تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  از رو چه ترجمه ای ؟ از کی شروع کردین Tongue خوشبحالتون
این مهندسی نرم رو تموم کنم به کل مانشت صور میدم اونم چه صوری؟ صور عمومی
سالخورده.ویرایش ۷
من ما بین خوندم ۳ هفته وقفه افتاد و بد هم شد برام... خیلی Sad
سرجمعش کنی، یک ماه
موازی خوندن البته هاااا.. فقط که این درس نیست Smile ولی به طور متوسط هر یک فصل ۳-۴ ساعت Smile

خیلی عالی خوندین اگه درسو فهمیده باشینم که خیلی عالی تره

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mhm-pc - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ

بچه ها نارحت نشید خواهشا ولی سعی کنی تو ارسالهاتون حرفایی بزنید که واسه همه اونایی که دارن میخونن هم مفید باشه. یادتون باشه اینجا یه مکان عمومیه.
جوری باشه که وقتی یکی میاد این تاپیکو میخونه حداقل یه حس رقابتی بهش دست بده
جدیدا این تاپیک خیلی آبکی شده

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوالی ؟ سرعت خوندن من فقط اینطوره یا شما هم هستین؟
من مهندسی نرم رو هر ۳ ساعت ۱۰ صفحه میخونم

از چه کتابی میخونین شما؟
کلاً مهندسی نرم افزار همینجوریه
منم مثل شما جلو میرم

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - M0TRIX - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ

سلام.

دوستان ک تجربه دارن بگن برای ساختمان کتاب پارسه خوبه یا پوران

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - reza6966 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

دوستان ک تجربه دارن بگن برای ساختمان کتاب پارسه خوبه یا پوران

سلام

به نظر من پوران

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - sarehkar - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ق.ظ

چه چت بازاری شده این تاپیک Tongue

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوالی ؟ سرعت خوندن من فقط اینطوره یا شما هم هستین؟
من مهندسی نرم رو هر ۳ ساعت ۱۰ صفحه میخونم

از چه کتابی میخونین شما؟
کلاً مهندسی نرم افزار همینجوریه
منم مثل شما جلو میرم

من از پرسمن ترجمه جعفرنژاد میخونم
پس فقط من اینجوری نیستمTongue البته از چند نفر دیگه پرسیدم اونا هم حالت مارو دارن
شما از چی میخونی؟
خیلی درسه وقت گیریه و طاقت فرساییه Big Grin

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ

من از مدرسان میخونم
کنارشم کتاب پارسه مولف اسلام ناظمی چاپ ٨٨ رو دارم .
البته پوران هم دارم ولی اصلاً جوابگو نیستش.
مدرسان به نظرم عالیه مخصوصاً خلاصه های آخر هر فصلش.تنها عیبش به نظرم فونت کوچیکشه

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ

بچه ها من با نصیر برای کتابهای معماری دکتر اجلالی و طراحی الگوریتم دکتر سیدجوادی تماس گرفتم
بعد گفت با شماره ۲۲۸۷۶۷۹۹ تماس بگیرید که زنگ که زدم گفت کتاب طراحی الگوریتم دکترسیدجوادی فک نکنم تا مهر برسه و گفتم معماری دکتراجلالی چطور گفت تاچند روز دیگه کتاب اطلس کامپیوتر دکتراجلالی میاد تو بازار
حالا این کتاب اطلس کامپیوتر چی هست!!؟؟

راستی شماام هی زنگ برنید شاید فرجی شد کتاب دکترسیدجوادی زودتر چاپ شد!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بچه ها من با نصیر برای کتابهای معماری دکتر اجلالی و طراحی الگوریتم دکتر سیدجوادی تماس گرفتم
بعد گفت با شماره ۲۲۸۷۶۷۹۹ تماس بگیرید که زنگ که زدم گفت کتاب طراحی الگوریتم دکترسیدجوادی فک نکنم تا مهر برسه و گفتم معماری دکتراجلالی چطور گفت تاچند روز دیگه کتاب اطلس کامپیوتر دکتراجلالی میاد تو بازار
حالا این کتاب اطلس کامپیوتر چی هست!!؟؟

راستی شماام هی زنگ برنید شاید فرجی شد کتاب دکترسیدجوادی زودتر چاپ شد!

یبار من اطلس شنیدم که کتابی بود که تمامه تستای کنکور که تا به حال اومده بود توش حل شده بود

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mastercandidate - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یبار من اطلس شنیدم که کتابی بود که تمامه تستای کنکور که تا به حال اومده بود توش حل شده بود
الان یعنی تمام سوالات معماری کنکورهای سالهای گذشته است با حل ِ کامل؟ اینکه کتاب دکتر اجلالی نیست!!! حل سوالات کنکور درس هاست!!

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - hiddenman - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

دوستان در حال مطالعه - کسی یه منبع بدردبخور از الکترونیک دیجیتال سراغ نداره یا کسی رو میشناسی ازش بپرسه ؟؟؟؟؟
خیلی ضروریه !!!

RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یبار من اطلس شنیدم که کتابی بود که تمامه تستای کنکور که تا به حال اومده بود توش حل شده بود
الان یعنی تمام سوالات معماری کنکورهای سالهای گذشته است با حل ِ کامل؟ اینکه کتاب دکتر اجلالی نیست!!! حل سوالات کنکور درس هاست!!

من نگفتم این کتابی که قراره بیاد اینجوریه گفتم من یبار برا کسی کتاب اطلس میخواستم بگیرم تا قبل اینکه بگیرم سوال تو ذهنم بود اطلس چیه گرفتم دیدم حل تسته ( البته شاید اون اطلس تست بود )
شاید دوستمون اشتباه شنیده یا من اشتباه میکنم در کل تا نیاد مشخص نیست چیه

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - Amir V - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ

کتاب دفترا رو جمع کنید که داریم میریم شهریور.

دوستان عزیز، باور کنید روزها و ماهها مثل برق و باد رد میشن... پارسال که من کنکور داشتم یاد نمیره چقــــدر زود این تاپیکای ماهانه تموم میشد... چشم به هم بزنی تاپیک دی و بهمن هم میرسه.

پس با تلاش مضاعف برید جلو انشالله که همگی موفق باشید Smile

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳ - explorer - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

چه حسه بدیه...
احساس می کنم این دو ماه که نیستم، برگردم خیلی از بچه ها عقب می افتم