تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - هانی الرضا - ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  این همه کتاب ۴۵ روز ماشاالله .
روزنامه وار میخوای بخونی یا میخوای تسلط داشته باشی؟

نه بابا، ۴۵ روز که خیلی کمه! درصدی از این کتاب‎ها رو خوندم، البته پایین بالا داره، فقط باید تا انتهای تابستون تکمیلشون کنم (اگه این توانایی رو داشته باشم)، خصوصا کتاب‎های مرجع و در راس اونها گسسته نباید زیاد مطالعشون طولانی بشه، به خوندن روزنامه‎وار هیچ اعتقادی ندارم، کنکور دادن بدون داشتن تسلط چیزی جز وقت تلف کردن نیست.

(۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کراس همه فصلاش خوندیییین؟؟ ویرایش ۶ یا ۵؟

من ویرایش ششم شبکه Kurose رو می‎خونم و تمومش هم نکردم، چون روی حل تمریناتش کمی حساس هستم و باید برای ورود به فصل بعدی تمام تمریناتش رو حل کنم، واسه همین خیلی کند پیش میرم اما سعی می‎کنم تا آخر تابستون تمومش کنم. در مورد فصل‎ها، خب برای کنکور ارشد که خوندن همه فصل‎ها لازم نیست، مثلا امنیت، مدیریت و چندرسانه‎ای... شاید چیزی حدود نیمی از کتاب! حتی برای کسی که کتاب دکتر حقیقت رو می‎خونه، فصلی مثل پیوند داده چیزی آنچنان جدیدی نداره. من این کتاب رو فقط به نیت لایه‎های بالا یعنی فصول دو، سه و چهار انتخاب کردم، اما به خاطر علاقه کلش رو می‎خونم که البته لازم نیست.

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - prinston - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ

منم تازه شروع کردم به خوندن . از منطقی پوران شروع کردم و الان فصل ۴ هستم
شماهارو دیدم دپرس شدم که من اینقد عقبم Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - helena - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ

سلام دوستان
لازمه حتما درسا پشت سر هم خونده بشن ؟ یعنی مثلا اول منطقی بخونیم بعد معماری ؟
اگه بخوایم آزمون بدیم که باید موازی پیش بریم ...

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لازمه حتما درسا پشت سر هم خونده بشن ؟ یعنی مثلا اول منطقی بخونیم بعد معماری ؟
اگه بخوایم آزمون بدیم که باید موازی پیش بریم ...
این دیگه بستگی به خود فرد داره
مثلا من خودم الان معماری میخونم ولی منطقی نخوندم.

یا مثلا ساختمان داده و الگوریتم که میشه با هم خوندشون Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - khatere987 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ

با سلام به همه دوستان
من با کمال آرامش و خونسردی امروز بسم الله رو گفتم واسه شروع وبا سیستم عامل عزیز آغاز کردم.
انشاالله که بتونم تا آخر و پا به پای همه شما بهترین تلاش رو داشته باشم و از شما دوستان مانشتی انگیزه بگیرم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Amir V - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ

سلام مجدد به دوستان کنکوری عزیز تر از جان.
یه موضوع مهم رو من میخوام دوباره تاکید کنم.

خودتوت رو از حاشیه دور نگه دارید! از هر نوعش! درسی، خانوادگی، احساسی و ...
به هیچ چیز جز خوب درس خوندن فکر نکنید. فقط باید خوب درس خوند و خوب کنکور داد. بقیش رو بیخیال.

موفق باشید Smile

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - takboy - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ

هنوزم دیر نیست برای شروع؟

می دانم ، بر آنی که کار را به پایان ببری ،
شاید دیر باشد و بسیار دشوار ،
شاید بفرسایی و بخواهی رها کنی،
گاه تردید می کنی که به این همه می ارزد؟
اما به تو ایمان دارم ،
و ندارم هیچ تردیدی ،
که پیروز خواهی شد ،
اگر بکوشی !

دوستان برای همه شما آرزوی موفقیت دارم فقط یه نکته رو هرگز فراموش نکنید.

بلند فکر کنید وبلند گام بردارید حق شما اون بالاهاست...

منم از امروز میخوام شروع کنم .امیدوارم من رو هم تو گروه خودتون بپذیرید .البته من تجربه کنکور پارسال رو دارم امیدوارم بتونیم مشوق خوبی برای همدیگه باشیم تا پایان راه و سر شاخ شدن با این کنکور. وبتونیم انرژی استارت زدن رو تا آخر راه حفظ کنیم.

