تالار گفتمان مانشت
کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - sia.hatami - 22 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)pouya sal نوشته شده توسط:  تو مصاحبه چیا رو می پرسن؟کلا چی مطرح می شه؟

تو این PDF یه سری مطالب برا مصاحبه اشاره شده که میتونه مفید باشه.
siyasiya.persiangig.com/document/mosahebeye aghidati siyasi.pdf

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - nazanin92 - 22 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

برای مجازی مالک اشتر باید حضوری بریم مصاحبه

شهریه مجازی مالک اشتر تقریبا چقدره؟

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - nazanin92 - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟

شهریه مجازی مالک اشتر تقریبا چقدره؟

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - pouya sal - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ

چیزی ننوشته تو دفتر چه های سنجش اما اگه مثل مجازی های دیگه باشه شاید ترمی حدود ۱۵۰۰۰۰۰ هزینه ببره

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - انرژی مثبت - ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

دوستان عزیز، لطفا سوالاتتون در مورد یه دانشگاه خاص مثل شهریه و .. رو در تاپیکی که در تالارزندگی دانشجویی--> دانشگاه ها---> دانشگاه مربوطه هست مطرح کنید.

و اینجا رو فقط به اعلام رتبه و محل قبولی اختصاص بدید. ممنون

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - nazanin92 - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

باشه ببخشید اونجا گذاشتم سوالمو

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - saaraa - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ

۸۷۶ گرایش ۲و۳ و ۳۹۷ گرایش ۱و۴
امنیت مجازی مالک اشتر
شبکه های کامپیوتری پردیس خودگردان صنعتی شیراز
آی تی پردیس خودگردان صنعتی شریف

بچه ها اعتبار مجازی مالک اشتر چقدره؟ میشه با مجازی دانشگاه شیراز مقایسه اش کرد؟

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - Processor - 23 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

۲۴۸ گرایش ۱و۴
شبانه دانشگاه شاهد.

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - pouya sal - 24 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ

دوستان یک سوال دارم ،من رتبم ۳۲۶ شد اینا رو قبول شدم
۱-مجازی مالک اشتر
۲-خود گردان صنعتی شیراز سبکه
۳-صنعتی ارومیه it
بعد این سه تا من خواجه نصیر it زدم که میارم ،ایا اگه این سه تا که قبول شدم و نرم شهریور مجازی خواجه نصیر و اعلام میکنه واسم؟
یا حتما باید یکی از این سه تارو برم

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - mf_79 - 25 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ق.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ببخشین الان از کجا باید بدونیم که کجا معرفی شدیم؟
شما رفتین از لینکی نگاه کردین که دونستین کجا معرفی شدین؟
کجا رو باید بگردیم؟!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از سایت سنجش!

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - saho - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ

شرایط مصاحبه مالک اشتر گفته تاییدیه اینکه تا تاربخ ۳۱/۶ فارغ تحصیل بشین بیارین.اما دانشگاه بمن نمیده.میگه شما هنوز نمرهات نیومده.الان من باید چیکار کنم؟

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - mammad_asir - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ

سلام من ۵۵ شبکه شدم و امیر کبیر و شریف و مدرس و علم و صنعت هم روزانه و هم شبانه رو زدم بعدشم مالک زدم
فکر کنم احتمال قبولیم تو حداقل شبانه علم و صنعت صد درصده درسته؟
دیگه پا نشم برم تهران ۵۰ تومن خرج بیفته دستم؟ نظرتون چیه؟

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - mehdi.nine - 27 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  شرایط مصاحبه مالک اشتر گفته تاییدیه اینکه تا تاربخ ۳۱/۶ فارغ تحصیل بشین بیارین.اما دانشگاه بمن نمیده.میگه شما هنوز نمرهات نیومده.الان من باید چیکار کنم؟
سلام.
به منم ندادن. یه گواهی اشتغال بگیر که توش زده باشه چن واحد پاس کردی چن واحدت مونده همین.

کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - samaneh_aftab - 27 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام

منم با ۱۰۳۳ نرم افزار مجازی شهیدبهشتی آوردم.

حالا باید چیکار کنیم؟ شهیدبهشتی مصاحبه داره؟ مدرکی چیزی نباید بفرستیم؟

RE: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ - patrick - 28 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  سلام

منم با ۱۰۳۳ نرم افزار مجازی شهیدبهشتی آوردم.

حالا باید چیکار کنیم؟ شهیدبهشتی مصاحبه داره؟ مدرکی چیزی نباید بفرستیم؟

سلام
کار خاصی نمی خواد انجام بدید، شهید بهشتی مصاحبه نداره.