تالار گفتمان مانشت
۱۵۰۰ گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۵۰۰ گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - milad89 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ

با سلام خدمت شما دوستان مانشتیHeart
امیدوارم که همه سلامت باشید.

میخواستم بدونم با این رتبه و سهمیه شاگرد اولی چه دانشگاه هایی امکان قبولیم هست؟

لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید.HuhHuh

RE: 1500 گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - milad89 - 04 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

یعنی هیچکی اینجا نیست که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟Sad

RE: 1500 گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - sadeghpc - 05 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ

سلام
پارسال یکی از دوستان با حول و حوش همین رتبه با سهمیه شاگرد اولی غیر انتفاعی اصفهان آورده بود در نرم افزار .
اگر مشکل سربازی نداری بذار سال بعد.

RE: 1500 گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - milad89 - 05 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)sadeghpc نوشته شده توسط:  سلام
پارسال یکی از دوستان با حول و حوش همین رتبه با سهمیه شاگرد اولی غیر انتفاعی اصفهان آورده بود در نرم افزار .
اگر مشکل سربازی نداری بذار سال بعد.
این رتبه من واسه مهندسی فناوری اطلاعات هست نه نرم افزار

۱۵۰۰ گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - lalecarbon - 05 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)milad89 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما دوستان مانشتیHeart

سلام
دلتو زیاد خوش نکن.
من در کاردانی دولتی رتبه ی اول داشتم و چون تو شهرمون دولتی کارشناسی نبود؛ رفتم غیر انتفاعی اونجا هم اول شدم.
حالی وزیر یا معاون وزیر علوم مصوبه کرده که غیر انتفاعی ها فقط می تونن برن غیر انتفاعی, پیام نور و... غیر از دولتی.
اگر مشکل سربازی نداری, برو کشورهای دیگه که رنک کمتر از ۳۰۰ دنیا دارن. حتی اگر سربازی مشکل داری و پول داری , بازم برو. باید ۱۵ تومن وثیقه بزاری.
اونا دارن راحت می گیرن به صورت رایگان حتی فاند هم می دن.
اینجا جون می کنی تا شریف بیاری, اونجا با بهترین امکانات دارن سرویس می دن.
با این وضعیت فقط باید رفت. من هم واقعا متاسفم.

RE: 1500 گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - saturn2201 - 05 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)lalecarbon نوشته شده توسط:  سلام
دلتو زیاد خوش نکن.
من در کاردانی دولتی رتبه ی اول داشتم و چون تو شهرمون دولتی کارشناسی نبود؛ رفتم غیر انتفاعی اونجا هم اول شدم.
حالی وزیر یا معاون وزیر علوم مصوبه کرده که غیر انتفاعی ها فقط می تونن برن غیر انتفاعی, پیام نور و... غیر از دولتی.
اگر مشکل سربازی نداری, برو کشورهای دیگه که رنک کمتر از ۳۰۰ دنیا دارن. حتی اگر سربازی مشکل داری و پول داری , بازم برو. باید ۱۵ تومن وثیقه بزاری.

میشه بگی کجا به همه ی دانشجوها فاند میدن؟ما هم بریمSmile

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)milad89 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما دوستان مانشتیHeart

شاید غیر انتفاعی بیاری..صنعتی فولاد اصفهان گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی!

RE: 1500 گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - milad89 - 06 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)lalecarbon نوشته شده توسط:  سلام
دلتو زیاد خوش نکن.
lمشکل سربازی ندارم--- میشه بگی چه دانشگاه هائی فاند میده؟؟Exclamation

۱۵۰۰ گرایش ۱و۴ - ۱۱۰۰ گرایش ۲و۳ + سهمیه شاگرد اولی - ۸Operation - 06 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

برای استفاده از سهمیه رتبه اولی به کمک کنکور(تاکبد می کنم با کنکور) دانشگاه محل تحصیل اهمیتی نداره غیرانتفاعی باشی،پیام نور یا دولتی!!!
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)lalecarbon نوشته شده توسط:  حالی وزیر یا معاون وزیر علوم مصوبه کرده که غیر انتفاعی ها فقط می تونن برن غیر انتفاعی, پیام نور و... غیر از دولتی.
این موضوع مربوط به بدون کنکور هستش!