تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - m_gh - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  اکثر فیلمهای ایرانی هم یا در مورد ازدواج یا مرگه یا دروغ و خیانت یا برادرانه خواهرانه ! هست

بحث فیلم شد گفتم منم به عنوان یک پیشکسوت در صنعت فیلم یه نظری بدم ، فکر نمیکنم فیلم The Matrix و I'm Legend و A Beautiful Mind و AI و I'Robot و (زمانی با بیش از یک ترابایت آرشیو فیلم از دم آمریکایی) و ... کسی بیشتر از من دیده باشه فقط ماتریس (هر سه تاشو) هفت هشت بار با زیرنویس فارسی و انگلیسی و دوبله و... دیدم... ولی میخوام یه چی بگم... من فیلم ایرانی خیلی کم دیدم سه چهار تا... ولی یک بار بچه ها گفتن یه فیلم هست خیلی تعریفشو میکنن بریم ببینیم... گفتم باشه بریم... رفتیم سینما فیلم "رسوایی" بود... بهترین فیلمی بود که تا الان تو عمرم دیدم... همه ی اون فیلم هایی که بالا نام بردم حتی به گرد پای این فیلم هم نمیرسن... البته سینماش هم خیلی با کیفیت پخش میکرد... واقعا دارم میگم بهترین فیلمی بود که تو عمرم دیدم... اگه تونستی یک بار ببینش، ضرر نمیکنی... البته الان دو سه سالی میشه که فیلم نگاه نمیکنم فیلم رسوایی هم فکر کنم آخرین فیلم ایرانی و آمریکایی بود که چهار پنج ماه پیش تو سینما دیدم... یعنی فیلمش یه جوریه که وقتی میبینیش دیگه از هر چی فیلمه زده میشی... برای کل زندگیت همین یه فیلم بسه...

منم این فیلم رو چندماه پیش دیدم ،ولی فکر کنم خیییلی اغراق می کنینSmile آخه فقط یکم خنده دار بود،البته آخرش نه!ولی در کل من که اونقدرم مثه شما فیلم ندیدم انقدر جذبش نشدمAngel

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - A.Nouri - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ

سلام به همگی

هر چند من به دلیل رتبه م استرسی بابت نتایج نهایی ندارم، ولی درک می کنم که دوستان در این روزها چه احساسی دارند. برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در دانشگاهی که مورد علاقه تون هست قبول بشید.

خوشحالم که از طریق مانشت با بسیاری از شماها آشنا شدم و برای ملاقات حضوری با شما لحظه شماری می کنم.

ان شاالله همگی نتیجه ی زحماتی که کشیدید رو می بینید.

منتظر شنیدن خبرهای خوب از طرف شما عزیزان هستم .

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - xani - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

خوشم میاد بچه های کامپیوتر همه اهل صفا هستینSmile
منم خودم یه جورایی معتاد فیلمم البته ساخت هر جا که باشه نگاه میکنم(ایرانی,هندی, امریکایی)
که خوب توی چند سال گذشته فیلم های هالیوودیم بیشتر شدن
فیلم زیاد نگاه کردم ولی همه رو ارشیو نکردم فقط اونایی که ارزشش دیدن دوباره رو داشتن ارشیو کردم رو دی وی دیSleepy
ولی دیگه الان دنبال هارد اکسترنال هستم بگیرم(سه ترا) Sleepy به نظرتون چی بگیرم خوبهHuh
راستی بهترین فیلمی که دیدین چی بوده که اگه ندیدم بریم ببنیمShy

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

آقا یه چی بگم جو عوض شه... گوگل ایران رو از لیست تحریم ها خارج کرد و به زودی ایرانی ها میتونن مستقیما از اپ استور گوگل (Google Play Store) برنامه دانلود کنن و نیاز به هیچ ابزاری برای دور زدن فیلتر هم نیست ...
البته امیدواریم مسئولین این بار از این طرف فیلترش نکنن!!!

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - hosnieh - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ

سلام به همگی،
من زیاد اهل فیلم نیستم ولی این فیلم دیدم و خیلی خوشم اومد، فوق العاده داستانش پیش میبره.
Butterfly On A Wheel
درمورد خیانت هست. ساخت آمریکا ۲۰۰۷
درمورد فیلم رسوایی اما، فیلم بدی نیست ولی اونقدرها هم جذاب نیست. یه موضوع نسبتا کلیشه ای داره، مومن واقعی و مومن ظاهری.

