تالار گفتمان مانشت
درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
درخواست لینک دانلود کتابی راجع به کوانتوم کامپیوتینگ - MajidManesht2012 - 01 تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

اگر از دوستان کسی بتواند لینک این کتاب را قرار دهد شدیدا" ممنون میشوم
" Quantum Computing for Computer Scientists "
by::Noson S. Yanofsky , Mirco A. Mannucci

RE: درخواست لینک دانلود کتابی راجع به کوانتوم کامپیوتینگ - MajidManesht2012 - 10 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

از دوستان هرکس بتونه پیدا کنه با قیمت مناسبی ازش میخرم(البته تا سقف ۱۰۰۰۰ تومن)!Wink
اینم لینک آمازونش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست کتاب - Msccom - 11 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ

کسی میتونه کمکم کنه واسه پیدا کردن کتاب زیر
Network Based Disease Gene Prioritization

درخواست کتاب - kavehn - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ

باسلام
ممنون میشم این کتاب به اشتراک بگذارید :
Electronic Commerce : A Managerial Perspective
> نویسندگان :
> Efraim Turban (Author), Jae Kyu Lee (Author), Dave KIng (Author), Judy McKay

بهترین آرزوها

[درخواست اپلود] کتاب Principles and practices of interconnection networks - m2m3m92 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام
دوستان من به این کتاب بسیار احتیاج دارم ولی از هیچ سایتی نتونستم رایگان دانلود کنم. ممنون میشم اگر کسی داره بزاره رو سایت

Principles and practices of interconnection networks
WJ Dally, BP Towles - 2004
ممنون

درخواست کتاب - kashti - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[درخواست اپلود] کتاب Principles and practices of interconnection networks - m2m3m92 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ

ممنون
ولی این کتاب رو اصلا نمیشه دانلود کرد من عضو سایتش هستم وارد صفحه دانلود هم میشه ولی یدفعه متوقف میشه. میشه خواهش کنم یکبار دیگه ارسال کنید؟
همچنین بطور کلی میزنه این فایل valid نمی باشد؟فکر کنم برام ویروس فرستادید درسته؟؟؟؟؟؟

[درخواست اپلود] کتاب Principles and practices of interconnection networks - Lonely Palm - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ

از این لینک هم می تونید دانلودش کنید:

( نسخه ی ۳۲ مگابایتی)
و این :

(نسخه ی ۱۰ مگابایتی)

[درخواست اپلود] کتاب Principles and practices of interconnection networks - m2m3m92 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ

واقع ممنونم این کتاب رو مرتبا با نسخه خیلی بد که از روی کتاب عکس گرفته شده بود پیدا می کردم این خیلی عالیه
بسیار سپاسگزارم

درخواست کتاب - nhd - 04 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ

سلام
دوستان کسی هست که کتاب نظریه کدگذاری دکتر زیبا اسلامی رو داشته باشه؟
من شدیدا به فایل خود کتاب یا فهرستش احتیاج دارم.
ممنون

درخواست اپلود کتاب - nhd - 06 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ

با سلام
فقط فهرستشم باشه واسه من کافیه. کسی نداره این کتابو؟

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - انرژی مثبت - ۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

دوستان می شه کتاب Wireless communication and networks که واسه william stalling هست رو برام لینک دانلود بذارید؟ هر چی لینک رایگان هست میرم نمی تونم دانلود کنم یا همش از این اپلیکیشن های دانلودر رو دانلود می کنه که اجراشون می کنم چیزی نمی شه!! Undecided

ممنون

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - mostafa272 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

سلام

من خیلی دنبال pdf کتاب computer networking a top-down approach نوشته Kurose,Ross (البته ویرایش چهارمش) گشتم ولی چیزی گیرم نیومد لطفا اگر همین نسخه رو دارید برای دانلود قرار بدید.

با تشکر

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - equilibrium - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستان می شه کتاب Wireless communication and networks که واسه william stalling هست رو برام لینک دانلود بذارید؟ هر چی لینک رایگان هست میرم نمی تونم دانلود کنم یا همش از این اپلیکیشن های دانلودر رو دانلود می کنه که اجراشون می کنم چیزی نمی شه!! Undecided

ممنون

لینک زیر رو یه امتحان بکنید (حتما با IDM دانلود کنید)

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - rotbe1 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ

سلام
لطفا اگر کسی لینک دانلود کتاب های زیر رو داره به من بده
ممنون
Database Systems Concept نوشته سیلبرشاتز

Introduction to Parallel Computing

نوشته

Addison Wesley 2003