تالار گفتمان مانشت
درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
درخواست کتاب triverdi - لهمشد - ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببین خودشه؟
سلام ممکنه بگید چجوری میشه دانلود کرد واسه من کتاب دانلود نمیشه ؟؟؟؟؟؟

RE: درخواست کتاب triverdi - Xilinx - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  mthsh و saeedeh عزیز من واقعا نمی دونم چجوری تشکر کنم ازتون Smile چون هر چی سرچ کردم پیدا نشد .
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب سایت توپیه. بازم از این سایتا میشناسید؟

من خودم همیشه از ebookee.org دانلود می کنم معمولا کتابی نیست که اونجا نداشته باشه . ولی این یکیو نداشت دیگه Big Grin

مگه از این سایت هم میشه دانلود کرد ؟

یعنی این کتاب رو کسی میتونه دانلود کنه ؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست کتاب triverdi - blackhalo1989 - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  mthsh و saeedeh عزیز من واقعا نمی دونم چجوری تشکر کنم ازتون Smile چون هر چی سرچ کردم پیدا نشد .
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب سایت توپیه. بازم از این سایتا میشناسید؟
من خودم همیشه از ebookee.org دانلود می کنم معمولا کتابی نیست که اونجا نداشته باشه . ولی این یکیو نداشت دیگه Big Grin
مگه از این سایت هم میشه دانلود کرد ؟
یعنی این کتاب رو کسی میتونه دانلود کنه ؟
بله از این سایت هم میشه دانلود کرد ولی اون لینکی کخ شما گذاشتید لینک درخواست کتاب یا بنده خدایی بوده.
لینکای این سایت واسه سایت های شیر هستند.

RE: دانلود یک ebook - ریحانه - ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ

بچه ها کی به سایت wiley دسترسی داره؟ یه کتاب از انتشاراتش لازم دارم

RE: دانلود یک ebook - jazana - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ق.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  بچه ها کی به سایت wiley دسترسی داره؟ یه کتاب از انتشاراتش لازم دارم

اسم کتاب رو بفرمایید.

دسترسی های wiley متفاوت هستند.

دانلود یک ebook - mfXpert - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ

کسی میتونه کتاب زیر رو از igi-global برای من دانلود کنه.(البته فقط فصل ۲۳ از این کتاب برام مهمه)
Handbook of Research on Artificial Immune Systems and Natural Computing: Applying Complex Adaptive Technologies
خیلی ضروریه و من به هر دری زدم نشد

RE: دانلود یک ebook - jazana - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  کسی میتونه کتاب زیر رو از igi-global برای من دانلود کنه.(البته فقط فصل ۲۳ از این کتاب برام مهمه)
Handbook of Research on Artificial Immune Systems and Natural Computing: Applying Complex Adaptive Technologies
خیلی ضروریه و من به هر دری زدم نشد

سلام

این کتاب قبلا پخش شده:

کتاب سیستم های خبره - لهمشد - ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ

با سلام :
من کتاب سیستم های خبره نوشته اقای درکین رو می خواستم . فقط یه مطلبی اینکه این کتاب تو سایت
هست اما کامل نیست به همراه Handbooke یا همون راهنمای حل .من نام کتاب رو بصورت کامل می ذارم اگه کسی داره لطفا بذاره برام .
Expert System Design and Development, John Durkin

RE: کتاب سیستم های خبره - لهمشد - ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  با سلام :
من کتاب سیستم های خبره نوشته اقای درکین رو می خواستم . فقط یه مطلبی اینکه این کتاب تو سایت
هست اما کامل نیست به همراه Handbooke یا همون راهنمای حل .من نام کتاب رو بصورت کامل می ذارم اگه کسی داره لطفا بذاره برام .
Expert System Design and Development, John Durkin

سلام ممکنه تو پیدا کردن این کتاب ها کمک کنید ممنون
کد:
J. Durkin, Expert Systems: Design and Development, Mac Millan Publishing Campany, ۱۹۹۴.
J. Giarratano, G. Riley, Expert systems; Principle and Programming, ۳rd ed., Brooks/Cole Pub Co, ۱۹۹۸.
C. W. Holsapple, A. B. Whinston, Decision Support Systems: A Knowledge Based Approach, WEST, ۱۹۹۶.
مراجع
A. J. Gonzalez and D. D. Dankel, The Engineering of Knowledge-Based System Theory and Practice, Prentice-Hall, ۱۹۹۳.
P. Jackson, Introduction to Expert Systems, ۲nd ed., Addison-Wesley, ۱۹۹۰.
R. Coyne, M. A. Rosenman, A. D. Radford, and M. Blachandran, Knowledge-Based Design Systems, Addison-Wesley, ۱۹۹۰.
E. Turban, Expert Systems and Applied Artificial Intelligence, Mac Millan, ۱۹۹۲.
D. W. Patterson, Introduction to Artificial Intelligence and Expert Systems, Prentice-Hall, ۱۹۹۰.
A. A. Hopgood, Knowledge-Based Systems for Engineers and Scientists, CRC Press, ۱۹۹۲.
C. L. Dym, R. E. Levitt, Knowledge-Based Systems in Engineering, Mc Graw-Hill, ۱۹۹۱.
C. T. Leondes, Knowledge-Based Systems Techniques and Applications, ۱st ed., Academic Press, ۲۰۰۰.
E. Turban, J. E. Aronson, Decision Support Systems and Intelligent Systems. ۵th ed., Prentice-Hall, ۱۹۹۷.
R. Sprague, H. Watson, Decision Support Systems: Putting Theory into Practice, ۳rd ed., Prentice-Hall, ۱۹۹۳.
Efrem G. Mallach, DECISION SUPPORT AND DATA WAREHOUSE SYSTEMS, McGraw-Hill, ۲۰۰۰

کتاب زکمن - norsmor - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان عزیز
من به کتابzakman (software architecture نیاز فوری دارم اگه کمک کنین ممنون میشم

RE: کتاب زکمن - mhcenter - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ

Carol O’Rourke, Neal Fishman and Warren Selkow

)

Published by Zachman Framework Associates This is the long-awaited book on the Framework for Enterprise Architecture, written by. In 1987, John Zachman, author of the Zachman Framework for Enterprise Architecture. business, leaves a lot of room for mis. Amazon.com: Customer Reviews: Enterprise Architecture Using the. of Zachman Frameworks as presented in several books on Enterprise Architecture.

دوست عزیز لینک دانلود رو با ف ی ل ت ر ش ک ن باز کن

{درخواست} کتاب Ant Colony Optimization - mfXpert - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ

کسی می تونه کتاب زیر رو تو نت پیدا کنه؟ (یا اگر داره آپلود کنه؟)

عنوان کتاب: Ant Colony Optimization
نویسندگان: Dorigo و Stützle
انتشارات: MIT Press
سال نشر: ۲۰۰۴

{درخواست} کتاب Ant Colony Optimization - ali - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ

{درخواست} کتاب Ant Colony Optimization - mfXpert - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
دستت درست

{درخواست} کتاب Ant Colony Optimization - Xilinx - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ

منم یه اسلاید دارم.اگه نیاز بود بگید بذارم...