تالار گفتمان مانشت
java script - نسخه‌ی قابل چاپ

java script - hanif - 15 فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ب.ظ

دوستان واسه java script چه کتابی پیشنهاد می کنید. البته اگه مرجع کامل باشه بهتره.

java script - hanif - 18 فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ

در زمانی که جای خالی دکتر خیلی احساس میشه سوال های ما هم بی جواب می مونه

java script - a3mooneabi - 18 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه آموزش دارم که قبلا ازاین سایت گرفتم...اینها خوبه
یکی دیگه هم دارم که اگرخواستی برات ایمیل میکنم

java script - polarisia - 18 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ

مرجع کدهای جاوا اسکریپت:

java script - hanif - 18 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ

ممنون از همه‌ی دوستان
دوستان یه کتاب مرجع خوب اگه چاپ شده باشه بهتر معرفی کنید.

java script - zeinab - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ

سلام. من جاوا کار نکردم اما شاید این سایت خوب باشه !
java.tadbirpoya.ir
فعلا دارم html میخونم بعدش هم CSS بعدش اگر اشتبا ه نکنم توبت جاواست!!

RE: java script - vampire2 - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ

هر چی در مورده وب مب خوای یاد بگیری برو اینجا.امکان تست داره.مس تونی تغییر بدی کدو ببینی چی میشه.به زبان شیوای انگلستان گفته.خیلی ها هم از جمله خودمو اکثر دوستام اینجا یاد گرفتن وب نویسیو.

java script - رهاافسری - ۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ

بیزحمت یک کتاب جامع برای جاوا اسکریپت معرفی کنید

java script - Amoojan - 13 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ

جاوا اسکریپت برای کد نویسی اپلیکیشن میخوای یاد بگیری یا فقط میخوای برای طراحی ظاهر سایت ازش استفاده کنی؟
اگر فقط برای طراحی ظاهر سایت میخوای یادبگیری همون سایت w3school و یکم درباره jquery بدونی کارت راه میفته....
اما اگر میخوای برای نوشتن اپلیکیشن های تحت وبی که با جاوااسکریپت پیاده سازی میشه، جاوااسکریپت یاد بگیری من بهت کتاب head first javascript پیشنهاد میدم. بعدش کتاب professional javascript for web developers ویرایش ۳ رو بگیر. این کتاب دومی کامله و همه مطالب رو توضیح میده اگر بخوای میتونی کتاب اولم بیخیال بشی یک راست بری با دومی شروع کنی.
موفق باشید.

java script - رهاافسری - ۱۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  جاوا اسکریپت برای کد نویسی اپلیکیشن میخوای یاد بگیری یا فقط میخوای برای طراحی ظاهر سایت ازش استفاده کنی؟
اگر فقط برای طراحی ظاهر سایت میخوای یادبگیری همون سایت w3school و یکم درباره jquery بدونی کارت راه میفته....
اما اگر میخوای برای نوشتن اپلیکیشن های تحت وبی که با جاوااسکریپت پیاده سازی میشه، جاوااسکریپت یاد بگیری من بهت کتاب head first javascript پیشنهاد میدم. بعدش کتاب professional javascript for web developers ویرایش ۳ رو بگیر. این کتاب دومی کامله و همه مطالب رو توضیح میده اگر بخوای میتونی کتاب اولم بیخیال بشی یک راست بری با دومی شروع کنی.
موفق باشید.
خیلی تشکر،این سایت رودیدم اما با کتاب راحتم، نویسندش بی زحمت لطف میکنید بگین،کتابفروشیها دارن؟ ویک کتاب فارسی هم معرفی میکنید؟
،یک کتاب هم دررابطه با jquery بی زحمت معرفی می کنین
متشکر

java script - Amoojan - 13 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ

این کتاب ها همشون pdf هستن و زبانشون هم انگلیسی هست. کتابفروشی ها ندارن داشته باشن هم گرونه... ترجمه یا کتاب فارسی هم نمیدونم دارن یا نه.
برین تو این سایت اسم زبان برنامه نویسی یا هرچیز دیگه ای در این موارد دارید رو داخلش سرچ کنید ، کتابها رو براتون میاره که میتونید دانلود کنین.

java script - رهاافسری - ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  این کتاب ها همشون pdf هستن و زبانشون هم انگلیسی هست. کتابفروشی ها ندارن داشته باشن هم گرونه... ترجمه یا کتاب فارسی هم نمیدونم دارن یا نه.
برین تو این سایت اسم زبان برنامه نویسی یا هرچیز دیگه ای در این موارد دارید رو داخلش سرچ کنید ، کتابها رو براتون میاره که میتونید دانلود کنین.

این سایتی که معرفی کردین خیلی خوبه متشکرم از راهنماییتون

java script - Happiness.72 - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ

تو youtube هم اگه سرچ کنید Javascript tutorial for beginners کورس خوبی رو پیدا می کنید من به ترتیب دارم دانلودش میکنم و کار میکنم