تالار گفتمان مانشت
بحث در مورد خوابگاه ٬ پانسیون ٬ اقامتگاه و خانه دانشجویی در تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بحث در مورد خوابگاه ٬ پانسیون ٬ اقامتگاه و خانه دانشجویی در تهران - amironline - 15 شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲ ق.ظ

دوستانی که در دانشگاههای تهران قبول شده اند، خوابگاه رو چیکار کردند؟
به روزانه‌ها که معمولا خوابگاه میدن ولی به شبانه‌ها نه!

خوابگاه در تهران - yasemi - 15 شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ

من قبلا که تهران بودم خوابگاه خصوصی میرفتم ترمی ۴۰۰ تومن البته دوسال پیش الان باید بیشتر شده باشه روبروی دانشگاه تهران بود البته هرکسم که میخواست کل ترم نباشه فقط یک یا دو شب شبی ۲۵۰۰تومن ازش میگرفتن

خوابگاه در تهران - admin - 16 شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ

پانسیون های خصوصی ماهی نزدیک ۸۰ تومن می گرفتن پارسال. می تونید گیر بیارید مشکل خاصی نداره.

RE: خوابگاه در تهران - amironline - 16 شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۰۷ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من قبلا که تهران بودم خوابگاه خصوصی میرفتم ترمی ۴۰۰ تومن البته دوسال پیش الان باید بیشتر شده باشه روبروی دانشگاه تهران بود البته هرکسم که میخواست کل ترم نباشه فقط یک یا دو شب شبی ۲۵۰۰تومن ازش میگرفتن

میشه مشخصاتش رو هم بگین

(۱۶ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  پانسیون های خصوصی ماهی نزدیک ۸۰ تومن می گرفتن پارسال. می تونید گیر بیارید مشکل خاصی نداره.

هزینه بستگی به تعداد نفرات اتاق داره، هرچه تعداد نفرات بیشتر هزینه کمتر!

وضع پانسیون های خصوصی چطوره؟
میشه دوستان اگه تجربه ای دارن بگن

خوابگاه در تهران - yasemi - 16 شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ

خیابان دانشگاه اولای خیابان سمت راست فکر کنم اسمش مهر بود . خیلی جالب نبود اما خوب خوبیش اینه که چسبیده به دانشگاه تهران و روی خیابان اصلی قرار داره

خوابگاه در تهران - ملیکا - ۱۶ شهریور ۱۳۸۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ

از دخترا اگه کسی بخواد بره پانسیون من شماره تلفن چند تا پانسیون رو دارم ... کسی خواست بگه بزارم .

خوابگاه در تهران - admin - 17 شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۴۶ ق.ظ

پانسیون زیاده، دوستان بهتره اینجا یه بحث کلی راه بندازیم در مورد پانسیون‌ها و وضعشون. من یه شب مهمون یکی از این پانسیون‌ها بودم. خداییش از لحاظ امکانات خیلی مشکل دارن( البته هر چقدر پول بدین آش می خورین). عنوان این تاپیک رو عوض کنیم فکر کنم بهتر باشه.

من یکی رو می شناسم رو به روی سینما سپیده‌، کنار دانشگاه تهران.

خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - amironline - 20 شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۳۳ ق.ظ

ممنون دکتر
بقیه دوستان تجربه ای ندارن؟

RE: خوابگاه در تهران - meshkat_114 - 27 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ

سلام. در تهران جایی مثل پانسیون برای متاهلین هم هست؟باهمین قیمت های ارزون.

خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - arta66 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ

من دنبال خوابگاه دخترانه تو تهرانم و کسی می تونه کمک کنه ؟

خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - admin - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)meshkat_114 نوشته شده توسط:  سلام. در تهران جایی مثل پانسیون برای متاهلین هم هست؟باهمین قیمت های ارزون.
اگه بود که مردم عادی می‌رفتن توش. انگار قراره طرح مسکن مهر واقعا اجرایی بشه. به امور رفاه دانشگاه مقصد مراجعه کنید. اینجا هم اگه به نتیجه خوبی رسیدین اطلاع بدین.

خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - arshad91 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ

امیرکبیر شبانه خوابگاه نمیده؟

خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - ۲۰۶۳ - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ

این کدوم مدیر محترمه که ارسال حذفی منو دوباره ارسال کرد با همون رتبه منفی؟ها؟
اما چرا منفی؟من فقط پرسیده بودم بهشتی به مجازی‌ها خوابگاه میده یا نه؟بعد که منفی خورد فکر کردم بد جایی پست زدم که اکثرا اینجا همه سوالشون خوابگاهه!!!!!
واقعا انگار حالش خوب نیس!!!!!متاسفم واسش.راحت باش خواستی دوباره ارسال کن باز خواستی دوباره حذف کن....

RE: خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - elhamath - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ

بچه های پیام نور میتونن با شبانه‌ها پانسیون بگیرن؟

RE: خوابگاه در تهران - پانسیون دانشجویی - مناسب دوستان شبانه! - ستاره درخشان - ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

این ترم من گرفتم ۵۰۰ تومن برای یه ترم
میدون ولی عصره
Confused