تالار گفتمان مانشت
معرفی منبع مناسب انتقال داده - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 23 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ

سلام به همه - از کسانی که سال های قبل کنکور دادن و یا در حال حاضر از منابع کنکوری انتقال داده مطلع هستن خواهش میکنم معرفی کنن تا هم خودم و هم بقیه استفاده کنن تا الان که منبع بدردبخوری پیدا نکردم -

ممنون Blush

معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

کسی نبود یه کتاب معرفی کنه - بچه ها از رو چی میخوندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معرفی منبع مناسب انتقال داده - shahbazi - 26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ

یه کتاب انتقال داده از فرشاد صفایی گرفتم انتشارات نوپردازان یکی از بچه معرفی کرد خیلی ازش راضی بود
و کتاب شبکه حقیقت که فقط هفت فصل اولش انتقاله هم میگن خیلی خوبه هرکی استفاده کرده راضی بوده

معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

نظری درباره کتاب استالینگز ندارید ؟
ترجمه کی از هه بهتره ؟؟

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  من رشتم کامپیوتر نیست ولی پیشنهاد میکنم کتاب مدرسان که تازه چاپ شده یه نگاهی بهش بندازی..مولفش که استاد بسیار خوبیه..مثل اینکه قسمتی از کتابو میتونی از سایت مدرسان دانلود کنی و ببینی..

مدرسات تک فروشی هم داره ؟؟؟؟ ایا انقلاب شعبه ای داره که تهیه کنیم از اونجا یا باید بریم دفتر مرکزی (شریعتی) ؟؟
در ضمن من از کتاب شبکه دکتر حقیقت که برای پارسه هست خیلی تعریف شنیدم اون چطوریه ؟؟؟ چون اگه ۲ تا کتاب خوب کنار هم باشن میتونن مکمل خوبی برای هم باشن

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - ali007 - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  من رشتم کامپیوتر نیست ولی پیشنهاد میکنم کتاب مدرسان که تازه چاپ شده یه نگاهی بهش بندازی..مولفش که استاد بسیار خوبیه..مثل اینکه قسمتی از کتابو میتونی از سایت مدرسان دانلود کنی و ببینی..

مدرسات تک فروشی هم داره ؟؟؟؟ ایا انقلاب شعبه ای داره که تهیه کنیم از اونجا یا باید بریم دفتر مرکزی (شریعتی) ؟؟
در ضمن من از کتاب شبکه دکتر حقیقت که برای پارسه هست خیلی تعریف شنیدم اون چطوریه ؟؟؟ چون اگه ۲ تا کتاب خوب کنار هم باشن میتونن مکمل خوبی برای هم باشن

من شهرستانم نمی دونم از کجا میشه کتابای مدرسان تهیه کرد ولی چند هفته از سایتش تکی خرید کردم پس فروش تکی داره..

کتاب شبکه حقیقیتو دارم بخش انتقالش خوبه ..به نظرم ترکیب کتاب انتقال مدرسان با شبکه پارسه ترکیب عالی میشه..

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  من رشتم کامپیوتر نیست ولی پیشنهاد میکنم کتاب مدرسان که تازه چاپ شده یه نگاهی بهش بندازی..مولفش که استاد بسیار خوبیه..مثل اینکه قسمتی از کتابو میتونی از سایت مدرسان دانلود کنی و ببینی..

من شهرستانم نمی دونم از کجا میشه کتابای مدرسان تهیه کرد ولی چند هفته از سایتش تکی خرید کردم پس فروش تکی داره..

کتاب شبکه حقیقیتو دارم بخش انتقالش خوبه ..به نظرم ترکیب کتاب انتقال مدرسان با شبکه پارسه ترکیب عالی میشه..

ممنون از جوابهات
میشه مولف کتاب مدرسان و همچنین تعداد صفحاتشو بگی و همینطور تعداد صفحات کتاب حقیقتو -
این مدت انقدر کتاب اشتباه گرفتم دیگه اول همچی رو میپرسم بعد میخرم Big Grin

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - ali007 - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  

ممنون از جوابهات
میشه مولف کتاب مدرسان و همچنین تعداد صفحاتشو بگی و همینطور تعداد صفحات کتاب حقیقتو -
این مدت انقدر کتاب اشتباه گرفتم دیگه اول همچی رو میپرسم بعد میخرم Big Grin

مشخصات کتاب انتقال مدرسان و دانلود قسمتی از کتاب در لینک زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب حقیقتی که دارم چاپ ۹۰ صغحاتشم حدود ۳۸۰///

معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

ممنون ار راهنماییتون - یعنی این ۲ کتاب با هم خونده بشه دیگه مشکلی نیست ؟ به کل مباحث تسلط پیدا میکنیم ؟
میدونید از انتقال چنتا سوال میاد در کنکور ؟؟

معرفی منبع مناسب انتقال داده - shahbazi - 27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ

استالینگز دارم از سپیدنام بنظرم زیاد جالب نیست بدنیست اما نخونید کتابای مدرسان چاپ جدیدش عالین
اگه تعریف انتقال شنیدی حتما بگیر انتقال پارسه هم خیلی عالیه.خودمنم اولش باورم نشد مدرسان کتاباش اینقدر خوب باشه.کل مباحث رو پوشش داده.کلی مثال داره چاپش کتاباش هم خیلی عالیه.

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  کتاب حقیقتی که دارم چاپ ۹۰ صغحاتشم حدود ۳۸۰///

این کتاب که گفتی همون کتاب شبکه دکتر حقیقت هست ؟؟؟؟
بچه ها میکفتن ۷ فصل اولش برای انتقال کافیه

در ضمن من کتاب انتقال پارسه که برای خود دکتر حقیقت هست رو هم دارم برای سال ۹۰ هست و حدود ۱۳۶ صفحه هم هست - منظورت از انتقال پارسه همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا کتابام برای ۹۰ هست فقط شک دارم که ایا تغییر کردن یا نه Undecided

RE: معرفی منبع مناسب انتقال داده - ali007 - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  کتاب حقیقتی که دارم چاپ ۹۰ صغحاتشم حدود ۳۸۰///

این کتاب که گفتی همون کتاب شبکه دکتر حقیقت هست ؟؟؟؟
بچه ها میکفتن ۷ فصل اولش برای انتقال کافیه

در ضمن من کتاب انتقال پارسه که برای خود دکتر حقیقت هست رو هم دارم برای سال ۹۰ هست و حدود ۱۳۶ صفحه هم هست - منظورت از انتقال پارسه همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا کتابام برای ۹۰ هست فقط شک دارم که ایا تغییر کردن یا نه Undecided

بله منظورم کتاب شبکه حقیقت بود از کتاب انتقالش اطلاعی ندارم.

معرفی منبع مناسب انتقال داده - shahbazi - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ

پارسه انتقال مخصوص معماری هم داره اما کامل نیست
شبکه پارسه کامل تره
مدرسان تک فروشی هم داره.

معرفی منبع مناسب انتقال داده - hiddenman - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ

شبکه پارسه چند فصلش مربوط به انتقال داده هست و کدوم مباحث از همه مهمتره ؟؟؟؟

معرفی منبع مناسب انتقال داده - mohandess - 03 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

من کتاب شبکه حقیقت رو پیدا نکردم . آیا کتابی بهتر یا در همون حد هست که بخرم و بتونم همه تستای انتقالو بزنم؟

اصلا از انتقال چند سوال میاد ؟ ۴ تا یا ۳ تا ؟!