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ

شما حل تمرین ویرایش ۶ رو دارین؟

من ویرایش ششم شبکه Kurose رو می‎خونم و تمومش هم نکردم، چون روی حل تمریناتش کمی حساس هستم و باید برای ورود به فصل بعدی تمام تمریناتش رو حل کنم، واسه همین خیلی کند پیش میرم اما سعی می‎کنم تا آخر تابستون تمومش کنم. در مورد فصل‎ها، خب برای کنکور ارشد که خوندن همه فصل‎ها لازم نیست، مثلا امنیت، مدیریت و چندرسانه‎ای... شاید چیزی حدود نیمی از کتاب! حتی برای کسی که کتاب دکتر حقیقت رو می‎خونه، فصلی مثل پیوند داده چیزی آنچنان جدیدی نداره. من این کتاب رو فقط به نیت لایه‎های بالا یعنی فصول دو، سه و چهار انتخاب کردم، اما به خاطر علاقه کلش رو می‎خونم که البته لازم نیست.
[/quote]
شما حل تمرین ویرایش ۶ رو دارین؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - jameshenas - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ

فکر میکنم وقت استراحت کردنم دیگه تموم شده و باید از نو دوباره شروع کنم...منتظر بودم جواب ارشد بیاد بعد شروع کنم ولی گفتم اگه قبول نشم ریسک کردم و وقتم هدر رفته...بخاطر همین زودتر شروع میکنم...اینبار هدف دار تر و عزمی راسخ تر... امید وارم همتون موفق باشین

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ

خب دیگه تفریح بسه Big Grin
بریم تو کار درس مجددا
وضعیتی که الان دارم :
  • - ۷ فصل معماری پوران
    - ۴/۵ فصل ساختمان پوران
    - ۲/۵ فصل هوش راهیان
    - ۳ جلسه ویس نظریه
    - ۳ فصل گسسته
تا چند روز دیگه معماری تموم میشه
ساختمان هم قراره به زودیای زود تموم شه Big Grin
اگه سیستم عامل حقیقت گیرم بیاد میخوام شروعش کنم
گسسته فعلا از برنامه خارج شده :-"

کلا تا آخر تابستون معماری و ساختمان و هوش و نظریه و سیستم عامل تموم شه خوبه Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ

بچه ها من شبکه‎های کامپیوتری Kurose رو از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

ولی‌ امیر با کورنومتر که پیشنهاد دادی خیلی‌ حال کردم دنبال یچی بودم که هی‌ از سر درس بلند نشم حالا که این میبینم جرات نمیکنم بلند شمSmile

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - esisonic - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ

بچه های عزیز...
میدونم استفده از کرنومتر و ساعت زدنی توصیه ی خیلی از مشاوران کنکور هست...
ولی تجربه ی شخصی سال پیش بنده نیز مخالف این قضیه است!!
پارسال من هر چقدر درس میخوندم ساعت میزدم...مثلا ً میگفتم ۴ ساعت ، ۲ ساعت ، حتی ۲۰دقیقه!! و این باعث شد مردود شم
ولی عوضش فهمیدم به مدّت زمان درس خودن نیست...به درک مطلبه!!
امسال تصمیم گرفتم طبق مطلب پیش برم...یه مطلب ممکنه یه بخش از فصل یا کلا ً یه فصل باشه...ولی قول دادم تا زمانی که مطلب تموم نشده از درس خوندن دست نکشم...فوقش یه استراحت ۱۰،۱۵ دقیقه ای
مهم هم نیست توی اون روز نیم ساعت درس بخونم یا ۱۰ ساعت...مهم اینه که مطلب رو درک کنم!!
...
یه توصیه ی دیگه هم برای تازه وارد ها...
بیشتر از اینکه درس بخونید تمرین حل کنید...حرفه ای ترین آدما بدون تمرین حل کردن مردود میشن...پس بدون تمرین حل کردن پیش نرید!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ

موافقم باهات منم پارسال مثل شما شدم فقط دوست داشتم ساعتم رو پر کنم
اما اگه یه تعادلی به و جود بیاریم ساعت زدن خیلی خوبه

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - niloofar_68 - 20 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

واسه ساعت زدن از روش برنامه ریزی قلمچی استفاده کنیم خوبه.
من واسه کنکور لیسانس بااین روش آشنا شدم
یه سالنامه ای چیزی انتخاب کنید که بشه دفتر برنامه ریزی هر روز هرچیزی میخونید توش بنویسید باساعت مطالعه
اگه سعی کنید به پر کردنش پایبند باشید خیلی میتونه مفید باشه

(۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بچه ها من شبکه‎های کامپیوتری Kurose رو از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میتونید ازینجا تهیه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.