تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

دوستای عزیزم سلام
این تاپیک رو باز کردم که تا زمان اعلام نتایج نهایی هر بحث آزادی در این رابطه داریم تو همین تاپیک انجامش بدیم و این روز های پر از دلهره و نگرانی رو با هم بگذرونیم

برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همونجایی قبول بشیم که خودمون دلمون میخواد

بحث آزاد و شمارش معکوس شروع شد... بقرمایین! Big Grin

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - saho - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستای عزیزم سلام
این تاپیک رو باز کردم که تا زمان اعلام نتایج نهایی هر بحث آزادی در این رابطه داریم تو همین تاپیک انجامش بدیم و این روز های پر از دلهره و نگرانی رو با هم بگذرونیم

برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همونجایی قبول بشیم که خودمون دلمون میخواد

خدا خیرت بدهBig Grin
یکم بحث کنیم از بیکاری دربیایم این روزا دیر میگذره

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - nassim92 - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستای عزیزم سلام

شما که مشخصه کجا قبولینSmileمن چی؟؟؟؟؟؟؟؟

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - ali123321 - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ

واسه یک لحظه فکر کنید این آقای توکلی مثلا داییتونه!! امشبم قراره بیاد خونتون!! اگه گفتین ازش چی باید پرسید؟!! چه حالی میده!!! Wink

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - saho - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  واسه یک لحظه فکر کنید این آقای توکلی مثلا داییتونه!! امشبم قراره بیاد خونتون!! اگه گفتین ازش چی باید پرسید؟!! چه حالی میده!!! Wink

میپرسم مگه قراره چیکارکنین که اینهمه یه ملتواینجورمنتظرمیذارین؟Smile

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - publin - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ

تشکر میکنم که این تاپیک رو باز کنید اما انشالا یکی دیگه نیاد ببنده
شاید دوستان بخوان تو این روزها کناره هم باشن و به هم دلداری بدن

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - Amir V - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ

مهدی خبر جدید اینکه منم خوردم ۱/۸ Big Grin

ظاهرا انتخاب سهمیه ای ها هم از توی همین ظرفیت دفترچه اس.
مهدی دلم میخواد اون پستی که توی فیسبوک زدی رو اینجا Copy/Paste کنم :|

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ظاهرا انتخاب سهمیه ای ها هم از توی همین ظرفیت دفترچه اس.
مهدی دلم میخواد اون پستی که توی فیسبوک زدی رو اینجا Copy/Paste کنم :|
نه ... سهمیه های شهید و جانباز و هیئت علمی و استعداد درخشان و همه اینها جدای دفترچه ست
در واقع مازاد هستن...
برای همینه که وقتی تو دفترچه میزنن ۲۰ نفر، میری کلاس میبینی شده ۳۰ نفر!!! نهایتا ۲ یا ۳ نفرشون استعداد درخشان هستن ... بقیه غیر درخشان ها هستن که اونا هم مازاد محسوب میشن...

و مجددا توکل به خدا...

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - k_111 - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

چی میشد کشور ما هم مثل کشورهای پیشرفته بودHuh
اون موقع هیچ کس ۱ سال از زندگیش (البته تا دکترا ۳ تا یکسال) رو تو کنکور و ۲ سال رو تو سربازی با استرس صرف نمیکرد البته باید یه ۷-۸-۱۰ سالی رو هم برای پیدا کردن کار تلف کنه Sad
اونطوری دیگه هدف فقط نمره گرفتن و حفظ کردن نمیشه بلکه هدف تحقیق و پژوهش میشه

پدرای ما تونستن اینا رو برای ما به ارث بزارن(خدا رو شکر آفریقا رو ارث نزاشتن) حالا ما(اگه تو ایران موندیمBig Grin) سعی کنیم بهترش رو به فرزندامون بدیم

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - alexa - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

بالاخره وارد هفته اول شهریور شدیم
توکلت علی حی الذی لا یموت

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ

خب ... دیگه رسما الان داخل شهریور ماه شدیم ... بریم اونقدر سایت سنجشو رفرش کنیم تا بترکه!!! دلمون خنک شه! Big Grin

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - fatemeh85 - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

یادش بخیر پارسال شب اعلام نتایج تا صبح با دوستان چقدر این سایت سنجشو رفرش کردیم Smile
چقدر زود یه سال گذشت....

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ

آقا اینطور که من فهمیدم، شریف امسال اونایی که با سهمیه شاگرد اولی معرفی بشن رو ثبت نام نمی کنه (در واقع به شریف معرفی نمیشن) و تو دانشگاه های دیگه پذیرش میشن این افراد؟
آیا درسته؟ صحت داره این موضوع؟

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - x86 - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ...تاپیک انجامش بدیم و این روز های پر از دلهره و نگرانی رو با هم بگذرونیم....

هیچ دلهره ای وجود نداره فقط میخوام هر چه سریعتر تکلیفم روشن بشه ، به قبول نشدن هم راضی هستم ، ولی اینکه بعد از ۲ سال درگیری با کنکور هنوز ندونی که قبول میشی یا نه و اگه قبول بشی کجا قبول میشی خیلی داره عذابم میده ، عملا مثل این میمونه که دستامو بستن و انداختنم تو یه سلول انفرادی...

شمارش معکوس تا اعلام نتیج نهایی سازمان سنجش - ۸Operation - 01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ق.ظ

همین الان از ناحیه میام...دیشب پاسبخش بودم....شنیدم اخبار گفت نتیجه این هفته میاد....
کی بشه ما از این خدمت راحت شیم. اگه خدا بخواد ۱۵ شهریور....
امیدوارم خدا دست هممونو بگیره....
با آرزوی موفقیت پیشاپیش برای همه دوستان عزیز