تالار گفتمان مانشت
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - reyhaneh64 - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ

پژوهش تاریخ تشکیل کلاساشو اعلام کرد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلیه کلاسهای زمان دوره تابستان رشته کامپیوتر و IT از تاریخ ۲۵ تیر ماه آغاز خواهد شد.
محل برگزاری کلیه دروس: دانشکده علوم دانشگاه خواجه نصیر واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان شهید مجتبایی،خیابان شهید کاویان

من مسیر دانشکده علوم نصیرو نمیدونم.

این مسیرو از طریق مترو یا اتوبوس یا تاکسی از چه طریقی میشه سریعتر و در کوتاهترین زمان بهش رسید؟
خواهشا دقیق بهم بگین.

کسی میتونه به من کمک کنه؟

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - admin - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ

کاربر گرامی جناب majid gh در صورت عدم اصلاح حرف‌ها خود و احترام به اعضای انجمن اخراج خواهید شد. لطفاً ندیده و نشناخته در مورد افراد صحبت نکنید.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - TivaMoradi - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ق.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  جناب tivamoradi اولا جزوه نیکوبین رو از موسسه ماهان دیدم نه نصیر ثانیا بنده ۲ سال کنکور کارشناسی ارشد دادم که کلاسهای هردوی این عزیزان رو شرکت کرده بودم. ثالثا بنده با اقای سیدجوادی کلاس داشتم و ان دوره ایشون کلاسها رابدون هماهنگی کنسل می کردند طوری که کلاس تابستان به موقع تمام نشد و بسیاری از همکلاسی‌ها رفتند و من نظر انها رو گفتم و درضمن همیشه گفتم که اقای سید جوادی بسیار باسواد هستند ولی متعهد نیستند . رابعا شما خوش باشید و هر نتیجه ای که دلتان می خواهد بگیرید .

برادر گرامی جناب khodam به جای اینکه ظرف ایکی ثانیه آقای مهندس بیان و سعی کنن مسئله را جمع کنن فکر کنم بهتر بود به توصیه یکی از همین دوستان عمل می‌کردید و کارنامه تان را ارائه می‌دادید تا شاید کمی از شک‌ها برطرف می‌شد چون اینطوری شک من و مطمئنا خیلی های دیگه بدتر هم شده. ثانیا سعی کنید با account جدیدتون msdspideh سوتی های قبلی را تکرار نکنید.
یکی از دوستان گفته بودند که برخی از نظرات باید حذف شود. بنده موافق نیستم. چون شما حتی یک فحش یا حرف بی ادبی نمی بینید که داده شده باشد غیر از همان یکی که کاربر khodam نثار جناب majid gh کرده. در ضمن چرا تا وقتی که کاربر khodam مشغول تخریب بوده کسی نگفته بود که باید پیغامهای مخرب ایشون حذف بشه؟

منم موافقم.
اگه قضیه بخواد اینجوری تموم بشه ممکنه شک خیلی از بچه‌ها برطرف نشه.
به نظرم برای اینکه کاربر khodam حس نیتشون رو نشون بدن‌، لطف کنن و کارنامه شون رو بزارن. اگر هم تمایلی به گذاشتن کارنامه شون توی مانشت ندارن حداقل میتونن برای آقای دکتر بفرستن تا ایشون تایید کنن.
دوستان نظر شما چیه؟؟؟

بنده منظور شما را از آقای دکتر نفهمیدم. اگر منظورتان بنده هستم، هیچ اشکالی نداره. اصلاً اتفاقاً خودم هم می‌گویم که شاید من دکتر باشم. دوم اینکه تا به حال من برای هیچ جا و هیچ کس تبلیغ نکردم. در مورد پیشنهاد شما در مورد کارنامه من هم صد در صد موافق هستم. علاوه بر کارنامه khodam خانم msdsepideh هم فرموده‌اند که رتبه ۷۲ نرم افزار را آورده اند و در غیاب کاربر khodam شروع کردند به گفتن همان حرف‌ها. از ایشون هم ممنون میشیم برای اینکه با کاربر khodam اشتباه گرفته نشوند کارنامه‌شان را لطف کنند.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Majid gh - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کاربر گرامی جناب majid gh در صورت عدم اصلاح حرف‌ها خود و احترام به اعضای انجمن اخراج خواهید شد. لطفاً ندیده و نشناخته در مورد افراد صحبت نکنید.

آقای دکتر بنده عذر خواهی کردم من ندیده و نشناخته در مورد کی صحبت کردم میشه بفرمایین ؟؟؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - TivaMoradi - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کاربر گرامی جناب majid gh در صورت عدم اصلاح حرف‌ها خود و احترام به اعضای انجمن اخراج خواهید شد. لطفاً ندیده و نشناخته در مورد افراد صحبت نکنید.

آقای دکتر بنده عذر خواهی کردم من ندیده و نشناخته در مورد کی صحبت کردم میشه بفرمایین ؟؟؟

با عرض پوزش از admin محترم. اگر شما پیام‌های آقای Majid gh را نگاه کنید ایشان فحش هم خورده است و حالا بنده خدا تهدید به اخراج هم شده‌اند. به نظر شما حرف‌های جناب hodam که از اصطلاحاتی مانن "شعور بالایی" نداری استفاده کرده اند مودبانه است؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Majid gh - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کاربر گرامی جناب majid gh در صورت عدم اصلاح حرف‌ها خود و احترام به اعضای انجمن اخراج خواهید شد. لطفاً ندیده و نشناخته در مورد افراد صحبت نکنید.

با عرض پوزش از admin محترم. اگر شما پیام‌های آقای Majid gh را نگاه کنید ایشان فحش هم خورده است و حالا بنده خدا تهدید به اخراج هم شده‌اند. به نظر شما حرف‌های جناب hodam که از اصطلاحاتی مانن "شعور بالایی" نداری استفاده کرده اند مودبانه است؟

مرسی از شما دوست عزیز من الان بد تو شکم خدایی آقای دکتر من که عذر خواهی کردم رو میخوان اخراج کنن این از اون حرفاست من که عذر خواهی هم کردم موندم مرسی از شما که از من دفاع کردین مرسی BlushBlushHuhHuhHuh

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - reyhaneh64 - 18 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

خواهش میکنم این بحثارو تمومش کنید.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ایرسا - ۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ق.ظ)TivaMoradi نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  جناب tivamoradi اولا جزوه نیکوبین رو از موسسه ماهان دیدم نه نصیر ثانیا بنده ۲ سال کنکور کارشناسی ارشد دادم که کلاسهای هردوی این عزیزان رو شرکت کرده بودم. ثالثا بنده با اقای سیدجوادی کلاس داشتم و ان دوره ایشون کلاسها رابدون هماهنگی کنسل می کردند طوری که کلاس تابستان به موقع تمام نشد و بسیاری از همکلاسی‌ها رفتند و من نظر انها رو گفتم و درضمن همیشه گفتم که اقای سید جوادی بسیار باسواد هستند ولی متعهد نیستند . رابعا شما خوش باشید و هر نتیجه ای که دلتان می خواهد بگیرید .

برادر گرامی جناب khodam به جای اینکه ظرف ایکی ثانیه آقای مهندس بیان و سعی کنن مسئله را جمع کنن فکر کنم بهتر بود به توصیه یکی از همین دوستان عمل می‌کردید و کارنامه تان را ارائه می‌دادید تا شاید کمی از شک‌ها برطرف می‌شد چون اینطوری شک من و مطمئنا خیلی های دیگه بدتر هم شده. ثانیا سعی کنید با account جدیدتون msdspideh سوتی های قبلی را تکرار نکنید.
یکی از دوستان گفته بودند که برخی از نظرات باید حذف شود. بنده موافق نیستم. چون شما حتی یک فحش یا حرف بی ادبی نمی بینید که داده شده باشد غیر از همان یکی که کاربر khodam نثار جناب majid gh کرده. در ضمن چرا تا وقتی که کاربر khodam مشغول تخریب بوده کسی نگفته بود که باید پیغامهای مخرب ایشون حذف بشه؟

