تالار گفتمان مانشت
[ارتقا] قفسه کتاب مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

[ارتقا] قفسه کتاب مانشت - admin - 15 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ

با سلام و آرزوی توفیقات روز افزون

مفتخرم که اطلاع بدم به زودی سیستم قفسه مانشت افتتاح خواهد شد.
این سیستم امکان افزودن منابع جدید، مباحث و دسته‌بندی مناسب کتاب‌ها را فراهم خواهد کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از ایده‌های دوستان استقبال می‌شود.

[ارتقا] قفسه کتاب مانشت - Somayeh_Y - 15 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ

البته شاید این قابلیت ها اندیشیده شده باشه.
۱- امکان اینکه یه خلاصه ای در حد چند پاراگراف از کتاب موجود باشه، که قبل از دانلود کتاب بشه حداقل یه آشنایی اندک با سبک نگارش کتاب پیدا کنیم.

۲- تعداد دفعات دانلود هر کتاب یا منبع مشخص بشه و یا محلی در نظر گرفته بشه برای نظرات کاربران در مورد منابع قفسه کتاب.

۳- اگه کتاب ترجمه فارسی است، لینک کتاب اصلی به زبان انگلیسی هم در صورت امکان گذاشته بشه.

بخش دروس مرتبط رو من متوجه نشدم کارایی اش چیه؟ منظورتون اینه که مثلا هر کتابی منبع چه درسی هست؟ آخه یه برداشتی که من کردم این بود که مثلا برای اینکه بخواهی در زمینه بینایی ماشین مطالعه کنی، باید اطلاعاتی در زمینه رباتیک، پردازش تصویر و .... داشته باشی. اگه بشه که چنین لینکی بین منابع ایجاد بشه عالی میشه.

ممنون بابت زحمات تون.

RE: [ارتقا] قفسه کتاب مانشت - آسمان ابری - ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام و آرزوی توفیقات روز افزون

مفتخرم که اطلاع بدم به زودی سیستم قفسه مانشت افتتاح خواهد شد.
این سیستم امکان افزودن منابع جدید، مباحث و دسته‌بندی مناسب کتاب‌ها را فراهم خواهد کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از ایده‌های دوستان استقبال می‌شود.

آقای دکتر این لینکی رو که شما زحمت کشیدین گذاشتین هیچ کدوم از درس ها را باز نمی کند
اگر این قسمتی رو که گذاشته باشید کار کند از خیلی جهات مناسب است برای منیکه بر فرض مثال میخوام موضوعی را در یه درسی پیدا کنم دیگه مجبور نیستم برم تمام تالار ها و گفتگو ها را یکی یکی بررسی کنم بلکه می شه در اینجا تمام لینک های دانلود را که اعضا در انجمن های مختلف گذاشته ان بهش دسترسی داشت و خیلی زود پیدا شون

[ارتقا] قفسه کتاب مانشت - nasrolah - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

ایول دکتر
کارت درسته