تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  بچه ها شاید سوال خیلی ها باشه یا اصلا دقت نکرده باشین
واسه شبکه فصل لایه کاربردی تو سر فصل پارسه نیس تو کتابشم نیس حالا اصلا ازش سوال اومده؟ بخونیم؟

تو کنکور ک پارسال سوال اومده

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ق.ظ

منم دارم میخونم البته از نوع استخدامیش
فعلاً این آزمون استخدامیو بدم بعد حتماً میام و درس رو ادامه میدم
البته بعضی از دروسش با کنکورم مشترکه ولی نویسنده هاشون فرق فکواه
به نظرم ک متن کتابها در مورد یه درس تقریباً یکیه
نظر شما چیه؟
مثلا ساختمان پیام نور با ساختمان مقسمی یا طورانی فرقش زیاده؟
Help me
............!!!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - par par_92 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  همراه خوندن فصول تست می زنید؟یا اول خوندن کلیه دروس رو تموم می کنید و در ماه های بعد تست می زنید؟

بعد هر فصل یه تعدادی بزن تا موضوع تو ذهن ات تثبیت بشه مثلا ۱/۵ یا اگه کم بود زوج و فرد.Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  منم دارم میخونم البته از نوع استخدامیش
فعلاً این آزمون استخدامیو بدم بعد حتماً میام و درس رو ادامه میدم
البته بعضی از دروسش با کنکورم مشترکه ولی نویسنده هاشون فرق فکواه
به نظرم ک متن کتابها در مورد یه درس تقریباً یکیه
نظر شما چیه؟
مثلا ساختمان پیام نور با ساختمان مقسمی یا طورانی فرقش زیاده؟
Help me
............!!!

ساختمان پیام نور چون خودم پیام نور خوندم و پاسش کردم فرق زیادی با مقسمی نداره! من پارسال اول کتاب پیام نورو رو میخوندم بعد مقسمی... کلا مباحثشون یکیه دیگه..

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mrpking - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  منم شاید کم کم بهتون اضافه بشم

حالم از اینکه امسال قبل نشدم گرفته اس! دلم به ۱۰% اول بودنم خوش بود که اونم نشد! بازم شکر خدا!

اما این رو به خودم و همه دوستای پارسالم قول میدم که با توکل به خدا و کمک خدا و تلاشم سال بعد به من تبریک میگن!
آره،شاید بگید بابا این چقدر مغرره! اما نیستم!

تازه از اول مهر هم باید از ۶صبح تا ۳-۴ عصر برم سر کار! بازم با این اوصاف مطمئنم که با توکل به خدا و نگاه اون همه چی درست میشه!
حتما تو این یک سال پشت کنکوری شدنم حکمتی هست! الله اعلم

« خدا گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری »

رقیب سرسختی هستم! باور نمیکنی میتونی از پارسالی ها بپرسی! Big Grin
برای همه آرزوی سلامتی(خودم مریض شدم) و موفقیت میکنم

-----------------------------------------
یه سوال : ترجمه ویرایش ۵ حاج رسولی ها برای شبکه خوبه یا از زبان اصلی بخونیم بهتره؟
سپاس

سلام دوست عزیز
شمام مثل منی
منم کنکور ۹۲ رتبم ۴۳۲ شد و ترم ۵ بودم و امسال اول تابستون خوب شروع کردم و هدفم رتبه یک بود و واقعا با اون تلاشم میتونستم بهش برسم ولی یهو بعد هفته ی اول ماه رمضون چندتا مشکل واسم پیش اومد و تمرکزم بهم ریخت و دیگه نمیتونستنم درس بخونم و این مشکلات وقتمو خیلی گرفت و دیگه تا یه ماه دیگه نمیتونمن بخونم و بعدشم که شروع کنم وقتم خیلی کمه و از طرفی شکر خدا سهمیه شاگرد اولی هم تا الانش دارم و دیگه سبک و سنگین کردم دیدم امسال هر کاری کنم رتبه یک و حتی تک رقمی نمیتونم بیارم و دیگه گذاشتم واسه سال آینده
ایشاالله همه ی دوستان در طول راهشون موفق و پر انرِِِِِزی باشن

راجع ترجمه حاج رسولیها دوست عزیز بهتره ویرایش ۶ رو بخونی چون تو ویرایش ششم هم مطالب راحتتر گفته و علاوه بر سوالات ویرایش ۵ یه سری سوال جون دار و خوب و جدید داره
موفق باشی

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.منم تو جمعتون راه می دید؟Blush
از فردا من هم هدفمند شروع می کنم.من مهندسی نرم سه تا کتاب دارم پوران،سپاهان،پرسمن ۷/دیوونه شدم Huhشما چی می خونید؟سپاهان خیلی خوبه ولی من احساس می کنم کافی نیست نظر شما چیه؟مرجع هم هی موقعه خوندن باید یک ساعت رمز گشایی کنم که چی گفته خیلی ترجمش مزخرفهAngry

مترجمه پرسمنی که داری چه کسیه؟
اگه نمیتونی پرس بخونی از یه کتاب کنکوری بخون جاهایی که متوجه نشدی از پرس بخون

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  بچه ها ! طراحی الگوریتم برنامه ریزی پویا رو خوندین؟ من هر وقت میرم سراغش جذبش نمیشم و نمیخونم! واسه همین هی الگوریتم رو میندازم عقب! از مقسمی میخونم ..clrs هم دارم .. چه کنم؟!

