تالار گفتمان مانشت
انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - نسخه‌ی قابل چاپ

انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 14 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان
کسی میدونه اگر کسی که یه دانشگاه اونو به عنوان فرد پذیرفته شده اعلام کرده از طریق استعداد درخشان(همین رشته ها که فرمشو پست میکنن برای دانشگاه مورد نظر)بخواد نره باید چیکار کنه؟؟اگه فقط ثبت نام نکنه به منزله انصرافه؟

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ

هیچکس نیست جواب بده؟؟
بیشتر میخوام بدونم اینکه میگه اسمتون تو پرتال سازمان سنجش ثبت شده یعنی اینکه انتخاب رشته کنکورمونو ذیگه بررسی نمیکنه؟

انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - equilibrium - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

تا جائیکه من اطلاع دارم کانال قبولی بدون آزمون جداست و تاثیری در بررسی انتخاب رشته شما نداره (اگه کسی بدون آزمون جایی پذیرفته بشه و از طریق آزمون هم قبول بشه مخیر به انتخابه)

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

واقعا ممنون.
نقطه ابهام برایه من اونجاست که میگه اسمتون تو پورتال سازمان سنجش ثبت میشه !!!فکر میکنم منظورش اینه که دانشگاه شما مشخص میشه.
خدا کنه جدا ازهم باشن

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 21 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ

ممنون از نظرتون.
اخه میگن اگه تا فلانروز برگه انصراف ندین یعنی ثبت نام قطعی شدین.
یه دانشگاهی مثله سمنان که اصلا برگه انصرافم نذاشته.
دغدم فقط اینکه اعلام اسامی از سوی یه دانشگاه باعث نشه انتخاب رشته اصلیمونو اصلا اعلام نکنن.
یه ۵ روزی میشه پرسیدم جواب ندادن هنوز

ضمنا نمیدونم چی چیزی تو نظراتم بوده که یکی اومده به سه تاش عرض یه دقیقه منفی دادهDodgy

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ق.ظ

حواب سازمان سنجش بعد از۶روز:Undecided
با سلام داوطلب گرامی: اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 22 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ

اینم یه جواب دیگه.پرسیدم استعداد درخشان ربطی به انتخاب رشته کنکور ارشد داره؟که اینو فرستاد.مستقیما اشاره نکرده البته

با سلام در صورت اخذ پذیرش مستقیم از دانشگاهها از گزینش جایابی سازمان حذف خواهید شد. ضمنا جهت انصراف از هر دانشگاهی مستقیما می بایست به آن دانشگاه مراجعه نمایید با تشکر

انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - mconj - 23 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ

سلام من با مسئول استعداد درخشان دانشگاه امیر کبیر صحبت کردم.

ایشون اشاره به تکمیل ظرفیت استعداد درخشان داشتن "یعنی برخی از دانشجو ها که قبولی استعداد درخشان امیر کبیر رو دارن دانشگاه تهران و شریف قبول میشن و نمیان برای ثبت نام فلذا دانشگاه این ظرفیت جدید رو با درخواست سایرین پر میکنه"

پس اصلا نگران نباشید دانشگاهها یک فرم تعهد برای قطعی کردن ثبت نام دارند که باید امضا کنید.

اگر اونو امضا کنید حق ندارید جایی دیگه برید و دانشگاههم شما رو پذیرفته نهایی اعلام میکنه.بدون اون هیچ چیزی اعتبار نداره.

RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - saho - 23 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ

خیلی ممنون.
راستش من واسه قم (تجارت)فرستادم معلوم هست نیست قبول بشم.اما ترجیح میدم یکی از انتخاب هایه انتخاب رشته کنکورمو قبول بشم.تااینو.(به دلیل نداشتن علاقه)
از طرفی میبینم هرجا نتایجو اعلام میکنه میگه اسمتون تو پورتال سنجش ثبت شده.سوالم بیشتر اینکه این ثبت شدن ربطی به این نداره که انتخاب رشته کنکورمونو ملغی کنن؟!(البته اگه بعد ازنتایج اگه دانشگاهش اعلام کنه که خیالم راحت میشه)

انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان - سجاد۶۷ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ

سلام من الان ۲ ماهه که از سازمان سنجش سوال پرسیدم هنوز جواب ندادن.نمیدونم بین کاربران تفاوتی هست گه جواب شما رو ۶ روزه دادند یا نه؟