تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 23 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

سلام بچه ها حاتون چطورههههههه؟؟؟؟؟؟؟
منم عاشق رتبه ۳ ام . از خدا میخام که بهش برسم.
بچه ها به نظرتون با خوندن سیستم عامل حقیقت میشه سوالای ای تی ۹۲ رو جواب داد؟
امروز نگاش کردم خیلی سخت بود!!!!!!!
با اینکه رو خیلی مباحث مسلطم ولی هیچ کدوم رو نتونستم جواب بدم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ

امروز من:
فصل ٥ نظریه با تمریناش + نصف درخت ساختمان
خوب بود. راضیم.

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Menrva - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من همیشه ار عدد ۸ خوشم میومده کلا اعداد زوج و دوسدارم از اعداد اولم بدم میاد بنظر عددای خودخواهی میرسنSleepy

اعداد فرد گناه دارن خودخواه نیستنا Tongue ،عدد ۵ که خیلی خوشگلهBig Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - atenaa - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

نه عددای فرد گاها مظلوم هستن اما اعداد اول یجورایی مغرور ب نظر میرسند D:
الان فکر کنم اخطار میگیرم ک اینایی ک گفتی چ ربطی ب گروه درسی داره lol

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - ریحان - ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ

من سیستم عامل رو شرع کردم.البته از قبل زمینه دارم...اما انگیزم کمه با این سوالای بدی که توی کنکور میدن.هی به خودم میگم سیستم عامل که حسابی روش نیست.میدونم باید خوب بخونم اما ناخوداگاهم نمیذاره.........

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من سیستم عامل رو شرع کردم.البته از قبل زمینه دارم...اما انگیزم کمه با این سوالای بدی که توی کنکور میدن.هی به خودم میگم سیستم عامل که حسابی روش نیست.میدونم باید خوب بخونم اما ناخوداگاهم نمیذاره.........
اصلن با این طرز فکر درس رو نخونین Big Grin
باعث میشه هرجاشو نفهمه آدم بگه خب طوری نیس. این که اینقد سخته چه کاریه؟؟!!! سر سری رد میشه Big Grin

من خودم با اینکه امسال هدف اصلیم کنکور نیست ولی هیچ موقع اینو به خودم نمیگم که بی خیال شم Wink

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mastercandidate - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من سیستم عامل رو شرع کردم.البته از قبل زمینه دارم...اما انگیزم کمه با این سوالای بدی که توی کنکور میدن.هی به خودم میگم سیستم عامل که حسابی روش نیست.میدونم باید خوب بخونم اما ناخوداگاهم نمیذاره.........
اصلن با این طرز فکر درس رو نخونین Big Grin
باعث میشه هرجاشو نفهمه آدم بگه خب طوری نیس. این که اینقد سخته چه کاریه؟؟!!! سر سری رد میشه Big Grin

من خودم با اینکه امسال هدف اصلیم کنکور نیست ولی هیچ موقع اینو به خودم نمیگم که بی خیال شم Wink
میگم شما که این طوری می خونی، هدف اصلیت نیست؟ Big Grin

(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  دوستان واسم دعا کنین
دیشب بدجور تصادف کردم
دعا کنید بتونم به درس برگردم
ای بابا Sad انشالله بخیر بگذره برات

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - violet - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من سیستم عامل رو شرع کردم.البته از قبل زمینه دارم...اما انگیزم کمه با این سوالای بدی که توی کنکور میدن.هی به خودم میگم سیستم عامل که حسابی روش نیست.میدونم باید خوب بخونم اما ناخوداگاهم نمیذاره.........

اگه که زمینه دارین که خوندن سیستم عامل راحتر پیش میره زود که تموم کنین یه کتاب refrence هم بخونین ایشالله خوب میشه Smile
بعلاوه به این فک کنین که درس قشنگیه آدم وقتی میخونه خوشش میاد اینجوری حسای بد در موردش ازتون دور میشه
من این حسو در مورد ریاضی مهندسی داشتم کم کم رفع شد

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - nazanin2020 - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ

- بچه ها کسی میدونه این حرف چقد درسته که
"۴ سوال آمار از مبجث برآورد نقطه ای و آزمون فرض میاد"؟؟

۲- سوال بعدیم هم اینه ،،، به نظرتون کتاب سیستم عامل نصرت الله عابد سلیمی انتشارات پارسه خوبه؟؟

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - El@he - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

امروز من:
نصف سیستم عامل فصل انحصار متقابل که خیلی مبحث شیرینیه
نصف درخت ساختمان
نصف معماری فصل ٤
ولی در کل زیاد کیفیت نداشت