یکم بد قلقه ولی میفته اونقدم سخت نیست
من مقسمی چاپ ۹۰ رو دارم... ویرایش جدیدش تغییری کرده یا فقط کنکور ۹۰ ۹۱ اضافه شده؟ کسی میدونه؟!!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - aamitis - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  صبح همگی بخیر.بریم بعد شش ماه یبار دیگه ی ذره سرب سر این بچه پرو(ارشد) بزاریم ببینیم چرا ادعاش شده غوله.

گفته باشم اگه یکم شاخ بشه،شاخاشومیشکنم.

اینم استارت کنکور ۹۳

پارسا باشید

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  کاش یه نفر هم پیدا میشد و جواب پست قبلی منو میداد
ازتون دلخورم دوستااااااااااااااااان

سلام صبح بخیر.

میشه یباردیگه سوالتونو واضح بپرسین؟

ایشالله ک دوستان پاسخگو هستن.

ب امید موفقیت

سوالم این بود که
حل سوالات کرمن را از کجا یافت کنم؟

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  صبح همگی بخیر.بریم بعد شش ماه یبار دیگه ی ذره سرب سر این بچه پرو(ارشد) بزاریم ببینیم چرا ادعاش شده غوله.

گفته باشم اگه یکم شاخ بشه،شاخاشومیشکنم.

اینم استارت کنکور ۹۳

پارسا باشید

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  کاش یه نفر هم پیدا میشد و جواب پست قبلی منو میداد
ازتون دلخورم دوستااااااااااااااااان

سلام صبح بخیر.

میشه یباردیگه سوالتونو واضح بپرسین؟

ایشالله ک دوستان پاسخگو هستن.

ب امید موفقیت

سوالم این بود که

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

[/quote]
سوالم این بود که
[/quote]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.منم تو جمعتون راه می دید؟Blush
از فردا من هم هدفمند شروع می کنم.من مهندسی نرم سه تا کتاب دارم پوران،سپاهان،پرسمن ۷/دیوونه شدم Huhشما چی می خونید؟سپاهان خیلی خوبه ولی من احساس می کنم کافی نیست نظر شما چیه؟مرجع هم هی موقعه خوندن باید یک ساعت رمز گشایی کنم که چی گفته خیلی ترجمش مزخرفهAngry

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  بچه ها ! طراحی الگوریتم برنامه ریزی پویا رو خوندین؟ من هر وقت میرم سراغش جذبش نمیشم و نمیخونم! واسه همین هی الگوریتم رو میندازم عقب! از مقسمی میخونم ..clrs هم دارم .. چه کنم؟!

من مقسمی چاپ ۹۰ رو دارم... ویرایش جدیدش تغییری کرده یا فقط کنکور ۹۰ ۹۱ اضافه شده؟ کسی میدونه؟!!

مقسمی رضوانی یا مقسمی خلیلی فر؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - aamitis - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

سوالم این بود که
[/quote]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[/quote]

حل المسائل فارسیش نیست؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  
سوالم این بود که

[/quote]

حل المسائل فارسیش نیست؟
[/quote]

حل مسائل درست حسابیش پیدا نمیشه ۸۰ % اشتباست یا از راهی رفته که تو کنکور نمیتونی بری

حتی تو سایت Thomas Cormen در مورد بعضی از تمریناش نوشته خطاب به دانشجوهاش که دنبال جواب نگردین چون پیدا نمیکنین منم میدونم بهتون نمیگم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

جالب اینه که تو کنکور از همونا تست میاد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

مگه رضوانی خلیلی فر داره؟!! نوشته حمید رضا مقسمی!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

مگه رضوانی خلیلی فر داره؟!! نوشته حمید رضا مقسمی!

یه کتاب با خلیلی فر هست که تقریبا جمع شد یه کتاب با دکتر رضوانی هست که جلد زرد مشکی داره

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  
سوالم این بود که

[/quote]

حل المسائل فارسیش نیست؟
[/quote]

توی اینترنت فکر نکنم، ولی متنش روونه

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - هانی الرضا - ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ

هیچ تصمیمی کامل و ۱۰۰% نیست اما مهم اینه که این تصمیم، تصمیم منه! Wink