تالار گفتمان مانشت
آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - (مرداد ۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - (مرداد ۹۲) - sahar_2000 - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ

بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین داوطلبان زن و مرد حائز شرایط و دانش آموختگان متولد ۱۳۶۴ به بالا از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - good-wishes - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ

ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز
اما این طور که در سایت بانک سینا نوشته :
در رشته های تحصیلی مدیریت (دولتی، بازرگانی، صنعتی و مالی)، اقتصاد (نظری، محض، بازاریابی و صنعتی)، حسابداری و بانکداری

ما معمولا آگهی های استخدامی که به رشته تخصصی مانشت مربوط باشه رو در این سایت قرار می دیم Smile

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - azad_ahmadi - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ

ممنونم از درج آگهی.
یه قسمت دیگه از سایت اطلاعات بهتری رو داده!! (یعنی اطلاع رسانی در حد موگادیشو-پایتخت سومالی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در این قسمت "استخدام" رو کلیک کنید.

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - f.b - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

بله فقط برای رشته های که گفته استخدام داره لینکی رو که رشته ما رو هم داره من خیلی وقت پیش پر کردم شاید نزدیک به چند ماهی میشه
ولی تاریخش رو تغییر دادن

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - sahar_2000 - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ

همونطور که بقیه دوستان فرمودن رشته ی ما در فرم نهایی استخدام اسمش وجود داره..همون بخشی که مربوط به استخدام هست لینک رشته ی ما وجود داره..مربوط به رشته های خاص نیست..اونجا ناقص گفته..پر کنید ضرر نداره...یکم دقت کنید و با یه تیتر خوندن قضاوت نکنید.من از اعضای قدیمی مانشت هستم و میدونم که هدف این سایت و تالارها مربوط به رشته ی کامپیوتر است.ممنون.

RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - abraham - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ

خوش به حال انایی که "پ"دارن و قبول میشن

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - arashmobileboy - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ

ممنونم از اطلاع رسانیتون.

بعد از ثبت نام آدرس ایمیلی که برام تاییدیه رو فرستاد این بود!!! : sinabank@gimail.com

اینجوریشو ندیده بودیم دیگه!

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - sahar_2000 - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

gimail.com?????
این دیگه چجورشه؟؟؟واسه من به سایز عکس ایراد میگیره...نمیدونم فعلا برنامه فتوشاپ نصب ندارم..اما باpicture managerهم به سایز pixel100*100 set نمیشه..دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم...

RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - Hermione - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  gimail.com?????
این دیگه چجورشه؟؟؟واسه من به سایز عکس ایراد میگیره...نمیدونم فعلا برنامه فتوشاپ نصب ندارم..اما باpicture managerهم به سایز pixel100*100 set نمیشه..دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم...

اگه هیچ برنامه ویرایشگری نداری رو سیستمت میتونی از paint ویندوز استفاده کنی
همون برنامه نقاشی
بازش کن و عکستو باز کن توش از منوی imageگزینه attributes رو انتخاب کن طول و عرضو ۱۰۰ بزن حتی خیلی وقتا از این برنامه برای کم کردن حجم عکس ها هم میشه استفاده کرد مثلا عکستو بازش کنی دوباره با پسوندbmp ذخیره کنی و دوباره bmp رو باز کنیو img کنی میبینی که حجمش یک چهارم شده شایدم کمتر

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - m@hboobe - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

یه سوال فنی حالا اگر در حال یادگیری نرم افزارها باشیم چی ؟!! Big Grin
من بدون تکمیل اون چیزایی که میخواست ثبتش کردم فقط بخش سوابق تحصیلی فیلدهای ضروری پر کردم!Confused

خواستم اطلاع بدم که اینجور که نوشته میتونید با وارد کردن کدرهگیری و کدملی اطلاعات رو ویرایش کنید.... من که ویرایشی ندیدم!
خلاصه که کلا...

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - foranyone - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ

من به خاطر ارشد حاضرم بانک و حقوق و مزایاش رو ول کنم
ولی ظاهرا خیلیا دوست دارند کارمند بانک باشند.
نمیدونم واقعا کدومش درسته!

RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - abraham - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  من به خاطر ارشد حاضرم بانک و حقوق و مزایاش رو ول کنم
ولی ظاهرا خیلیا دوست دارند کارمند بانک باشند.
نمیدونم واقعا کدومش درسته!

میشه دلیلاتون رو که حاضرید کارمند بانک رو ول کنید و به ارشد برید رو به صورت پیام خصوصی برام ارسال کنید.

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - عزیز دادخواه - ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ

قبلنا هر کی آگهی استخدام میداد منفی میزدم نه اینکه با طرف مشکل داشته باشم اصل این امتحانا رو سیاه بازی میدیم تجربه شو دارم حالا شاید این یکی البته فرق داشته باشه بی خودی دلسرد نشین اما فرداد خان اومد سر قضیه یه استخدامی که کلی منفی داده بودن یکیش هم ما، گرد و خاکی کرد حسابی که بابا مگه طرف گناه کرده که خبر داده!! "دیدم که نه والا حق میگه فوقش یه خورده لق میگه Smile یه تیکه از شعر شاملو" الانم از ترس فرداد منفی نمیدم وگرنه اگهی استخدادم دادن توی سایت علی کنکوریا مث اینه که به عروسی که میخاد بره حجله بگی بیا برو دانشگاه ....اصلن من اگه ادمین بودم هر کی آگهی استخدام میداد....استغفرالله
اون داداش که گفته به عشق ارشد از کارمندی بانک میگذره دمش گرم خوشم میاد آدم میفهمه کارش چیه، صراط زندگیش مستقیمه، بوجار و لنجر نمیشه.

آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - sahar_2000 - 03 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ

قابل توجه آقای دادخواه:
دوست عزیز و بقیه کسانی که مشابه شما فکر میکنن باید بگم که دوستانی که براارشد خودشون رو آماده میکنند دیگه به یه حدی از زندگی رسیدن که هم باید به فکر کار باشند هم تشکیل خانواده و خیلی از جنبه ها دیگه از زندگی..تک بعدی بودن اونم تو این سن یه مانع بزرگ برای پیشرفت است.مگه میشه همه ی زندگی تعطیل بشه صرفا برا یه کنکور ارشد؟ حالا حساب دوستانی که مثلا فقط میخوان شریف قبول بشن برا بورسیه و اینا جداست..در کل گفتم...
به نظرم اون دوستمون هم میتونن هم کار بانک رو ادامه بدن هم به یه دانشگاه حالا کمی معمولی راضی بشن و ارشد رو ادامه بدن..کاری که خیلی ازاطرافیانم میبینم که انجام میدن.

RE: آگهی استخدام بانک سینا ( اکثراستان ها) - عزیز دادخواه - ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  قابل توجه آقای دادخواه:
دوست عزیز و بقیه کسانی که مشابه شما فکر میکنن باید بگم که دوستانی که براارشد خودشون رو آماده میکنند دیگه به یه حدی از زندگی رسیدن که هم باید به فکر کار باشند هم تشکیل خانواده و خیلی از جنبه ها دیگه از زندگی..تک بعدی بودن اونم تو این سن یه مانع بزرگ برای پیشرفت است.مگه میشه همه ی زندگی تعطیل بشه صرفا برا یه کنکور ارشد؟ حالا حساب دوستانی که مثلا فقط میخوان شریف قبول بشن برا بورسیه و اینا جداست..در کل گفتم...
به نظرم اون دوستمون هم میتونن هم کار بانک رو ادامه بدن هم به یه دانشگاه حالا کمی معمولی راضی بشن و ارشد رو ادامه بدن..کاری که خیلی ازاطرافیانم میبینم که انجام میدن.

کلن از اساس با همدیگه مخالفیم پس دیگه بحثی نیست آبجی گلم. امید وارم به همه ایده آلاتون برسید . در ضمن هرکی هم سن و سال من بود سه بار به همه آرزو هاش رسیده بود Shy به هر حال ،موفق باشید. به جان خودم من منفی ندادم . مخلص فرداد خان هم هستیم Big Grin .