تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مگه قراره یادم نمونه؟

والا من پارسال اومدم یه هفته فقط نشستم خوندم گفتم هفته دوم فقط تست میزنم اینجوری پارسه رتبه ۲ رقمی میارم :دال

هفته اول خیلی عمیق و مفهومی و خفن خوندم هفته دوم اومدم تست بزنم بعضی درسایی که ضعف داشتم مثلا ساختمان یا ریاضیات مخصوصا (محاسبات) یادم نبود. این که هیچی دیگه مجبور شدم دوباره حتی شده یه نگاهی به اونا بندازم.
راستیش من فکر میکنم بعد هر مبحث زدن تست همون مبحث خیلی با ارزشه. دیدن تو یه بطری ادم تاید میریزه بعد تکونش میده بازم میره پایین تر؟ تست زدن کارش همون تکونست Smile امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید Smile

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مهلت ثبت نام تو مدرسان تا بیستمه؟یعنی فردا؟

مهلت ثبت نام؟؟؟ Smile شما حتی یه روز مونده به کنکور میتونید ثبت نام کنید Smile (حتی بعد از جامع آخر) :دی
اون دیگه بحث حافظه است که با مرور صحیح باید حل بشه.Cool
در مورد مهلت منظورم با تخفیف ۵۰ درصده.Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  من واقعاً معذرت میخوام که جایه سواله من اینجا نیست و سوال میکنم
معذرت
یه سوال کوچولو
شبکه راس تا کجاشو باید خوند؟
کدوم فصل ها؟
پارسه هم دارم ولی انگار باید لایه هایه بالارو از راس خوند

به نظر من تمریناشو حتما بخونین... و اینکه پیاماتونم چک کنین!! Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ

دیشب تست های فصل ۲ منطقی (مقسمی) زدم.
جالب اینه که تست های مهندسی چند سال گذشته رو که نگاه می کردم اکثرا فقط رو دو قسمت متمرکز شده بودند
بحث {PI,EPI} و کارنوی ۵ متغییره Dodgy

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مگه قراره یادم نمونه؟

والا من پارسال اومدم یه هفته فقط نشستم خوندم گفتم هفته دوم فقط تست میزنم اینجوری پارسه رتبه ۲ رقمی میارم :دال

هفته اول خیلی عمیق و مفهومی و خفن خوندم هفته دوم اومدم تست بزنم بعضی درسایی که ضعف داشتم مثلا ساختمان یا ریاضیات مخصوصا (محاسبات) یادم نبود. این که هیچی دیگه مجبور شدم دوباره حتی شده یه نگاهی به اونا بندازم.
راستیش من فکر میکنم بعد هر مبحث زدن تست همون مبحث خیلی با ارزشه. دیدن تو یه بطری ادم تاید میریزه بعد تکونش میده بازم میره پایین تر؟ تست زدن کارش همون تکونست Smile امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید Smile

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  مهلت ثبت نام تو مدرسان تا بیستمه؟یعنی فردا؟

مهلت ثبت نام؟؟؟ Smile شما حتی یه روز مونده به کنکور میتونید ثبت نام کنید Smile (حتی بعد از جامع آخر) :دی

این پسره چقد چهرش آشناست؟!!Smile)))))))))))) چطوری سعید Smile

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ

منم از امروز میام توی گروه

فقط برای شروع اگه سایتی سراغ دارید که متون تخصصی مربوط به کامپیوتر و آی تی رو (لاتین) میذاره بم معرفی کنید / ترجیحا با ترجمه

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - m_molodi - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ

بچه ها برای مطالعه بیشتر لایه شبکه یک سری به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزنید سوالات دوسه سال پیش این لایه خیلی به مثالهای این سایت سیسکو شباهت داره (ناکسا رفتن کجا سوال جمع کردن)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hiddenman - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ

دوستان چرا کسی جواب نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زبان رو چطوری باید خوند من واقعا گیج شدم تو این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش خودتون چی هست

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sdelfan - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان
کسی برنامه ریزی فردی پارسه برای رشته آی تی رو داره؟
بودجه بندی سوالاتی که از هر فصل میومده رو میخام.کسی داره؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi1902 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

آمار و احتمال شروع شد
پارسه - طورانی Big Grin

ایشالا که خوب تموم شه. میخوام سریع بخونمش بره Smile)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - golerose - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان.من کارشناسی رو فیزیک خوندم .پارسال کامپیوتر امتحان دادم .رتبه ام پانزده هزار شد.نرم افزارو ۱۵ زدم و بقیه رو صفر.برا امسال خیلی نا امید شدم .به نظرتون اگه بخوام امسال دوباره تلاش کنم میتونم موفق باشم؟لطفا راهنماییم کنید

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)sdelfan نوشته شده توسط:  این پسره چقد چهرش آشناست؟!!Smile)))))))))))) چطوری سعید

به به دانشمند Smile چطوری؟ اون همه نقل قول کردی بگی چهرم آشناست؟ :دال
تو از کی تا حال شکارچی شدی؟ Smile قبلا خوده شکار بودیا Smile

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi1902 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ)golerose نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من کارشناسی رو فیزیک خوندم .پارسال کامپیوتر امتحان دادم .رتبه ام پانزده هزار شد.نرم افزارو ۱۵ زدم و بقیه رو صفر.برا امسال خیلی نا امید شدم .به نظرتون اگه بخوام امسال دوباره تلاش کنم میتونم موفق باشم؟لطفا راهنماییم کنید
به نظر من اگه سوالتونو توی فروم زیر مطرح کنین، جوابای بهتری میگیرید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان چرا کسی جواب نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زبان رو چطوری باید خوند من واقعا گیج شدم تو این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش خودتون چی هست
زبان منابع مختلفی وجود داره ولی من زبان عمومی پارسه رو ترجیح می دم (همراه با ۵۰۴)و زبان تخصصی هم که فرقی نداره همشون یکین.نحوه خوندن همه می گن با لایتنر.من فعلا از لایتنر استفاده نکردم.Big Grinروش خوندن من فعلا هر روز یک درس از زبان عمومی پارسه می خونم.(۲ درس اول رو خوندم)به نظر من یا باید مدام لغات رو مرور کرد و در جملات به کار برد یا از لایتنر استفاده کرد(لغت در جمله به یاد می مونه)Cool

آزمون های جامع موسسات معمولا از چه روزی شروع می شه و چند تاست؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - rahayi - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان عزیز
خسته نباشین
من در مورد شبکه و سیستم عامل سوال داشتم کتاب دکتر حقیقت چه انتشاراتیه ؟
برای پارسه هستش؟

ببخشید اگه سوالم جای درستش مطرح نشده
پاینده باشید دوستان

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان عزیز
خسته نباشین
من در مورد شبکه و سیستم عامل سوال داشتم کتاب دکتر حقیقت چه انتشاراتیه ؟
برای پارسه هستش؟

ببخشید اگه سوالم جای درستش مطرح نشده
پاینده باشید دوستان

بله.