تالار گفتمان مانشت
نظرتون راجع به آینده شغلی معماری کامپیوتر چیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون راجع به آینده شغلی معماری کامپیوتر چیه؟ - Hermione - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ق.ظ

میخواستم بدونم معماری کامپیوتر تو کشور ما تو چه جایگاهی هست؟
تا حدی نرم افزار باید بازار کاری خوبی داشته باشه تا جاییکه من میدونم ولی از معماریا هیچی نشنیدم
کسی میدونه؟

نظرتون راجع به آینده شغلی معماری کامپیوتر چیه؟ - shervinrs - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ

کار هست. از طراجی برد و PCB و FPGA و کد نویسی HDL تا کار با بردهای ARM و میکرو و برنامه نویسی سطح پایین (منظور نزدیک به OS و پایین تر از اون).
اما صد در صد کارش کمتر از نرم افزار.

RE: نظرتون راجع به آینده شغلی معماری کامپیوتر چیه؟ - a1i - 22 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کار هست. از طراجی برد و PCB و FPGA و کد نویسی HDL تا کار با بردهای ARM و میکرو و برنامه نویسی سطح پایین (منظور نزدیک به OS و پایین تر از اون).

اینا که گفته بیشتره داستان، از جمله بحث کد نویسی سطحی بالایی که می تونه با سخت افزار در ارتباط باشه، DSP و ... و ..

شما اگه می خوای بیای معماری برو همون تو گرایش شبکه ، بعدشم درسی که می خونی با کار ارتباطی نداره (این مسئله رو حلش کن باسه خودت حتی شبکش)، فقط بحث Research هست و اینکه یه دید باز تری بهت میده.

نظرتون راجع به آینده شغلی معماری کامپیوتر چیه؟ - shahbazi - 22 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

منم به شبکه خیلی علاقه دارم
شما چرا گفتید شبکه؟دلیلتون چیه؟

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)a1i نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کار هست. از طراجی برد و PCB و FPGA و کد نویسی HDL تا کار با بردهای ARM و میکرو و برنامه نویسی سطح پایین (منظور نزدیک به OS و پایین تر از اون).

اینا که گفته بیشتره داستان، از جمله بحث کد نویسی سطحی بالایی که می تونه با سخت افزار در ارتباط باشه، DSP و ... و ..

شما اگه می خوای بیای معماری برو همون تو گرایش شبکه ، بعدشم درسی که می خونی با کار ارتباطی نداره (این مسئله رو حلش کن باسه خودت حتی شبکش)، فقط بحث Research هست و اینکه یه دید باز تری بهت میده.

شما گرایشتون شبکه است؟در چه حدی تو این رشته کار
میشه؟
مبحث هادر حد عمل هم پیش میره؟
اگه ممکنه توضیح مختصری از گرایش شبکه بدید ؟
ممنون میشم

البته من رشتم کلا سخت افزار بوده