تالار گفتمان مانشت
رتبه ۷۲ گرایش تجارت و آی تی و ۱۷۰ گرایش امنیت وشبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۷۲ گرایش تجارت و آی تی و ۱۷۰ گرایش امنیت وشبکه - arash1991 - 20 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

کسی هست که بدونه من با این رتبه تربیت مدرس میارم؟؟ با شبکه کجا قبول میشم؟

RE: رتبه ۷۲ گرایش تجارت و آی تی و ۱۷۰ گرایش امنیت وشبکه - saho - 20 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)arash1991 نوشته شده توسط:  کسی هست که بدونه من با این رتبه تربیت مدرس میارم؟؟ با شبکه کجا قبول میشم؟

سوالاتونونمیشه جواب داد.بستگی به ترتیب انتخاب رشتتوداره.مثلاشبکه یزدوزودتر زده باشین یا تجارت اصفهانو.

RE: رتبه ۷۲ گرایش تجارت و آی تی و ۱۷۰ گرایش امنیت وشبکه - arash1991 - 20 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)arash1991 نوشته شده توسط:  کسی هست که بدونه من با این رتبه تربیت مدرس میارم؟؟ با شبکه کجا قبول میشم؟

سوالاتونونمیشه جواب داد.بستگی به ترتیب انتخاب رشتتوداره.مثلاشبکه یزدوزودتر زده باشین یا تجارت اصفهانو.

اول تجارت امیرکبیر روزانه بعد شبانه همونو زدم بعدش تربیت مدرس زدم بعد اومدم شبکه صنعتی شیراز زدم بعد تجارت علم و صنعت
بنظرتون کدومش رو میارم؟؟؟؟

RE: رتبه ۷۲ گرایش تجارت و آی تی و ۱۷۰ گرایش امنیت وشبکه - saho - 20 تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)arash1991 نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)arash1991 نوشته شده توسط:  کسی هست که بدونه من با این رتبه تربیت مدرس میارم؟؟ با شبکه کجا قبول میشم؟

اول تجارت امیرکبیر روزانه بعد شبانه همونو زدم بعدش تربیت مدرس زدم بعد اومدم شبکه صنعتی شیراز زدم بعد تجارت علم و صنعت
بنظرتون کدومش رو میارم؟؟؟؟
راستش زیاد در جریان حدود قبولیا گرایش ۱و۴ نیستم
اما احتمال تربیت مدرس وشیراز کمتره.علم وصنعت شانس دارین.خواجه نصیر واگه زدین حتما قبولین