تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ

سلام به همه دوستان و رفقا رقبا و ....
همگی خسته نباشین
کم کم اونایی که میخوام با روش مز( مجید زرین کلاه) پیش برن، جمع و جور کنن که داره مهر میاد
منم میخوام با روش مز برم جلو
بخاطر همینم فقط میتونم آزمونایه جامع رو شرکت کنم
واسه همدیگه دعا کنین
واسه منم زیاد و سفارشی دعا کنین

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hiddenman - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ

خسته نباشن همه درس خونا - امروز نسبتا راضی کننده بود ولی بازم باید بهتر بشه
از دو درس ریاضی مهندسی میخام فقط محاسبات و گسسته رو بخونم چون وقت و انرژی برای بقیش ندارم با توجه به پایه ضعیفم امیدوارم اخرسر پشیمون نشم

دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - armita1369 - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ

سلام بچه ها
با خوندن نوشته های شما انرژی میگیرم...مرسیی از همگی
ایشالا منم از ۱مهر شروع میکنمممم

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - haghighi_mahmood - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

خوش به حالتونHuh من هنوز نتونستم خیلی پیش برمSad

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ

سلام
محاسبات تموم(مرحله بعدی تست)
۱ درس ۵۰۴(درس ۱۳Big Grin)
آخر شبم معماری
از شنبه تایمو به حداقل ۵ و تعداد درسارو به ۴ تا می رسونمConfused البته اگه نشد قول می دم شنبه بعدش حــــــــتما بشهSmile
راستی بچه ها الگوریتم من نیپولیتان می خونم من که چیزی ازش نفهمیدم خداییش.. می خوام یه کتاب دیگه بگیرم
پیشنهادتون چیه؟؟پلیز هلپ می!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hosna73 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

منم امروز فصل مدارات ترتیبی , منطقی رو خوندم, درس اش رو فهمیدم, ولی نتونستم خوب تست هاشو بزنم؟؟؟؟ متاسفانه این مشکلیه که من اکثرا با کتابای پوران دارم

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

اتفاقا وقت گیر نیس! :| درس جالبی هست.... من که سریع تمومش کردم
سخت نیس! یه خرده باید باهوش باشی مباحثشو بگیری که چی به چیه

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar bano - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

خداروشکر بلاخره یکی رو پیدا کردم همش بحث شبکه و مدیریت و این چیزا بودBig Grin
آره دیدی همه شبکه هستن آدم یه لحظه جوگیر میشه واسه شبکه بخونهBig Grin

میگم دوست عزیز به نظر من گسسته بیشتر بیشتر باید تست حل کنی چون خیلی چیز خاصی نداره بیشتر در حین مسله حل کردن به نکته برمیخوری. باید ایده دستت بیاد و خلاقیت حل مسله پیدا کنی. به نظرم همون پوران بخونی و بیشتر تست حل کنی بهتر باشه . البته هرکسی خودشو بهتر میشناسه و بهتر میدونه چه نوع خوندنی براش مفیدترهBlush

Big GrinBig Grin

ممنون از راهنمایهاتون والا اینقد این کتاب گسسته گریمالدی قشنگه که ادم حیفش میاد نخونشBig Grin

ولی از فردا تست رو بیشتر کار میکنم Cool

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - tiradan - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

من هم چند روزه شروع کردم

لطفا دوستان برنامه درسی و شیوه مطالع خودشون رو بگن

ممنون

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ

پنج ساعتو نیم مفید درس خوندم، اونم معماری، ریاضی مهندسی، گسسته و طراحی.

تا فردا

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mehdi1902 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

اینقدر آمار خوندم که بدیهیات برام سوال شده :|

همچنان متغیرهای تصادفی توام ...

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hiddenman - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

ممنون از جوابت - میشه یه کتاب روون براش معرفی کنی تا زودتر شروع کنم Big Grin

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  

اتفاقا وقت گیر نیس! :| درس جالبی هست.... من که سریع تمومش کردم
سخت نیس! یه خرده باید باهوش باشی مباحثشو بگیری که چی به چیه

با این تعاریف باید کم کم شروعش کنم میشه بگی شما کدوم کتابو براش پیشنهاد میکنی (روون و قابل فهم باشه Tongue)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - esisonic - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  اینقدر آمار خوندم که بدیهیات برام سوال شده :|

همچنان متغیرهای تصادفی توام ...
کتاب طورانی رو اگه می خونی حتما ً آخر فصل هم از هر مبحث چند تا تست با هاش حل کن...واگرنه خیلی سخت مطلب برات جا میوفته!!

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - violet - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

۳ هفتس اصلا هیچی نخوندم از این هفته ۲باره محکم شروع میکنم Smile
برا هدفم خواهم جنگیـــــــــــــــــــــــــــــــد
ایشالله که خدا یاری کنه Wink