تالار گفتمان مانشت
شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - delta - 10 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۱ ب.ظ

علوم کامپیوتر در دانشگاه های زیر دانشجو میپذیرد:
تهران:
دانشگاه تهران-شریف-شهید بهشتی-تربیت مدرس-امیرکبیر-علوم اقتصادی-تربیت معلم
یزد-زنجان-تبریز-دامغان-کرمان-زاهدان
چه خوب بود اصفهانم پذیرش داشت.من که اگه تهرانا رد کنم بقیه شهرها ازم خیلی دور میشن تازه تهرانم ۵ ساعت زمان داره(کسی نمیدونه امسال اصفهان پذیرش داره یا نه؟)
بعد کسی در مورد این دانشگاه علوم اقتصادی و تربیت معلم چیزی میدونه؟اول فکر میکردم زیاد جالب نباشن ولی یه search که کردم دیدم بد نیست وتحت عنوان مهندسی تصمیم و دانش -دانشجو می پذیره.کسی میدونه یعنی چی؟
هر کی در مورد شهرهای دیگه اطلاع داره بگه

شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - grayman - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۷ ب.ظ

رشته ای است با ضرایب علوم کامپیوتر که جالبش اینه که هیچ ربطی هم نداره به این درسایی که خوندین. دوستم اونجا قبول شده و میگه هرچی که از نظریه و طراحی الگوریتم و ... خوندین اینجا حتی یک مبحث توش نیست. رشته پرتیه و اونطور که من خوندم و از دوستم شنیدم تو ایران هنوز جا نیافتاده و اگر بگی مهندسی تصمیم همه میگن این اسم رشته دانشگاهیه. دوستم که داره می خونه میناله چون هیچ جا فعلا براش کار نیست و نمی دونن چی هست.

شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - ic_teta - 07 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ

الله
سلام
یکی از دوستان که رفت دانشگاه تربیت معلم کرج و از این رشته پرس و جو کرد، خیلی راضی بود و ازش تعریف می کرد
اما با توجه به اینکه این رشته، تازه شروع بکار کرده اینه که از ضرایب علوم استفاده می کنه
اما با توجه به مواد درسی خوبی که من ازش دیدم و یکی از اساتید خوب من هم تعریف کرد، پیش بینی می کنم که خیلی زود در کشور جا بیافته و طرفدارای خاص خودشو پیدا کنه
الان هم خوبیش اینه که چون هر کسی جرات رفتن به اونو نداره، اونایی که رتبه حدود ۱۰۰ رو میارن هم میتونن احتمالا قبول شن(چون معمولا رتبه های خوب ارشد دانشگاه های تهران رو میزنند و این رشته در کرج هست نه در تهران)
[quote='delta' pid='18339' dateline='1298990500']
علوم کامپیوتر در دانشگاه های زیر دانشجو میپذیرد:
تهران:
دانشگاه تهران-شریف-شهید بهشتی-تربیت مدرس-امیرکبیر-علوم اقتصادی-تربیت معلم
یزد-زنجان-تبریز-دامغان-کرمان-زاهدان

البته دانشگاه مازندران هم احتمالا از امسال پذیرش میکنه (برای ۲ نفر)
ولی متاسفانه اسمش تو دفترچه نیست
حالا چطور میشه رو نمیدونم

شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - nimaaa - 07 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ

ic_teta تبریک به خاطر رتبه تک رقمی و عالی تون . میشه بگید کدوم رشته این رتبه خوب رو آوردید؟البته با توجه به ارسال هایی که داشتید حدس می زنم علوم کامپیوتر باشی.

شهرهای پذیرش علوم کامپیوتر - mohsen_cs - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ

سلام
کسی می دونه با چه رتبه ای میشه علامه طباطبایی قبول شد ؟ (روزانه و شبانه)