasani - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  این pdf رو براتون آپلود کردم یادم نیست از کجا گرفتم فکر کنم یکی از بچه های همین جا گذاشته بود توش کلی اطلاعات هست میتونید رتبه های نزدیک به خودتون رو ببینید که کجا قبول شدن ولی نظر من اینه که مشاوره ای که یک مشاور تخصصی میتونه بهتونه بده هیچ کس نمیتونه بده ما هم مثل شما هستیم اطلاعاتمون در حد مطالب تو اینترنت هست خیلی از آموزشگاه ها این اطلاعات رو پخش نمی کنند که مشتری هاشون رو بپرونند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی لطف کردین....ایشاا...همه قبول بشن

۱۵۸ شبکه - fatima2007 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ

حتما روزانه شهرستان قبول میشید انشاءالله
فکر کنم به جز اصفهان بقیه شهرستانا روزانه قبولید

RE: 158 شبکه - soasani - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)fatima2007 نوشته شده توسط:  حتما روزانه شهرستان قبول میشید انشاءالله
فکر کنم به جز اصفهان بقیه شهرستانا روزانه قبولید
واقعاااااا پس میشه بگین ترتیب اینت رو چه جوری بزنم که احتمال قبولیم بیشتربشه....همینجا بچه ها زده بودن که با۱۷۰ مالک اشتر قبول شدن روزانه....میشه بگین ترتیب اینا چه جوری بدارم

امنیت اصفهان
شبکه اصفهان
شبکه صنعتی شیراز
شبکه یزد
شبکه مالک اشتر

۱۵۸ شبکه - mammad_asir - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ

مالک که شبکه نداره امنیت داره.
در ضمن مالک یا امام حسین روزانه ان شالله ۱۰۰% قبولی احتمال روزانه اصفهان ضعیفه ولی به نظر من شبکه همدان سطحش بالاتر از شیراز و یزده

RE: 158 شبکه - soasani - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  مالک که شبکه نداره امنیت داره.
در ضمن مالک یا امام حسین روزانه ان شالله ۱۰۰% قبولی احتمال روزانه اصفهان ضعیفه ولی به نظر من شبکه همدان سطحش بالاتر از شیراز و یزده
منظورم همون امنیتش یود اشتباهی.....
جدی میگین....با این حساب به نظرتون اول
اصفهان (شبکه و امنیت)
مالک
شیراز
یزد

درسته؟

RE: 158 شبکه - saho - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  مالک که شبکه نداره امنیت داره.
بنظرمنم بجز اصفهان بقیه شهرها قبولین
دانشگاه امام حسین روزانشو بالاتر از شبانه شهرهای دیگه بزنم؟
شرایطش نوشته باید عضو سپاه بشیمExclamation

RE: 158 شبکه - mammad_asir - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)soasani نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  مالک که شبکه نداره امنیت داره.
اصفهان (شبکه و امنیت)
مالک
شیراز
یزد

درسته؟

به نظر من بعد اصفهان از نظر سطح علمی بو علی همدان خیلی بهتر از شیرازه مطمئن باشید قابل مقایسه نیستند
اشتباه نکنید اون خود دانشگاه شیرازه که سطحش بالا ولی این صنعتی شیرازه

RE: 158 شبکه - soasani - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)soasani نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  مالک که شبکه نداره امنیت داره.
اصفهان (شبکه و امنیت)
مالک
شیراز
یزد

درسته؟

به نظر من بعد اصفهان از نظر سطح علمی بو علی همدان خیلی بهتر از شیرازه مطمئن باشید قابل مقایسه نیستند
جدی بو علی بهتره؟یعنی بعد اصفهان بوعلی بزنم؟اخه یه جادیگه گفته بودن اگه بارتبه بهتر کسی بد بزنه نمیاره هیچی....خوب من اگه شانس اصفهان ندارم باید بزنم اول یا مالک که میگن میارم باید اول بزنم؟

۱۵۸ شبکه - ۸Operation - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ

دوست عزیز ضمن تبریک میشه کارنامتو بزاری ....
مرسی

RE: 158 شبکه - soasani - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوست عزیز ضمن تبریک میشه کارنامتو بزاری ....
مرسی

ممنون وهمچنین.....

[attachment=11152]

RE: 158 شبکه - mammad_asir - 26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)soasani نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)soasani نوشته شده توسط:  
اصفهان (شبکه و امنیت)
مالک
شیراز
یزد

درسته؟

جدی بو علی بهتره؟یعنی بعد اصفهان بوعلی بزنم؟اخه یه جادیگه گفته بودن اگه بارتبه بهتر کسی بد بزنه نمیاره هیچی....خوب من اگه شانس اصفهان ندارم باید بزنم اول یا مالک که میگن میارم باید اول بزنم؟

شما میتونید انخاب اولتون رو امیر کبیر هم بزنید و فرقی بین شما که مالک رو اول زدین با کسی که اخر زده نیست
پس از بهترین جا به نظر خودتون شروع کنید وبیاین پایین