تالار گفتمان مانشت
درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - equilibrium - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)rotbe1 نوشته شده توسط:  سلام
Introduction to Parallel Computing
انتشارات
Addison Wesley 2003

سلام

یه نسخه توی لینک زیر هست (نمیدونم چقدر کامله)؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب - rotbe1 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)rotbe1 نوشته شده توسط:  سلام
Introduction to Parallel Computing
انتشارات
Addison Wesley 2003

سلام

یه نسخه توی لینک زیر هست (نمیدونم چقدر کامله)؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از لطف شما ممنونم لینک مفیدی بود و کتاب مورد نظر خودم رو از این لینک دانلود کردم

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - انرژی مثبت - ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  لینک زیر رو یه امتحان بکنید (حتما با IDM دانلود کنید)

ممنون ولی با دانلود منیجر ناقص دانلود می شه بازش نمی کنهSad
خود لینک هم که باز نمی شه!

در نهایت تونستم دانلودش کنم از این سایت:
(بر اساس اسم نویسنده سرچش کردم)
(پسوند فایل مشخص نیست ولی با adob reader باز می شه)

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - salehi57 - 12 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ

برا درس آزمون و طراحی آزمون کتاب Digital system testing and tested design by morin Abramovici and Aurthor D,friedman IEEE1990 معرفی شده کسی داره بهم بده ، یا حداقل کتابی که بدرد این درس بخوره .متشکرم

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - equilibrium - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  در نهایت تونستم دانلودش کنم از این سایت:
(بر اساس اسم نویسنده سرچش کردم)
(پسوند فایل مشخص نیست ولی با adob reader باز می شه)

با فرمت پی دی اف (۵۴ مگ) از لینک زیر نسخه کاملشو گرفتم (بدون IDM ناقص دانلود میشه):

(لینک سالمه)

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - mojimbn - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ

سلام
کسی میتونه کتاب Digital Signal Processing (4th Edition) نوشته J G Proakis D G Manolakis
برام دانلود کنه یا لینکدانلود بده

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - equilibrium - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام
کسی میتونه کتاب Digital Signal Processing (4th Edition) نوشته J G Proakis D G Manolakis

در همون سایتی که آقای فیضی معرفی کردن میتونید دانلودش کنید (اسم کتاب رو در سایت سرچ کنید):

لینک زیر هم کتاب رو بهمراه راه حلها بهتون میده (سایت دومی که آقای فیضی معرفی کردن):

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - mojimbn - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام

در همون سایتی که آقای فیضی معرفی کردن میتونید دانلودش کنید (اسم کتاب رو در سایت سرچ کنید):

لینک زیر هم کتاب رو بهمراه راه حلها بهتون میده (سایت دومی که آقای فیضی معرفی کردن):

ممنون از راهنماییتون اما من قبلا هم همین سایت رو رفتم و لینک دانلود رو پیدا کردم اما نمیتونم دانلود کنم چراشو نمیدونم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک دانلود کتاب Algorithm Design kleinberg & Tardos ویرایش ۲۰۰۸ به بالا - CS_IT - 22 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ

سلام به مانشتی های عزیز

تو اینترنت در مورد کتاب Algorithm Design kleinberg & Tardos هرچی گشتم بالاتر از ویرایش ۲۰۰۶ رو پیدا نکردم Confused
گرچه اسلاید ویرایش ۲۰۱۳ رو پیدا کردم ... Cool ولی خود کتاب یه چیز دیگه هست
ممنون میشم اگه کسی لینکی از این کتاب از ویرایش های ۲۰۰۸ به بالا داره من رو راهنمایی کنه
یا حق

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - faryou - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ

کتاب
رو هر چی میگردم پیدا نمیکنم . کسی میتونه کمک کنه ؟

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - ehsanisi - 19 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ

سلام به همه دوستان عزیز
دنبال حل مسایل کتاب زیر میگردم. هر چی میگردم پید نمیکنم.میشه کمکم کنین؟
CONCURRENCY CONTROL
AND RECOVERY
IN DATABASE SYSTEMS

Philip A. Bernstein
Vassos Hadzilacos
Nathan Goodman

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - انرژی مثبت - ۱۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)ehsanisi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان عزیز
دنبال حل مسایل کتاب زیر میگردم. هر چی میگردم پید نمیکنم.میشه کمکم کنین؟
CONCURRENCY CONTROL
AND RECOVERY
IN DATABASE SYSTEMS

Philip A. Bernstein
Vassos Hadzilacos
Nathan Goodman

اولین کتاب در مجموعه زیر :

درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - m_sardaari - 20 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

دوستان کسی حل المسائل این کتاب رو داره؟
Computer Networking A Top Down Approach 6th

J.F. Kurose and K.W. Ross

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - kashti - 20 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام

ممنون از راهنماییتون اما من قبلا هم همین سایت رو رفتم و لینک دانلود رو پیدا کردم اما نمیتونم دانلود کنم چراشو نمیدونم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
در این سایتhttp://libgen.org بزنید Dimitris K Manolakis و موردی که ۱۰۰ مک حجم داره رو دانلود کنید

RE: درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب - انرژی مثبت - ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل المسائل این کتاب رو داره؟
Computer Networking A Top Down Approach 6th

J.F. Kurose and K.W. Ross
ببینید این به دردتون می خوره