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - x86 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  منم این فیلم رو چندماه پیش دیدم ،ولی فکر کنم خیییلی اغراق می کنینSmile آخه فقط یکم خنده دار بود،البته آخرش نه!ولی در کل من که اونقدرم مثه شما فیلم ندیدم انقدر جذبش نشدمAngel

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)hosnieh نوشته شده توسط:  درمورد فیلم رسوایی اما، فیلم بدی نیست ولی اونقدرها هم جذاب نیست. یه موضوع نسبتا کلیشه ای داره، مومن واقعی و مومن ظاهری.

باور کنید که اغراق نمیکنم... ما چهار نفری رفتیم سینما: نظر هر چهار تامون هم این بود که بهترین فیلمی بوده که تا حالا دیدیم و تصیمیم داشتیم که دوباره بریم ببینیم.. من دو روز بعد به دو تا از دوستام گفتم برید فلان فیلمو ببینید همون روز رفتن دیدن چون میدونستن که الکی یه فیلمو نمیگم برید ببینیم... باورکنید بعد از اینکه فیلمو دیدن و نظرشونو پرسیدم اونها هم همین حرف رو زدن و خیلی خیلی از فیلم خوششون اومده بود و میگفتن که این فیلم یک منبر کامل بود... البته دوستان بنده بر خلاف خود بنده اهل مسجد هستن فکر کنم واسه همین فیلم رو با چشم دیگری دیدن نه به چشم یک فیلم معمولی... بعد از اینکه از سینما اومدیم بیرون دوستام میگفتن فیلمش واقعا تاثیر گذار بود ولی ای کاش تاثیرش موندگار باشه...

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - q88lp - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

اصلا معلوم هست چه نظری راجع به این فیلم داری ؟ اول تعریف می کنی بعد می کوبی؟ اینهمه دوپهلو حرف زدن واسه چیه؟ ( خودم این فیلم رو ندیدم ولی استاد فراستی میگه افتضاحه! )

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - tarane.68 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  منم مثل شماها زیاد فیلم ایرانی نمیبینم،بیشتر تو نخ سریالم ولی یه فیلمی که دیدم و خیلی به دلم نشست فارست گامپ بود
این بشر ( تام هنکسو میگم Smile ) چقد قشنگ تو این فیلم بازی کرد...صد بارم این فیلمو ببینم سیر نمیشم

من فیلمش رو ندیدم.ولی تو کلاس زبان داستانش رو خوندم.داستان جالبی داشت.خوشم اومد ازش Smile

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Lonely Palm - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ

خیلی خوبه که بیشتر رتبه های برتر کنکور ارشد اینجا هستن، امیدوارم همه دوستانی که قبول میشن و دانشجوی ارشد میشن بعد از قبولی شون هم باز بیان مانشت و به ارتقای سطح علمی این تالار بیشتر از گذشته کمک کنن و کمک هاشون فراتر از حوزه کنکور باشه، چراکه من و آدم های امثال من به علم این دوستان احتیاج داریم
این تصویر هم به نظرم جالب اومد واسه اینجا به اشتراک گذاشتن، حقیقت تلخیه Smile

[تصویر:  23862204342615551374.gif]

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - saho - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  اصلا معلوم هست چه نظری راجع به این فیلم داری ؟ اول تعریف می کنی بعد می کوبی؟ اینهمه دوپهلو حرف زدن واسه چیه؟ ( خودم این فیلم رو ندیدم ولی استاد فراستی میگه افتضاحه! )

بچه ها بحثو بردن سر فیلم که جو عوض بشه ودیگه بحث نباشه بین بچه ها.خواهشا ذیگه واسه فیلم بحث راه نندازیمWink

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - حمید ال وی ان - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ

بچه ها همه ماشالا خودشونو زدن به کوچه ی علی چپ :دی
حالا بسه دیگه،بیاین بریم سر همون بحث نتایجو استرسو ازین حرفا :دی

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - jimjamal - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

آقا خبر جدید Wink نوشته (جدید) که به رنگ قرمز بود رو از تو سنجش حذف کردن Tongue احتمالا خبر جدیدتر میخوان لینک بدن Big Grin

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - M0TRIX - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ

برای اینکه جو عوض شه یاداوری میکنم چهارشنبه اعلام نتایج میباشد

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - k_111 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ

چون جو عوض نشد من دارم میرم بخوابم

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Amir V - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ

خبر جدید:
فردا آخرین روز کاری منه. از پس فردا بخور بخواب+عشق و حال. Big Grin

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta