تالار گفتمان مانشت
لینک دانلود مستقیم ویرایش ۶ کتاب بزبان اصلیKurose \Ross - نسخه‌ی قابل چاپ

لینک دانلود مستقیم ویرایش ۶ کتاب بزبان اصلیKurose \Ross - ahmadi.m - 16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دانلود مستقیم ویرایش ۶ کتاب بزبان اصلیKurose \Ross - هاتف - ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ

سلام
دوستان من اینجا جای درخواست نیست، اصلا ممکنه دیده هم نشه!
زیر مجموئه هر درس بخشی به اسم درخواست های اعضا هست که میتونید اونجا مطرح اش کنید، توی موضوعات دانلود درخواست های دیگه یا بحث و بررسی منابع درسی مطرح نمیشه، برای هر کدام محل مشخصی هست.
اینجا اگر لینک دانلود مشکلی داشت، خراب بود یا محتوی نادرست داشت پست بزارید یا به بنده اصلاع بدید بررسی کنم.
ممنون.

RE: لینک دانلود مستقیم ویرایش ۶ کتاب بزبان اصلیKurose \Ross - takexpert - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
زیر مجموئه هر درس بخشی به اسم درخواست های اعضا هست که میتونید اونجا مطرح اش کنید، توی موضوعات دانلود درخواست های دیگه یا بحث و بررسی منابع درسی مطرح نمیشه، برای هر کدام محل مشخصی هست.
اینجا اگر لینک دانلود مشکلی داشت، خراب بود یا محتوی نادرست داشت پست بزارید یا به بنده اصلاع بدید بررسی کنم.
ممنون.

آقا این لینک خرابه...
بی زحمت بررسی کنید...

RE: لینک دانلود مستقیم ویرایش ۶ کتاب بزبان اصلیKurose \Ross - amogharrebi - 14 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
ممنون.

چرا شما به هر پستی میرسی سریع میگی اینجا جاش نیست؟ پس کجا جاشه؟ حالا یه بنده خدایی یه درخواستی داره که البته این حرکت مبتلا به هست. ول کن عزیز من. به جای این کار راهنمایی کن.