منم موافقم.
اگه قضیه بخواد اینجوری تموم بشه ممکنه شک خیلی از بچه‌ها برطرف نشه.
به نظرم برای اینکه کاربر khodam حس نیتشون رو نشون بدن‌، لطف کنن و کارنامه شون رو بزارن. اگر هم تمایلی به گذاشتن کارنامه شون توی مانشت ندارن حداقل میتونن برای آقای دکتر بفرستن تا ایشون تایید کنن.
دوستان نظر شما چیه؟؟؟

بنده منظور شما را از آقای دکتر نفهمیدم. اگر منظورتان بنده هستم، هیچ اشکالی نداره. اصلاً اتفاقاً خودم هم می‌گویم که شاید من دکتر باشم. دوم اینکه تا به حال من برای هیچ جا و هیچ کس تبلیغ نکردم. در مورد پیشنهاد شما در مورد کارنامه من هم صد در صد موافق هستم. علاوه بر کارنامه khodam خانم msdsepideh هم فرموده‌اند که رتبه ۷۲ نرم افزار را آورده اند و در غیاب کاربر khodam شروع کردند به گفتن همان حرف‌ها. از ایشون هم ممنون میشیم برای اینکه با کاربر khodam اشتباه گرفته نشوند کارنامه‌شان را لطف کنند.

منظورم از آقای دکتر‌، دکتر تنهایی بود!

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - admin - 18 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ب.ظ

موضوع بسته می‌شه. لطفا این بحث رو ادامه ندین.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - nazari.hooshang - 19 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ

دوستان ما یک مدت نبودیم چه قیامتی به پا شده اینجا. به نظر من جدای از جنبه‌های تلخ، بحث جالب و روشنگرانه‌ای بود و برای خود من که مشکوک شده بودم روشن گرانه بود. ولی چون آقای تنهایی فرمودند چیزی نگیم من هم دیگه چیزی نمیگم. ولی انصافا سایت manesht واقعا جای جالب و جذابی شده.
برای اینکه طبق دستور آقای تنهایی کمی بحث را عوض کنم Homepage برخی از اساتید مشهور کلاس‌ها را براتون گذاشتم. امیدوارم بتونید استفاده کنید. این Homepage‌ها ربطی به کلاس کنکور نداره و Homepage های علمی اساتید هست ولی ممکنه اطلاعات مفیدی مانند آدرس‌های ایمیل برای بچه‌ها داشته باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بقیه اساتید که دکترا ندارن، یا هیأت علمی نیستند یا مشغول کارهای تحقیقاتی نیستند ظاهرا Home page اینجوری نداشتن و من نتونستم پیدا کنم.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - reyhaneh64 - 19 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ ق.ظ

اینم homepage پروفسور قدسی

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - kashir - 19 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ق.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  موضوع بسته می‌شه. لطفا این بحث رو ادامه ندین.
پس کجا راجع به کنکور و کتابهای کنکوری بحث کنیم
چرا اون دو کاربر "khodam " و "msdspideh " که رتبه شون خیلی خوب شده کارنامه شونو آپلود نمیکنن که ما استفاده کنیم؟؟ Huh

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - nazari.hooshang - 19 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ

مصاحبه با آقای هادی مردانی رتبه ۱ ارشد امسال در سایت نصیر. صحبت‌ها خیلی شبیه به آقای اکبر شاگرد اول سال قبل است.

به نظر من موسسه نصیر چون برای بسیج هست و سود شخصی درش مطرح نیست بهترین اطلاعات را می‌دهد.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - گل گندم ۱ - ۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ

کلاس های نصیر همون دانشکده برق هست. حواستون باشه

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 19 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ

این آقا که رتبه یک شده من تبریک به ایشان می گویم واین اقا هم از دکتر اجلالی ومهندس کریمی تعریف کرده