تالار گفتمان مانشت
دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - *ku6 - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ

سلام
من قصد داشتم یادگیری برنامه نویسی تحت وب رو آغاز کنم که با جستجو به این مطلب بر خوردم گفتم بذارم هم دوستان استفاده کنند هم نظرشون رو بگند که خوبه از این برای یادگیری استفاده کنم
..
سرفصل هاش اینه
جلسه اول - کلیات درس و شروع html
جلسه دوم - ادامه html
جلسه سوم - شروع CSS
جلسه چهارم - ادامه CSS
جلسه پنجم- شروع جاوا اسکریپت
جلسه ششم -جاوا اسکریپت و HTML
جلسه هفتم - ادامه جاوا اسکریپت و پروتکل HTTP
جلسه هشتم - شروع php
جلسه نهم - ادامه php
جلسه دهم - شی گرایی در php
جلسه یازدهم - AJAX
جلسه دوازدهم - پایگاه داده ها و زبان SQL
جلسه سیزدهم - پایگاه داده و PHP
جلسه چهاردهم - مرور معماری ها معماری سه لایه و ...
جلسه پانزدهم - twig
جلسه شانزدهم- الگوی MVC و فریم ورک Symphony2
جلسه هیجدهم- ادامه فریم ورک Symphony2
جلسه نوزدهم - Doctrine
جلسه بیستم - ادامه doctrine و بحث همزمانی

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - barankhanom - 25 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام
منم دارم دانلود میکنم چند جلسم رو خوندم.فوق العادست.

RE: دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - AEM4949 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ

واقعا خوش به حال بچه های شریف

در هیچ زمینه ای کمبود ندارند.(استاد خوب ، بودجه و...)

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - shima_24 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ

اگر بخوام خرید پستی کنم، همون مطالب دانشگاه شریف هست یا نه؟

RE: دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - AEM4949 - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  اگر بخوام خرید پستی کنم، همون مطالب دانشگاه شریف هست یا نه؟

سلام
چرا خرید پستی؟دانلودش کنین(بلای صفحه آقای مدیر کل لینک گذاشتن)

البته به نظر من برای یادگیری کاربردی php فیلم های استاد مهرداد کیانیان بهتره(اینم می تونید دانلود کنید).

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - rezavig20 - 18 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ

این که ۱۲ تا جلسه هست پس باقیش کجان؟ :-(

RE: دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 18 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ)aem4949 نوشته شده توسط:  در هیچ زمینه ای کمبود ندارند.(استاد خوب ، بودجه و...)
درس دادن استادا (حداقل تو گروه هوش)! خوابگاه ها!
شریف اگه دانشجوها و استخرشو بذارید کنار هیچ چیزی نداره!

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - ۱-۱ - ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ

ممنون.عالیه

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - m2m3m92 - 18 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
دوستان کسی مبحث asp.net رو که در سایت مکتبخونه هست خونده ؟ می خوام ببینم اگر خوبه دانلودش کنم
مرسی

RE: دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - AEM4949 - 19 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کسی مبحث asp.net رو که در سایت مکتبخونه هست خونده ؟ می خوام ببینم اگر خوبه دانلودش کنم
مرسی

اگه منظورت فیلم های کلاس استاد کیانیان هست ، عالیه.حتما دانلود کن.

RE: دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - hani-mani - 19 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ)rezavig20 نوشته شده توسط:  این که ۱۲ تا جلسه هست پس باقیش کجان؟ :-(
واسه دانلود بود تجاری کجا بود :|

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - abji22 - 19 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

چرا تو مانشت هیچ لینکی واسه من باز نمیشه؟؟

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - Happiness.72 - 05 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ

تو وب با چند هزا خط کد نوشتن نمیشه طراح یا توسعه دهنده حرفه ای شد باید ۱۰۰ مدل از این فیلم ها رو دید که خیلی هم خوبن و اصولا تجربه تو وب خیلی کمک میکنه

دانلود فیلم کلاس درس طراحی وب دانشگاه صنعتی شریف - Happiness.72 - 05 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  چرا تو مانشت هیچ لینکی واسه من باز نمیشه؟؟
یعنی چی ؟