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  میگم شما که این طوری می خونی، هدف اصلیت نیست؟ Big Grin
آره بابا. من مگه چه جوری میخونم ؟؟ Big Grin
کلی کار دیگه علاوه بر کنکور دارم خب Tongue

بالاخره دور اول (سر سری) معماری تموم شد Big Grin
همین طور فصل ۳ هوش
باشد تا رستگار شویم Tongue

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - violet - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ

منم امروز به نظرم خوب خوندم
سیستم عامل فصل I/O
مدار
voice نظریه هم گوش دادم
معماری هم خوندم ۳فصل دیگه مونده که پوران تموم شه
در کل روز خوبی بود با حسای خوب Big Grin خدا رو شکر
ایشالله فردا همه با انگیزه بهتر
یه مدت بوود خودمو هدفمو همه چیو کلا گم کرده بودم با کمک دوستام پیدا کردم خودمو خیلی دوستشون دارم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

رو سیستم قضاوت بد نکنین به خدا هم سخت نیست هم اینکه سوالای درستشو میشه جواب داد Blush

بچه ها ما دریم رشته فنی مهندسی کنکور میدیم رشته فنی هوش میخواد حتی شنیدم قبلا یه سری سوالای هوش تو کنکور بوده ! که برای هیچ درس بخصوصی نبود و فقط هدف سنجش هوش بوده

اگه برای کنکوره پزشکی میخواستین کنکور بدین فقط باید قدرت حفضیات شدید داشتین و اینکه قدرتی قوی برای سرچ کردن تو حافظتون در واقع یه متور جستجوی خوب میخواستین

ولی برای کنکور کلیه رشته های فنی نیاز فقط به هوش (اینم بگم هوش تو درس اصلا مادرذاتی نیست) دارین و این که درسو مفهومی گرفته باشین مشکل ما اینه که میخوایم سیستم رو حفظ کنیم Dodgy

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mehdi1902 - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  رو سیستم قضاوت بد نکنین به خدا هم سخت نیست هم اینکه سوالای درستشو میشه جواب داد Blush

بچه ها ما دریم رشته فنی مهندسی کنکور میدیم رشته فنی هوش میخواد حتی شنیدم قبلا یه سری سوالای هوش تو کنکور بوده ! که برای هیچ درس بخصوصی نبود و فقط هدف سنجش هوش بوده

اگه برای کنکوره پزشکی میخواستین کنکور بدین فقط باید قدرت حفضیات شدید داشتین و اینکه قدرتی قوی برای سرچ کردن تو حافظتون در واقع یه متور جستجوی خوب میخواستین

ولی برای کنکور کلیه رشته های فنی نیاز فقط به هوش (اینم بگم هوش تو درس اصلا مادرذاتی نیست) دارین و این که درسو مفهومی گرفته باشین مشکل ما اینه که میخوایم سیستم رو حفظ کنیم Dodgy
آقا برا مفهومش من به طرز عجیبی سیلبرشتس رو توصیه میکنم. چون هم متن خیلی رووووون و خوبی داره. هم کتابش رنگ و آب داره آدم رغبت میکنه. هم اینکه کلا خیلی خوب گفته.
قبول دارم که سیستم رو مفهومش رو بفهمی خیلی خوبه. و اینکه توی معماری مثلا خیلی کمک میکنه. ( یا معماری به سیستم کمک میکنه Huh )
کلا با ذهنیت خوب بخونیدش Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - alagh - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

کورنومتری که اقا امیر پیشنهاد داده بودن منم استفاده کردم.خوب بود..
اونایی که با خوندن و ساعت مطالشون مشکل ندارن که هیچ! اونایی هم که اصن از اسم کورنومتر خوششون نمیاد هم هیچ! اونایی هم که اصن ساعت مطالعه یاداشت نمیکنن کلا هیچ!!
اما بقیه:این کورنومتر فواید زیادی داره.اولا حتی برای اینکه شما کیفیت کارتون رو بالا ببرید به نظر من لازمه کمیت هم بالا بره و کمیت اینجا همون ساعت مطالعه است.با این روش ساعت مطالعه دقیقتون رو شما میدونید وباعث میشه از ثانیه ثانیه وقتتون استفاده کنین.ثانیا وقت استراحت رو از درس خوندن کامل جدا میکنه.وقتی استارت رو میزنین یعنی واقعا باید خوند! و وقتی استاپ میزنین یعنی برو با خیال راحت استراحت کن..من که ۲ ۳ روزه استفاده میکنم راضیمSmile